Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-74446 sporočil: 3.247
Ne vem kje v časopisju sem pred časom nastopa na funkcijo, ki jo omenjeni gospod zaseda, zasledil zapis, da je pri njem menda šlo za neko čudno dejanje, ko se mu je pri plači zaračunavalo potne stroške iz Celja, čeprav je bil gospod V Ljubljani. Skratka neupravičeno naj bi prejemal potne stroške. Že takrat sem izjavil, da takšen človek, če to drži, ne more biti poveljnik vojske moje države. Ker če je to res, potem ima madež in ne more biti moralni lider kar poveljnik vojske države mora biti.
Ali kdo ve kje je to bilo zapisano in ali je stekel kakšen postopek. Ko je gospod avansiral v poveljnika, je vse nenadoma utihnilo. Mi kdo lahko najde tisti članek, zapis ali kakršnokoli informacijo zadeve o kateri govorim. Se je procesuirala ? Kje je bila objavljena ? V vojski je bilo čuda enih dogodkov v zvezi z izobrazbo, ponarejeno diplomo, šolanjem, napredovanjem in pdb. Če vse to drži gre za pravi Avgijev hlev, ki golta miljone in miljone denarja scuzanega naroda, ki bi ga potreboval za mlade, za nova delovna mesta. Tako pa gre za pločevino in za 75 % funkcionalno nepismeni narod slovenceljnov.