Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ministrstvo za kulturo je militariziralo Finance

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-1745 sporočil: 295
Zadnja sprememba: anon-1745 20.06.2011 12:39
Novica zdaj ste pa prekašali samega sebe...da greste objavljat kaj takega kaže na to da:

1. Vaš poklic ne jemljete resno saj ne delate pogljobljeno na pomembnih zgodbah kjer potreben večji obseg dela ampak na hitro nekaj vržete skupaj

2. Nimate ustreznih finančnih znanj...kdo piše v Financah o tipkarskih napakah ?!? To še niti rumeni časniki nebi objavljali

Žalostno res, na trgu pa toliko sposobnih mladih ljudi, ki bi radi opravljali strokovno novinarsko delo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1258552

Strani: 1

novica sporočil: 5.397
[jerry]
Novica zdaj ste pa prekašali samega sebe...da greste objavljat kaj takega kaže na to da:

1. Vaš poklic ne jemljete resno saj ne delate pogljobljeno na pomembnih zgodbah kjer potreben večji obseg dela ampak na hitro nekaj vržete skupaj

2. Nimate ustreznih finančnih znanj...kdo piše v Financah o tipkarskih napakah ?!? To še niti rumeni časniki nebi objavljali

Žalostno res, na trgu pa toliko sposobnih mladih ljudi, ki bi radi opravljali strokovno novinarsko delo.
1. svoj poklic jemljem strogo profesionalno. urednik mi je naročil; naj nekaj naredim iz te zadeve za na net. ravnal sem natanko tako, kot mi je bilo naročeno.
2. ne pišemo o tipkarskih napakah. pišemo o tem, kako uradniki, ki v zameno za vaš in naš denar skrbijo za jezik in za medije, naslovijo vabilo na 20. rojstni dan države. to rumeni časniki objavljamo, zato je objavljeno.
žalostno je marsikaj, se strinjam. če menite, da ste sposobni to delo opravljati bolje od mene, so moji nadrejeni vedno odprti za pogovore z mladimi sposobnimi in strokovnimi ljudmi. vabljeni.
novica

Strani: 1