Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cene ljubljanskih stanovanj rahlo navzdol

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-466864 sporočil: 3.316
no pol pa še čaki,vsi ki so kupili stnovanja do sedaj po cca.2500 ga ne bojo nikoli prodajal,nova se ne bojo več gradila ,no pol pa dobi stnovanje po 1200. pa še mene poklič ko boš dobil po taki ceni,pa še to ali ti misliš da vsi, ki delajo na gradbiščih(ne samo gadbinci) bojo pa zstojn delal,da boš ti po 1200 stanovanje kupoval,pa še kredit je bolj težko dobiti itd.. tko ,da jaz mislim da iz tega ne bo nič,res pa je da je realna cena od 2000 do 2500, v LJ. pa ponekod do 5000 (ne vem od kje taka cena)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1305507

Strani: 1

anon-232734 sporočil: 4.441
Ja hm pa res, le koliko ljudi je kuplo po 2500+ na meter? morda je bilo na take cifre prodanih 0,1 % vsega nepremičninskega fonda. Tisti, ki so se nategnili bojo pač 2x preplačali ali pa bankrotirali če ne bo zneslo odplačati. Kdor je vzel kredit v CHF mu najverjetneje drugo niti ne bo preostalo, kot da bankrotira.
anon-69279 sporočil: 2.669
[FIN-466864]
no pol pa še čaki,vsi ki so kupili stnovanja do sedaj po cca.2500 ga ne bojo nikoli prodajal,nova se ne bojo več gradila ,no pol pa dobi stnovanje po 1200. pa še mene poklič ko boš dobil po taki ceni,pa še to ali ti misliš da vsi, ki delajo na gradbiščih(ne samo gadbinci) bojo pa zstojn delal,da boš ti po 1200 stanovanje kupoval,pa še kredit je bolj težko dobiti itd.. tko ,da jaz mislim da iz tega ne bo nič,res pa je da je realna cena od 2000 do 2500, v LJ. pa ponekod do 5000 (ne vem od kje taka cena)
Ja ne, in vsi bodo živeli večno. :-)

Nimam bookmarkov pri roki, da bi ti pokazal kaj dobiš pri grdih kapitalistih v usa za 200k e.
Ne pa ena vukojebina butale kjer se za luknjo zasužnjiš za večino življenja.
anon-11907 sporočil: 4.590
[FIN-466864]
no pol pa še čaki,vsi ki so kupili stnovanja do sedaj po cca.2500 ga ne bojo nikoli prodajal,...
No, v teoriji (res da le v teoriji) se lahko zgodi, da tukaj nekega dne ne bodo več nacionalinteresniki na oblasti, pa bo NLB nekomu dejala: "Poslušaj sine, ne odplačuješ kredita, zato ti bomo stanovanje zasegli in prodali najbrž po 1000€/m2. Potem nam boš dolžan le še 1500€/m2." Ta bi ga z veseljem prodal po 1200. Nekje za daljnimi gorami (beri za Karavankami) se to tudi dogaja ;)

Strani: 1