Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V Koper priplula največja ladja doslej

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-130092 sporočil: 524
Zadnja sprememba: anon-130092 29.05.2011 13:20
V prejšnjih letih sem se zanimal kako bi prišel čim ceneje v Egipt. Med drugim me je prešinilo, da bi se do njega odpeljal s trajektom na katerega bi naložil svoj avto (podoben trajekt je nekaj let nazaj vozil iz Trsta na grške otoke, danes vozi iz Benetk). Malo sem se pozanimal in ugotovil, da je zadnji trajket iz cele Evrope v Egipt odpeljal konec osemdesetih let. Torej če hoče, kdo kaj zaslužiti naj naredi trajektno linijo iz Kopra v Egipt. Denarja bo sigurno ko toče, saj bi bila linija edina v Evropi, Nemci pa bi kar drli z avtodomi ladjo, ker so že siti Hrvaške.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1226916

Strani: 1

anon-112890 sporočil: 3.228
[Glavni forum] Tema: V Koper priplula največja ladja doslej
[#1226926] 29.05.11 13:32 · odgovor na: anon-130092 (#1226916)
Odgovori   +    22
[0817Suhad]
V prejšnjih letih sem se zanimal kako bi prišel čim ceneje v Egipt. Med drugim me je prešinilo, da bi se do njega odpeljal s trajektom na katerega bi naložil svoj avto (podoben trajekt je nekaj let nazaj vozil iz Trsta na grške otoke, danes vozi iz Benetk). Malo sem se pozanimal in ugotovil, da je zadnji trajket iz cele Evrope v Egipt odpeljal konec osemdesetih let. Torej če hoče, kdo kaj zaslužiti naj naredi trajektno linijo iz Kopra v Egipt. Denarja bo sigurno ko toče, saj bi bila linija edina v Evropi, Nemci pa bi kar drli z avtodomi ladjo, ker so že siti Hrvaške.
Tebi ni do denarja kot toče, da bi se sam podstopil podjetništva?
Mislim, da se Nemci vržejo na avion in to stane 100 eur in prišparajo čas.

Strani: 1