Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
Zadnja sprememba: anon-124452 02.08.2011 20:05
[Maj]
> [yuslocan]
> > [pnika]
> > > [yuslocan]
> > > Finance sodijo v najslabši razred rumenega tiska, tim Breivik tisk.
> > >
> > > Cela Slovenija piše o Rodetu, Finance pa so tiho.
> > >
> > > A se bo kdo zbudil pri vam, ali pa čakate na dovoljenje od velikega plačnika!!!!!
> >
> >
> > moram reči, da te prav občudujem.....toliko kritik kot jih ti napišeš o financah jih malokdo.....da lahko še bolj pljuvaš, jim pa še zaslužiti € daš.......kapo dol :-))
>
> Glej objektivno, ni me treba občudovati.
>
> Vsi hrvaški in slovenski mediji pišejo o Rodetu. Na veliko.
>
> Samo Finance se delajo neumne, niti ene same besedice!!!!!! Kot da se to ni zgodilo, pa vsi vemo da se je.
>
> A se ti zdi to normalno in v redu?
>
> Enako se je godilo ob objavi Dunajske obtožnice v aferi Patria. V interesu stranke SDS in njenega fuererja niso črhnili o tem niti besedice.
>
> In potem se tukaj prodajajo naivnim bralcem kot neodvisni in pošteni novinarji.
>
> Se strinjaš s to oceno???

Že vsaj deset let je popolnoma jasno od koga so Finance, ti se pa še danes sekiraš, ko vidiš pristransko pisanje???
Evo stari da ne vem, pa ne se smejat. Res ne vem od koga so Finance, ker sem bil nekaj časa v tujini, pa sem zamudil to dejanje. Lastnik je menda Šved. A je res? Lepo prosim napiši, če se ti da. Lahko tudi na osebno pošto pišeš.
A se za pisanje reporterja in demokracije tudi sekiraš?
Ne, ne, ne za njih dobro vem kdo so in kaj so!
Bodi brez skrbi, da bodo ljudje prejkoslej prišli k pameti in ne bodo več dolgo nasedali pristranskim medijem.
Upam, res upam....
Nimaš kaj dosti za narediti denar je sveta vladar in se je zato škoda sekirati.
To je na žalost res, pa saj se ne sekiram. Vsaj mislim da ne.
Je pa popolnoma jasno, da za tako pristranske časopise niti pod razno nikoli nihče ne bi smel dati niti 10 centov.
Še nikdar, prav nikdar nisem videl da bi kdo kupil Finance pred menoj v vrsti. Pa v Sparu je včasih dolga vrsta in rad opazujem kaj ljudje kupijo. Največkrat je to Delo ali Dnevnik.