55 min
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
3 ure
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
4 ure
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
5 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
5 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 3
6 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
7 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
8 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
8 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
8 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
8 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju
9 ur
Kako poteka Woodstock kapitalistov Warrena Buffetta
9 ur
Zasebna omrežja 5G kot gonilo razvoja pametne industrije
9 ur
Utrip iz Gornje Radgone
12 ur
Kolumna o vinu: Kaj čaka modro frankinjo v Sloveniji?
12 ur
Kaj prinaša digitalna avtocesta, s katero smo se po besedah predstavnika Darsa uvrstili v vrh Evrope 3
13 ur
Spremembe v delovnih okoljih: kako digitalizirati fleksibilne oblike dela (Oglas)
17 ur
Vloge gospodinjstev februarja krepko navzdol, »krive« so ljudske obveznice
17 ur
Poletje je pred vrati: kje bo največ inšpektorjev, koga in kaj bodo pregledovali 1
17 ur
Koliko je pametna naša industrija in kako bo še pametnejša? (PRO)

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Epistula pogrešanemu prijatelju

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Epistula pogrešanemu prijatelju
[#1335759] 28.08.11 19:38 · odgovor na: anon-252420 (#1335724)
Odgovori   +    0
[lenninmccarthy]
> [čarli]
> > [lenninmccarthy]
> > > [čarli]
> > > > [depersin]
> > > > > [čarli]
> > > > > > [depersin]
> > > > > > > [čarli]
> > > > > > > > [depersin]
> > > > > > > > Ne se nisem. Obrekuješ me po forumu. To je dejstvo.
> > > > > > > Wow ti pa imaš probleme:) Sem pa ta te omenim, tako kot omenim še kakšnega forumaša;)
> > > > > > Ne laži. Obrekuješ me.
> > > > > Lažeš seveda ti najbolj:)Daj mi pokaži obrekovanja;)
> > > >
> > > > Nasprotno. Lažeš ti.
> > > >
> > > > Tukaj imaš pa primer tvojega obrekovanja.
> > > >
> > > > forum.finance.si/?m=...756&single
> > >
> > > Če govoriš oz pišeš resnico ni obrekovanje:) Ampak to tebi itak ni znano kaneda;) In ja odgovor Endimion sem dal zaradi tega ker je videl, da je s tabo debatirat nemogoče. In kakor lahko ostali vidijo se nonstop ponavljaš;)
> > >
> > > >
> > > > > > Seveda znam, le, da ti ne dojameš, da pri tebi mi tega ni treba.
> > > > > Itak, ko zmanjka argumentov (no pri tebi jih itak nikoli ni bilo:)) se ootem zatekaš debilnim ugotovitvam:)
> > > >
> > > > Nasprotno. Ti si obseden z mano, saj se zaganjaš vame kot stekel pes.
> > >
> > > Evo again. Ponavadi ti prvi meni repliciraš. Toliko o zaganjanju;)
> > >
> > > > > > Kot tudi nisem nikogaršnji vernik. To si ti, in spet to potem vidiš v vseh ostalih.
> > > > > Jah sevda. Naš depresivni ja pa zaljubljen v jj:)))
> > > >
> > > > V resnici si ti zaljubljen vanj, saj ne znaš napisati skoraj nobenega posta, kjer ga ne bi omenjal. JJ je zate bog, ki se ga na smrt bojiš.
> > >
> > > Evo, a ti znaš kaj drugega napisat kot da se ponavljaš za mano?:)
> >
> >
> > čarli in podobni minusarji...neki zate da nauš sam tu kozlal..še zares daj mal..
>
> A zdaj sem že minusar al ka?:) Zelo poredko dajem minuse. Teb pa mislim, da ga nisem dal nikoli. Ampak teb to govort je težka ker več veš ko drugi kaneda:)
>
> > izklop.com/?url=link...n&id=72575
> >
> > www.shroomery.org/fo...r/13654246
>
> In tukaj si spet pljunil v lastno skledo:) Ja te droge nastajajo izključno zato, ker vi fašistični komunisti ne dovolite, da človek dela s svojim telesom kar hoče in želite prepovedati vse živo. In zato so potem droge tako drage. In ker so tako drage potem đankiji grejo na alternativne droge;) Tako da gre zahvala tebi in tebi podobnim. Ampak ti se tega niti ne zavedaš kaneda:) Seveda pa na drugi strani z vsemi štirimi braniš alkohol, ker ga pač rad srkneš a ne:

lej,čariček,jaz se ga loh dons nalijem do podna in šer naprej...iroija usode je v tem da bom jaz jutr trezen,ti pa boš še vedno en zakompleksan,podtikajoč,hudoben in prfuknjen osebek----
A to je vse kar premoreš kar se tiče argumentov?:) A si užaljen ker sem ti povedal kar ti gre?;)
pa na zdravje!:)
bnako;)