Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-35515 sporočil: 2.397
[novica]
> [marsonn]
> Lahko prosim navedete neke konkretne dokaze, da je Bandić vzornik Jankovića. Je to kdaj javno izjavil ali ste se mu zgolj pritihotapili v možgane in namesto njegove vsebine raje napisali svojo?

večkrat v predvolilni kampanji in večkrat potem, ko je že postal župan, je janković javno povedal, da sta z bandićem prijatelja in da bo sam županoval tako kot bandić. je pa res množenje bandićevih težav zmanjšalo frekvenco jankovićevih javnih izjav občudovanja.
novica
In povečal frekvenco vaših antijankovičevskih člankov, kjer ga boste držali za prav vsako besedo in vejico, ne? Tudi jaz imam prijatelja, ki je pač končal v zaporu in sem javno rekel, da ga vseeno spoštujem, pa to še ne pomeni, da sem sam kriminalec ali da bi delal enako.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1324363

Strani: 1

novica sporočil: 5.397
[marsonn]
> [novica]
> > [marsonn]
> > Lahko prosim navedete neke konkretne dokaze, da je Bandić vzornik Jankovića. Je to kdaj javno izjavil ali ste se mu zgolj pritihotapili v možgane in namesto njegove vsebine raje napisali svojo?
>
> večkrat v predvolilni kampanji in večkrat potem, ko je že postal župan, je janković javno povedal, da sta z bandićem prijatelja in da bo sam županoval tako kot bandić. je pa res množenje bandićevih težav zmanjšalo frekvenco jankovićevih javnih izjav občudovanja.
> novica

In povečal frekvenco vaših antijankovičevskih člankov, kjer ga boste držali za prav vsako besedo in vejico, ne? Tudi jaz imam prijatelja, ki je pač končal v zaporu in sem javno rekel, da ga vseeno spoštujem, pa to še ne pomeni, da sem sam kriminalec ali da bi delal enako.
nisem opazil, da bi bil bandić za karkoli obsojen. zato ne razumem vaše primerjave. kolikor mi je znano, je janković še vedno župan največjega mesta v državi z največjim številom prebivalcev in največjim žakljem javnega denarja. ali namigujete, da časopis naj ne gleda pod prste takšnemu politiku? se vam mar zdi bolj prav, da novinarji politika takšnega kova ne poslušamo zelo pozorno, si ne zapomnimo njegovih besed in jih ne postavljamo ob bok politikovim dejanjem?
novica

Strani: 1