Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[bc123a]
> [čarli]
> > Ti podatki, ki si jih ti dal, so za vsoto grskega dolga drzavam in bankam v doloceni drzavi. Zato je tu iz podatkov verjetno grcija izkljucena, ali pa ni prav visoko, saj je dolg grske vlade grski vladi priblizno 0 EUR, a ne?
>
> A so grške banke, ki so posojale grčiji državne? Vsaj tiste z največjim deležom posojil? če je potem je grška vlada res dolžna 0€ sama sebi;)

I give up. Drzi ali ne drzi, da bodo ob propadu grcije propadle (vse vecje) grske banke?
Ja če se vdajaš je to tvoj problem;)
> Ja pocrkale bodo.

A je res trebalo 5 ali 6 sporocil, da sva naredila zakljucek na tvoje vprasanje:

> Zakaj pa bi postale grške banke insolventne, če država bankrotira? Od kje ta logika?
ja samo nikjer ni pisalo v financah koliko so izpostavljene grške banke. In ti si potem pisal, da so francoske banke izpostavljene samo 9 miljard. Jaz pa sem ti lepo pokazal, da so več kot 5x tvoje cifre;) A zdaj štekaš o čem se gre?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1262409

Strani: 1

anon-260979 sporočil: 129
Zadnja sprememba: anon-260979 22.06.2011 15:53
Iz linka, ki sem ga objavil in, ki si ga pokomentiral kot "dober link", je razvidno da so francoske banke dejansko izpostavljene za slabih 10 milijard €.
bc123a sporočil: 48.253
[čarli]
ja samo nikjer ni pisalo v financah koliko so izpostavljene grške banke.
Uh, no, moji podatki so od tu:

www.finance.si/31606...vzu-vstane
In ti si potem pisal, da so francoske banke izpostavljene samo 9 miljard. Jaz pa sem ti lepo pokazal, da so več kot 5x tvoje cifre;) A zdaj štekaš o čem se gre?
Pa kaj me to briga, zacela sva debato s tem, da bodo grske banke propadle takoj, ko defaultira grcija. To je jasno, neizpodbitno, in tu ni debate.

Strani: 1