Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj poganja turizem v Kranjski Gori

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-39937 sporočil: 15
[Glavni forum] Tema: Kaj poganja turizem v Kranjski Gori
[#1363332] 20.09.11 19:22 · odgovor na: anon-216912 (#1362840)
Odgovori   +    0
Pozdravljena Mirjam,

nekako se mi zdi, da ne razumeš moje debate. Jaz ti nisem očital da nisi poštena, jaz nisem za to da bi o tem razpravljal. mene moti predvsem neurejena in izrazito premalo izkoriščena Kr. Gora. Tu moramo nekaj NUJNO ukreniti. Pa ni to gradnja žičnic za ne vme koliko mio EUR, ali pa gradnja parkirne hiše. Ne tu gre predvsem za urejenost, ki ni pogojena z ne vem koliko finančnimi sredstvi. Ti bom v nadaljevanju dal nekaj namigov kako dobiti še nekaj sredstev, ki jih do sedaj niste pridobili.

Vauuu. Samo a mi lahko nekaj pomagaš? Kako bova midva druge prepičala, da imamo potencial, da bi bili Kitzbuhel ali schladming, ko pa sama praviš da to ne bomo nikoli. Veš, jaz za svoj posel trdim, da sem primerljiv z nepremičninskimi agencijami, ki delujejo v Kitzbuhlu oz. Schladmningu. Tako po kvaliteti kot po izgledu. Mislim, da se tudi naši gostinci lahko z njimi primerjajo. Tu ne vidim nobene ovire da jih ne bi dosegali. Ampak urejenost kraja pa ne dosega njih. Tu lahko skupaj nekaj naredimo.

Namig:

Najprej je potrebno imeti veliko rož. Rože rože in rože. Brez teh ne gre. Tako v centru, kot tudi na vhodu v Kr. Goro. to imajo vsi tursitični kraji. Kraj brez rož je žalosten kraj.
Potem je potrebno v različnih letnih časovnih časih center temu primerno urejati. Sem ti predlagal da sedaj v jeseni uredimo travnik pred ticem z kmečkim vozom, bučami, balami sena, slamo, koruzo. Pa mi nisi odgovorila. Jaz bi uredil buče, bale in koruzo. Ne bo nič stalo. Če si za se dogovorimo. LAhko ti jutri pošljem nekaj slikic od Villacha sedaj v tem času. res NORO lepo. Človek kar bolan rata.

Za vnaprej.

Mogoče postavite nekaj daljnogledov za oglede alp, smučišč, Karavank in se bo nekaj nakapalo po 1eur. ne bo ne vem kakšna bogatija, ampak nekaj pa bo. Usmerite kamperje v kamp, da jim poberejo uporabnino in zaračunajo takso. Če misliš, da možakar nima vseh dovoljenj ( jaz sem jih videl in vem da to zadostuje) mu pomagajte, da jih pridobi in naj prične delati. Pomagaj mu s svojim znanjem, jaz sem mu nekaj že. To je veliko potencial, ne izgubljajmo ga z vsakim dnem.


Zapomni pa si nekaj. mene sta to naučila moja starša. " VSE SE DA SAMO ČE HOČEŠ. ČE NA LUNO PRIDEJO BOMO TUDI MI UJELI SCHLADMING. NE takoj zdaj, čez čas pa zagotovo. Vendar odstrani si svojo misel da tega ne zmoremo. Ti kot vodja moraš biti naša motivacija.

Za konec.

Ne zaključuj debate, saj si rekla da so vsi predlogi lahko konstruktivni . Dajva skupaj odpret nek forum, kjer bodo zaželjeni prispevki in predlogi podjetnikov. Vsi bomo imeli koristi od tega. Zakaj bi obupala. Potrebujemo pogovore, predloge in razumevanje.
Tudi meni za moj poklic lahko kaj predlagaš, če misliš da kje falim. Zelo bom vesel in če bom lahko bom tudi prisluhnil in izboljšal delovanje, saj je tudi nam v interesu da smo boljši od Avstrijcev.

Si za??