Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ustavite Spomenko Hribar - drugič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.948
[Glavni forum] Tema: Ustavite Spomenko Hribar - drugič
[#1282365] 10.07.11 10:07 · odgovor na: (#1282197)
Odgovori   +    1
[denac]
> [najobj]
> > [denac]
> > > [najobj]
> > > > [denac]
> > > > > [najobj]
> > > > >
> > > > > P.S.: pizda, ti si dejansko prfuknjen ...
> > >
> > >
> > > > Kakšna miselna žalost! Vsi, ki smo proti komunizmu in komunistom, smo prfuknjeni!
> > > > Tisti pa, ki v Jugoslaviji nismo imeli "pravilnega" pedigreja pa smo bili zapostavljeni, onemogočani pri napredovanjih, onemogočani v poklicu.
> > > >
> > > > Še dolgo bo trajalo, da boš spoznal, da si stavek, ki sem ga citiral, namenil sebi.
> > >
> > >
> > > ... hahaha ...
> > >
> > > ... in to je izjavil naš današnji goreči antikomunist denac, ki se je tukaj forum.finance.si/?m=...661&single sam pohvalil, da je on delal v "sredstvih javnega obveščanja" in vsi, ki imamo nekaj malega čez trideset, vemo, da so v "sredstvih javnega obveščanja" lahko delali le "družbeno-politični" delavci, kar je bil takrat samo drugi izraz za komunista oziroma novinarja, kar je bilo itak vse eno in isto ...
> > >
> > > ... no, sicer je naš današnji goreči antikomunist denac tukaj forum.finance.si/?m=...723&single in tukaj forum.finance.si/?m=...683&single zanikal, da bi bil on "družbeno-politični" delavec oziroma novinar ali z eno besedo komunist ... ja, ampak je on to naredil bolj slabo, če mene kdo kaj vpraša ...
> > >
> > > ... kakorkoli, naš današnji goreči antikomunist denac je še danes nesrečen, ker v času svoje kariere "družbeno-političnega" delavca ni dovolj navijal za komuniste in je bil zato, kot zdaj pravi, zapostavljen, onemogočan pri napredovanjih, onemogočan v poklicu ...
> > >
> > > ... eh, kurc ... bi moral ti takrat še bolj hvaliti komuniste, pa bi mogoče tudi ti postal vsaj kakšen urednik v tistih "sredstvih javnega obveščanja", pa bi imel potem danes malo višjo penzijo in ne bi bil danes tako zagrenjen ... ja, ampak na to bi ti moral prej misliti, jebiga ...
> > >
> > > ... alzo, noh ajn mal .... hahaha ...
>
>
> > Čuj, ti, opranoglavec! V "sredstvih javnega obveščanja" smo delali potomci "buržoazije", potomci kulakov, potomci domobrancev, potomci golootoških komunistov, zelo verni kristjani. Ogromno teh sem osebno poznal. Znana novinarka (zdaj pokojna) Vesna Marinčič je bila hčerka Rudolfa Marinčiča, ki je bil kot plavogardist zajet v Grčaricah in ubit (justificiran) v Mozlju na Kočevskem. (Imam celo fotografijo njegovega podpisa v smrtni celici v Kočevju, nekaj ur pred njegovim umorom). Njegovi nečaki so bili v otroštvu moji prijatelji. Na njihovo veliko srečo so se koncem 50.let izselili na avstrijsko Koroško. Strašanska sreča - ni jim bilo treba živeti v komunizmu!
> > TODA! Vsi s takim pedigrejem smo bili zapostavljeni, zavrti pri napredovanju. Visok udbovec, moj šef v službi, se je strašansko izgovarjal in "mutil" pri mojem napredovanju. Vedel sem, za kaj gre in odnehal. Marinčičeva je v Delu zapisala, kako ji je glavni urednik kar naprej očital očeta.
> > Vidi se, da nimaš najmanjšega pojma, kako se je v Jugoslaviji živelo. Si pač opranoglavec, ki verjame najhujšim lažnivcem na svetu - komunistom.
> >
> > Potomci drugih, tretjih ljudi v Jugoslaviji pa so lahko delali strašansko škodo, tako materialno kot pisno, pa se jim ni nič zgodilo. Celo napredovali so. Ali pa so si - po želji - izmišljali na kakšnih delovnih mestih bodo delali. V vsem so jim ustregli. Če jim ni bilo všeč, so si zaželeli drugačno delovno mesto, ponavadi tako, kjer so lahko zabušavali. In vsi nadrejeni so se jim klanjali.
>
>
> ... čuj, ti usranoglavec ... alzo, dajte se vi majstri za preteklo, polpreteklo in nepreteklo preteklost najprej med sabo zmenit, kdo je kaj delal, kdo je koga izganjal ... ja, da o tem, kdo je koga kar tako na suho ubijal, niti ne govorim ... ja, ker ga zdaj res že krepko serjete ...
>
> ... khmm, ker moj sivi prjatu belega domačega pinota je malo prej tukaj forum.finance.si/?m=...615&single napisal, da "so po kratkom postupku in koga so izgnali.. bogate kmete, intelektualce,duhovščino, zdravnike, podjetnike,tovarnarje... razredne sovražnike in da kaj je ostalo ? mitingaši,lenuhi, povzpetneži,teoretičari, revolucioneri..
>
> ... ja, ti pa zdaj praviš, da ste v "V "sredstvih javnega obveščanja" smo delali potomci "buržoazije", potomci kulakov, potomci domobrancev, potomci golootoških komunistov, zelo verni kristjani. Ogromno teh sem osebno poznal.", ki bi naj bili po zgoraj citiranem "pospravljeni" po kratkem postopku ...
>
> ... čuj, ti "družbeno-politični" delavec, kaj je zdaj res, ha ? ... khmm, ker eden od vaju dveh nedvomno debelo laže ...
>
>
> P.S.: jaz si sicer mislim, da se je moj sivi prjatu belega domačega pinota zajebal v štetju, ker je pač takrat nekaj svoje domače kapljice preveč spil in da se lažeš ti ... khmm, ker mi nekako ne gre v račun, da bi bili tisti komunisti tako blesavi, da bi v svojo propagandno mašinerijo, kamor so sodila "sredstva javnega obveščanja", da če jih že niso pobili, kot pravi moj sivi prjatu belega domačega pinota, pa bi jih, kot zdaj praviš ti, zaposlili svoje razredne sovražnike, in sicer potomce "buržoazije", potomce kulakov, potomce domobrancev, potomce golootoških komunistov, zelo verne kristjane ...
>
> ... pizda, še za tote danes, vi pravite, da komunisti zelo pazijo, koga imajo v svojem klubu 571 ...
>
> ... alzo, noh ajn mal ... prodajajta vidva svoje buče komu drugemu in ne meni ... ja, vsekakor pa se najprej uskladita med sabo, kaj sploh prodajata ...
>
> ... aja, še to ... vidva potem očitno spadata med tisto "kar je ostalo, torej mitingaši, lenuhi, povzpetneži, teoretičari, revolucioneri.. " ... ja, ali pa sta vidva padla sem v Slovenijo direkt z Lune, ha ?...
Oprosti mi. Ne bom več napisal, da si prfuknjen. Nisi. Si pa neznansko pokvarjen!

... alzo, jaz sem pokvarjen, ker si ti zmišljuješ ... ja, dober si, ni kaj ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1282365

Strani: 1

siap sporočil: 2.195
[Glavni forum] Tema: Ustavite Spomenko Hribar - drugič
[#1282384] 10.07.11 11:06 · odgovor na: najobj (#1282365)
Odgovori   +    0
Viola, prav laže noben ampak nekdo izkrivlja !!
eden govori o izgnani prvi "liniji", drugi pa o potomcih in o političnem mobingu. Razlika, kenede??
Je pa res in s tem se bo tvoja intelektualna visokost, velikokrat relativizerska nizkost, strinjala, daod potomcev političnih v veliki meri kriminalnih spak negre pričakovati neke dodane vrednosti, nda?'
Se spomniš onega štosa, ko je še Žižek bil varnostnik-kontrolor kart v Ljudkem vrtu ali pa v Astoriji.?
Zakaj imajo žabari kravžljaste-kodraste lase?
" Vpraša žabar ali sme na prireditev?"
in Žiži pravi," Ne ti ne!"
In žabar zvija lase okoli prsta:"Zaakaj neee?"

Strani: 1