Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-19197 sporočil: 1.094
Ob začetku krize sem komentiral in predlagal, da brez slabe banke ne bo šlo. Mislim, da je še marsikateremu laiku bilo jasno in znano, da so državne banke vstopile v krizo z zajetnimi dubiozami. To, da tega dolgo nihče uradno ni hotel priznati je bilo le vprašanje različnih kalkulacij in nerealnih pričakovanj o hitremu izhodu iz krize. In kaj zdaj?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1259218

Strani: 1

anon-232734 sporočil: 4.441
Jest ga imam na sumu, da konzumira tist prah, ki ga dobi od Pahorja in Kresalke in ne Franci, tist ni sladkor za u kofe zjutri!!!
čarli sporočil: 13.178
[0129Pe2]
Ob začetku krize sem komentiral in predlagal, da brez slabe banke ne bo šlo. Mislim, da je še marsikateremu laiku bilo jasno in znano, da so državne banke vstopile v krizo z zajetnimi dubiozami. To, da tega dolgo nihče uradno ni hotel priznati je bilo le vprašanje različnih kalkulacij in nerealnih pričakovanj o hitremu izhodu iz krize. In kaj zdaj?
Ja in kdo bi plačal to slabo banko? A mogoče marsovci?:)
anon-254323 sporočil: 351
Slaba banka bi imela funkcijo prikritja ropanja državnih bank in delitve plena in prenos bremena izropanega denarja na ramena davkoplačevalcev. Za to si prizadeva minister in mreže pripete nanj. To je bistvo!
anon-195447 sporočil: 2.753
[0129Pe2]
Ob začetku krize sem komentiral in predlagal, da brez slabe banke ne bo šlo.
saj jo imamo: nlb. pa še nkbm za rezervo. domaćććeee....
gogi1 sporočil: 5.314
[0129Pe2]
Ob začetku krize sem komentiral in predlagal, da brez slabe banke ne bo šlo. Mislim, da je še marsikateremu laiku bilo jasno in znano, da so državne banke vstopile v krizo z zajetnimi dubiozami. To, da tega dolgo nihče uradno ni hotel priznati je bilo le vprašanje različnih kalkulacij in nerealnih pričakovanj o hitremu izhodu iz krize. In kaj zdaj?
Da bi si prihranili strošek, bi slabo banko lahko osnovali kar okrog NLB. Vso potrebno infrastrukturo za biti slaba banka vključno z državnim lastništvom že ima. Znanja o slabem bančništvu na pretek, kaj še čakamo? Ja pa saj niti ne čakamo več, saj je že osnovana. Saj že deluje. Le ime mora še spremeniti v registru.

Strani: 1