Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj poganja turizem v Kranjski Gori

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-253846 sporočil: 11
[Glavni forum] Tema: Kaj poganja turizem v Kranjski Gori
[#1361640] 19.09.11 20:08 · odgovor na: anon-39937 (#1361048)
Odgovori   +    0
Ne žal ne misliš taprave, se pa lahko tut mi2 pogovoriva kdaj, konstruktivni predlogi so pač vedno dobrodošli iz pametnih ust ;D

Veš,... nisem več iz Kr. Gore, ker vsaka čast tistemu, ki zdrži, da se ubada s takšno hudobijo in nagajanjem, kot ga premorete gor. Toliko za zdaj...:) Še bolj hudo, če ti ljubljančan pametuje, a? ;D

Saj do 2012 bojo pa mogoče tudi tisti znak umaknil, ki te tako zelo moti...ti samo predlagaj!

Kot že večkrat vprašano,... kaj ste vi pametnjakoviči naredil za kraj/dolino/napredek....karkoliiii, anyone???

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1361640

Strani: 1

anon-39937 sporočil: 15
[Glavni forum] Tema: Kaj poganja turizem v Kranjski Gori
[#1361764] 19.09.11 22:15 · odgovor na: anon-253846 (#1361640)
Odgovori   +    0
FIN-540168

Težko se je pogovarjati z nekom, ki misli, da je skrit pod masko. Vendar ko ta oseba spregovori, se ne zaveda, da je povedala nekaj besed, ki so izrazito njene in s tem je skrivalnic konec.

In zakaj misliš, da so predlogi dobri samo iz pametnih ust. Mar nismo v Kr. Gori vsi enakovredni. Mar misliš da nima vsaj nekdo nekaj koristnega v sebi, da bi pripomogel k lepši Kr. Gori. Vedi, da sami predlogi ne bodo nič pomagali če jih ne boste upoštevali in spravili v življenje. Pa ne čez 15 let, ampak takoj. Obvezno takoj, ker ostali kraji so nas prehiteli in so daleč daleč spredaj.

Da nisi več iz Kr. Gore je pa nepotrebno sprenevedanje, saj če ne bi bila iz Kr. Gore, se ne bi toliko sekirala za nas in te nebi tako motil kakšen predlog. Saj so drugi kraji po Sloveniji tudi lepi in ni samo Kr. Gora tako "krasna".

Za moj predlog ni potrebno umikati znaka, saj je znak uredu. Le silhueta Kekca ne sodi tja, pač pa na drug lepši konec z izrazitim lepim ozadjem. Pa ko boš perdlagala premik silhuete, še en namig. Ne postavite je samo na travo, saj se bo trava shodila ko bodo tja hodili otroci in bo spet grdo. Naredite oz. položite nekaj tlakovcev, da bo lepša okolica.

Sedaj pa glavni odgovor. Kaj sem jaz naredil za kraj, dolino, napredek.
Veš jaz se vsakodnevno trudim, da bi znotraj zgrajenih nepremičnin prišlo do menjave lastništva le teh S prodajo, menjavo,... S tem dobi občina Kr. Gora neposredno 2% od prodajne vrednosti v svoj proračun, zato, da lahko župan ta denar razdeljuje naprej. Nekaj ga dodeli tudi "tebi", kaj pa ti s tem denarjem narediš je pa moje vprašanje zate. Ga pravilno porabiš? Ga porabiš za kvaliteten razvoj?? Ima Kr. Gora resnično kaj od tega ali se samo tebi zdi da je bil pravilno porabljen. Ko gldam danes kraj, lahko rečem da je slabo naložen ta denar. Cene hotelskih storitev povejo svoje, urejenost kraja pove svoje, struktura gostov pove svoje,..... Mislim da se z menoj lahko strinjaš.

Verjemi da sem že od leta 1995 v naši poslovalnici vsak dan zagotovo v povprečju 7-8 ur. In skozi izložbena okna že 16 let opazujem dogajanje. Verjemi, da mene se ne da nabasat da je v Kranjki Gori vsako leto 10% več gostov. Jaz tega ne kupim. Mogoče to kupuje kakšna starješa gospa ali kakšen starejši gospod, meni se tega ne da prodati.

Čas, ki se ga porabi za izdelovanje statistik v Excelu bi bilo koristneje porabiti za kaj drugega, kakšen nov predlog.

Sedaj pa še nekaj kot "anyone"!!

Kot sem ti že dejal planiramo do 30.06.2012 končati z obnovo stare kmetije "GROM" nasproti hotela Kotnik. Trenutno zaključujemo projektno dokumentacijo za to izvedbo. Ker gre za objekt , ki ga je Zavod za varstvo kulturne dediščin označil kot etnološki spomenik primerljiv z Liznjakovo domačijo oz. Pocarjevo hišo v Radovni v ta projekt vlagamo zelo veliko napora, znanja in časa. Objekta naj bi bila obnovljena v starem stilu iz tedanjih časov. S tem bomo mi pripomogli k obnovitvi starega vaškega jedra, ki ga vsi zagovarjate.


Veš center Kr. Gore je duša kraja. in če ta prostor ne bo izrazito prenovljen in čist, nam noben muzej v Mojstrani in nobena strategija kraja ne pomaga. Cenetr je center. Za primer si samo oglej delovanje ljubljanskega župana. Za vsako ceno je bilo potrebno urediti center. In danes imajo polno obiskovalcev. Naredimo to tudi mo. Samo copy-paste. Ni potrebno nobene tople vode. sej to znamo, samo zavihati moramo rokave in začeti z delom.

Se strinjaš. Si zato. Pokličeva še ostale podjetnike in pričnemo????


ps. Daj masko dol, zamenjaj nickname in povabiva še oasle zraven. Da pa ne boš mislila,da zgoraj nisem mislil resno, pa še en vetrič prosti tvoji maski.

Za začetek poskusiva z temle: (M)oški ali (Ž)enska. Pravim da si ženska.


se nadaljuje,......

Strani: 1