Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[bizonte]
spoštovani novinar, to je pa res od sile, da razmere v gradbeništvu komentira direktor družbe, ki ima višino kapitala s katero ne zgradiš niti ene hiše, ter dužbo d.o.o., ki ni zgradila verjetno niti enega objekta. Se pa iskreno opravičujem, če sem mogoče spregledal in gre za promocijski članek, ki ga plača mojster za stike z javnostmi. Mi je res zelo žal, ker imamo v Sloveniji veliko dobrih in uveljavljenih mladih strokovnjakov gradbeništva, ki imajo tudi kaj pokazat, .........
iskal sem manjše gradbenike, ki so načeloma podizvajalci velikim propadajočim gradbince, govoril sem z večimi ljudmi....tudi z mladimi strokovnjaki. en izmed njih je recimo gradbeni inženir in magister ekonomije je zaradi štale na trgu po 12 letih zaprl svojo firmo in se ravno včeraj prijavil na zavodu za zaposlovanje, konec meseca pa odhaja v birmingham, kjer bo delal karkoli, tudi kelnaril, če bo treba. on mi je povedal enako kot muminović, samo ni želel biti citiran.
skratka, male gradbenike sem iskal, ker se jih zelo tiče propadanje velikih in ker dobro poznajo razmere v panogi.
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1165655

Strani: 1

anon-28393 sporočil: 3.368
[novica]
> [bizonte]
> spoštovani novinar, to je pa res od sile, da razmere v gradbeništvu komentira direktor družbe, ki ima višino kapitala s katero ne zgradiš niti ene hiše, ter dužbo d.o.o., ki ni zgradila verjetno niti enega objekta. Se pa iskreno opravičujem, če sem mogoče spregledal in gre za promocijski članek, ki ga plača mojster za stike z javnostmi. Mi je res zelo žal, ker imamo v Sloveniji veliko dobrih in uveljavljenih mladih strokovnjakov gradbeništva, ki imajo tudi kaj pokazat, .........

iskal sem manjše gradbenike, ki so načeloma podizvajalci velikim propadajočim gradbince, govoril sem z večimi ljudmi....tudi z mladimi strokovnjaki. en izmed njih je recimo gradbeni inženir in magister ekonomije je zaradi štale na trgu po 12 letih zaprl svojo firmo in se ravno včeraj prijavil na zavodu za zaposlovanje, konec meseca pa odhaja v birmingham, kjer bo delal karkoli, tudi kelnaril, če bo treba. on mi je povedal enako kot muminović, samo ni želel biti citiran.
skratka, male gradbenike sem iskal, ker se jih zelo tiče propadanje velikih in ker dobro poznajo razmere v panogi.
novica
Nič novega. Butalistan bo končno pristal tam, kjer si zasluži - v dreku. Pojdi preverit kako se iz maribora odseljujejo študenti naravoslovnih smeri na avstrijsko stran. Uni inženir strojništva v pof**** mariboru dobi 950 €, tajnica v isti firmi dobi 1100 € (razlika v delovni dobi je cca 5 let - 6:10) - a je to normalno?

Strani: 1