Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Četrtletni rekord BMW-ja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-255514 sporočil: 123
[Glavni forum] Tema: Četrtletni rekord BMW-ja
[#1306604] 02.08.11 15:12 · odgovor na: anon-197765 (#1306594)
Odgovori   +    0
[Jackk]
> [samograh]
> > [Jackk]
> > Bodi no pameten, si kot moja 23 let stara hči. Najlažje je kupiti avto, kdo bo pa to vzdrževal? To je res škoda denarja, karkoli drugega si boš izmislil, boš naredil bolje.
>
>
> tukaj se pa res ne morem strinjati, avto je težje kupiti kot pa vzdrževati:)
>
> saj pravim da je škoda denarja za avto če ga nimaš in moraš zaradi tega bolj stiskati ali skromno živeti pa sploh, če pa imaš denar in ti je avto v veselje je pa čisto vseeno če si ga kupiš.

Če te to osrečuje? Ampak za mene je to kot metanje denarja stran.

ja saj to ti govorim, če ti je to v veselje..

Meni je bilo dirkanje vedno v veselje, celo življenje sem imel motorje, vendar po cesti je nevarno dirkati tako za motoriste kot za ostale udeležence v prometu zato je treba na dirkališče, kjer je edino primerno mesto za dirkanje. To mi je bil šport v katerem sem užival, podobno je z avti...

nekateri radi jadrajo itd... vsak po svoje..

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1306604

Strani: 1

anon-197765 sporočil: 6.444
[Glavni forum] Tema: Četrtletni rekord BMW-ja
[#1306610] 02.08.11 15:16 · odgovor na: anon-255514 (#1306604)
Odgovori   +    2
[samograh]
> [Jackk]
> > [samograh]
> > > [Jackk]
> > > Bodi no pameten, si kot moja 23 let stara hči. Najlažje je kupiti avto, kdo bo pa to vzdrževal? To je res škoda denarja, karkoli drugega si boš izmislil, boš naredil bolje.
> >
> >
> > tukaj se pa res ne morem strinjati, avto je težje kupiti kot pa vzdrževati:)
> >
> > saj pravim da je škoda denarja za avto če ga nimaš in moraš zaradi tega bolj stiskati ali skromno živeti pa sploh, če pa imaš denar in ti je avto v veselje je pa čisto vseeno če si ga kupiš.
>
> Če te to osrečuje? Ampak za mene je to kot metanje denarja stran.


ja saj to ti govorim, če ti je to v veselje..

Meni je bilo dirkanje vedno v veselje, celo življenje sem imel motorje, vendar po cesti je nevarno dirkati tako za motoriste kot za ostale udeležence v prometu zato je treba na dirkališče, kjer je edino primerno mesto za dirkanje. To mi je bil šport v katerem sem užival, podobno je z avti...

nekateri radi jadrajo itd... vsak po svoje..
Tudi prav, ko boš v penziji ne hodi trkati na mojo vest, da kao nimaš kaj jesti in bi ti lahko jaz malo dal, ker imam vsega polno rit.

Strani: 1