Zasebnost
2 uri
Objavljamo seznam projektov gradnje javnih najemnih stanovanj po vsej Sloveniji
2 uri
Minister Maljevac do leta 2026 napoveduje gradnjo pet tisoč stanovanj, trenutno kaže na slabih 1.500
8 ur
V Avstriji in Češki smo preizkusili številko ena med evropskimi karavani 1
9 ur
Najbolj brani članki danes
10 ur
Simon Anko, BS: Digitalni evro ne bo ukinil gotovine
10 ur
Kaj trenutno delajo v največjih bankah pri nas: jih kaj skrbi?
11 ur
Kibernetska varnost: stoodstotne ni, potrebni so dobri sistemi za hitro zaznavanje napadov
11 ur
Od konca maja bo prijava v portal SPOT mogoča le prek SI-PASS
11 ur
Igre bodo. Bo tudi kaj kruha?
12 ur
Trije primeri: Kaj s presežki denarja počnejo slovenska podjetja? 4
12 ur
Top službe – AZN, Banka Slovenije, Kemijski inštitut, DHL, Knauf, Henkel, Krka, Helios ...
13 ur
Prek razpisa po tri tisoč evrov za podjetnice na začetku poslovne poti
13 ur
Kako bodo podnebne spremembe podražile vaše zavarovanje
13 ur
Kakšno startup okolje načrtujejo na gospodarskem ministrstvu do leta 2030
13 ur
Pri Oplu še vedno odločeni za električni prehod 1
14 ur
Tovarna olja Gea: lani z izgubo, kaj pa letos?
14 ur
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
14 ur
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev
14 ur
Kako visoko je šla na dražbi cena apartmaja v Ankaranu
16 ur
(Finančna konferenca) Marcel Fratzscher, DIW: Nemčija naložbeno podhranjena, ECB zamuja z rezi v obrestne mere 2

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-17378 sporočil: 8.998
[Glavni forum] Tema: Kučan: Slovenija je bila zgodba o uspehu
[#1225828] 27.05.11 22:10 · odgovor na: (#1225478)
Odgovori   +    9
[janezpizdek]
Fuj! in S I K T E R!

Kakšna srdita kampanja komunajzarof za "reformo", kakšno orkestrirano tuljenje volkov zbranih tu za ograjo z jagenjčki in ofčicami Slovenistana. Kakšna ofenziva večnih praetoriancev.

Ja, ja, boj za komunistično nasilno-uravnilovsko doktrino je to, zato se pa vsi oglašajo, zato vsi tulijo in mimoidočim kažejo svoje od stekle komunajzarske sline kužne čekane.

PS

Od mene imate trikrat ne, da nea bi bilo kakšne pomote. In od vseh članov moje družine takisto. Lahko še 1000 "neodvisnih ekonomistof", buuuuuuuuhahaha, grohotom se smejem, jebenti boga, in celotna bulumenta spomenk, bućkarof, kučanof, tuerkof in kar je še tovrstne komunistične nomenklaturne kamarilje tulijo v Luno celo nač iz petka na soboto in iz sobote na nedeljo, pa bom jaz samo še bolj utrjen v mnenju, da je zločinske naklepe komunistične mafiej treab onemogočiti.

PPS

A je tega slovenskega Čaušeskuja res treba vedno pripustiti v medije čim odpre svoj zlodejski gobec? A mu je res treba tako servilno, pohlevno in poniglavo delati uslugo pred vsakimi volitvami, jebenti? Naj se prijavi na forum tak kot mi vsi, pa žlobudra. Da ga člouk vsaj lahko da na ignore, jebotvasalah!

PPPS

V nedeljo zvečer bo jasno ali Bog je ali ni povsem od Slovencev obrnil glavo stran. Če bo modrooki kepec prepričal dovolj bebcev pa da jim zlodejski nameni uspejo, potem, kot sem že konstatiral, tej naciji ni pomoči. Lahko samo izvedemo escape sekvenco, zadnji pa še ugasne luči, čuj.

Zakaj nas vse tak kot mene recimo ne bi kratko malo bolel kurac kaj ima komunist Kučan za povedati?

LP shaman

Orkestrirano tuljenje kaže na to, da se pripravljajo na ponarejanje rezultatov glasovanj.

Isto so naredili pri arbitražnem referendumu, kjer je bilo realno cca 65% ljudi proti, potem pa so "čudežno zmagali" (če imaš v lasti celo DVK, to ni noben čudež) za nekaj odstotkov.

Če bodo še tokrat ponaredili rezultate, bodo "fasali" 200-300 k ljudi na cesto pred parlament in vlado, potem pa jih samo pravi čudež reši pred usodo Causeskuja.