Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj poganja turizem v Kranjski Gori

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-216912 sporočil: 4
Dolgo sem odlašala s komentarjem, zdaj pa mislim, da so šle stvari predaleč. Nekaj pripomb je umestnih in jih bomo spoštovali in upoštevali. Živimo v svobodni demokratični državi in vsak ima pravico do svojega mnenja. To pa ne daje pravice do žaljenja. Kogarkoli.

Ponosna sem, da sem že leta 1983 diplomirala na Ekonomski fakulteti v Ljubljani in si pridobila ne le naziv ampak tudi znanje univerzitetnega dipl. ekonomista. Ponosna sem, da poleg materinega jezika govorim in pišem še v štirih svetovnih tujih jezikih. Ponosna sem, da imam znanja, ki jih marsikdo ne bo osvojil nikoli. Ponosna sem, da že 28 let uspešno delam in ustvarjam. Vsako obdobje v življenju je prineslo veliko dobrega. Kot je nekoč zapisal Einstein: " Več ko vem, bolj vem česa ne vem." Torej, več, ko imaš znanj in več ko v življenju ustvariš, bolj se zavedaš stvari, ki jih nisi uspel ustvariti. Novi cilji, naloge, so za mene vedno izziv in gonilo razvoja. Nekateri se razvoja morda res ne zavedate in ga ne vidite. Tudi v naši dolini žal ne. Ali pa ga zaradi osebnih neuspehov ne želite videti. Najlažje je s prstom pokazati na drugega, česa vse ni postoril. Še en star rek: "Pometi najprej pred svojim pragom".
Vsi bomo veseli, ko bo Gromova hiša urejena in upam, da vam bo ta projekt uspel. Vendar vam to ne daje pravice, da ste na tem dvorišču sredi vasi odlagali gradbene odpadke. To vam ni ravno v ponos.

Nekateri ste se v debatah spustili na zelo nizek nivo, osebne žalitve, nepreverjene govorice. Kam, kdaj s kom hodim na dopust je moja osebna stvar. Pa ne hodim pozimi v Tunizijo niti sredi avgusta za tri tedne kamorkoli. Vsako leto pa grem res za dva tedna na dopust, kam je pa moja osebna stvar.

Osebno sem ponosna tudi na svoj prispevek k razvoju te doline s prostovoljnim delom mojih prednikov in mene osebno. Če začnem pri Ruski kapelici, ki je že zdavnaj ne bi bilo, če skoraj 100 let, v letih od 1916 do 1995 ne bi za njo skrbeli domačini-prostovoljci, tudi moji predniki. Za konec samo še to, tudi veliki prireditvi Pokal Vitranc in Planica imata korenine v delu prostovoljcev - tudi mojih prednikov in tudi danes mnogi in tudi jaz delamo kot prostovoljci. Osebno pri Pokalu Vitranc že 42 let. In tudi vse ostale prireditve temeljijo na prostovoljnem delu. Mnogih.

Ponosna sem na svoje korenine, ponosna sem na svojo družino in ponosna sem na svoje otroke.
Vsega tega mi ne more vzeti nihče.

Mirjam