Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-125387 sporočil: 83
je pozabil še enkrat povedat, da je žena Monika spekla torto Burmanskemu kralju za rojstni dan, on ji je pa v zameno podaril 8 karatni diamant... no mogoče pa ni pozabil to še enkrat omenil, ker se je verjetno prebral v medijih da je Burma zadnjega kralja imela pred 125 leti...

za njega bi pa res skor lahko rekel, da laže takoj ko usta odpre. glede te kupnine je že toliko različnih verzij podal, pa naštejmo:
1. denar si je sposodil pri prijateljih, kjer je obrestna mera blizu 0 %
2. vzel bo hipotekarni kredit
3. vsak mesec je dal na stran 1250 € kot so Finance izračunale
4. žena Monika peče torte Burmanskemu kralju za rojstni dan in potem dobi v dar 8 karatni diamant
5. prodal je ruski kovanec za 250.000 €

Ampak njemu to politično ne bo nič škodilo, ker bo vedno potegnal svojih 5%, ki ga volijo ker jim je Jelinčič car točno zaradi takšnega obnašanja v stilu "češ kaj mi pa morete"... Upam da ga obišče DURS, in naj mu pregleda vse dohodke (ker on verjetno prijavlja DURS-u itak samo poslansko plačo zadnjih 20 let), in naj ga vsaj obdavči na dohodke ki jih ni prijavljal... tako ga bo vsaj malo po denarnici udarilo, to je pa edino kar bo Jelinčiča bolelo... da se 95% zgraža ob nakupu parcele za 600 tisoč € v takih hudih časih, je njemu tako ali tako vseeno... samo da ima svojih 5% volivcev, ki mu omogočijo vstop v parlament... kaj pa noter dela smo pa že tako videli ko je imel preiskavo... baje naj bi trgoval z glasovi, kar je potem prodajal slovenskemu narodu kot ustaljeno prakso v državnem zboru in kolektiviziranjem krivde "češ če sem jaz kriv, potem smo krivi vsi poslanci v parlamentu"...