Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako glasovati o pokojninski reformi?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sporočil: 122
Jaz osebno ne poznam nobenega več, ki bi po vseh teh predreferendumskih cirkusih še glasoval za. Vsi pravijo, da bodo glasovali 3x PROTI !!!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1224634

Strani: 1

anon-87805 sporočil: 1.008
[Glavni forum] Tema: Kako glasovati o pokojninski reformi?
[#1225924] 28.05.11 08:39 · odgovor na: (#1224634)
Odgovori   +    1
[FIN-264779]
Jaz osebno ne poznam nobenega več, ki bi po vseh teh predreferendumskih cirkusih še glasoval za. Vsi pravijo, da bodo glasovali 3x PROTI !!
In če bodo vsi skočili z nebotičnika, boš skočil tudi ti.
Močno me žalosti, da zadnje dni slišim vse več ljudi, ki enako govorijo. Pa, ali v Sloveniji res nihče več ne misli s svojo glavo? Naj nekdo reče, glasoval-a bom za/proti, ker: naj pove svoje mišljenje, ne pa da vsi trobijo nekaj, kar so " vsi tako rekli".
Zadnjič sem poslušala Semoličevega sindikalista, kakšne klamfe je sral (se opravičujem na izrazu), ko je govoril o mladi mamici, da bo po novem zakonu pri obračunu pokojnine prikrajšana, ker ne bo upoštevano nadomestilo za prehrano in prevoz na delo. Naj mi nekdo pove, ali je dobil nadomestilo za prehrano, če ni delal in ali mu je delodajalec plačeval kilometrino, če ni delal? In ko tak sindikalist, ki mimogrede dobiva dobro plačo za laži, ki jih trosi, ki mu je stolček zagotovljen do onemoglosti, ponavlja in ponavlja neresnice, se slovenceljni, ne da bi se prepričali ali je to res, odločijo PROTI.

Strani: 1