Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor bi moral biti moj najboljši prijatelj

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-243430 sporočil: 270
Rado mi je čisto simpatičen in naj živi osebno kot mu paše - če mu odgovarja služba zato, ker to rad dela in hkrati v tem trenutku ne dobi prav visokega plačila, je čisto njegova osebna stvar ali želi živeti tako.

Pohvalno je, da se občasno postavi v vlogo gospodarskega Robina Hooda, vendar pa vseeno takšna oseba ne more biti voditelj neke resne politične stranke, dokler ni malo bolj praktično podkovan.

Sedaj potrebujemo namreč na politični sceni takšne ljudi, ki bodo podpirali profesionalizacijo podjetništva ne samo v besedi, temveč tudi v dejanjih, za to pa potrebujejo takšne osebe, ki imajo praktično razumevanje podjetništva (danes aktivna politična srenja nima pojma o profesionalnem podjetništvu - skorumpiranost podjetništva ni namreč enako kot uspešnost in razumevanje podjetništva kot oni to pojmujejo). Čez nekaj let ne rečem, če bo ostal tako neskvarjen kot je sedaj, vendar pa potrebuje, če bo želel stopiti na politično sceno in bi želel tudi moj glas, svoje teorije, ki jih zagovarja tudi najprej praktično in uspešno udejaniti v poslovnem okolju.

Danes je edino pomembno, da profesionaliziramo in razvijemo malo podjetništvo v Sloveniji, da bo imela ta država in ljudje v njej od česa živeti. To je edini fokus, ki bi moral biti za vse na politični sceni prednosten, vsa ostala pa samo spremljevalna (t.j. se ravnati po tem). To bi moral postati TAKOJ osnovni steber stabilizacije države.