Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rx170 sporočil: 6.411
[Aleister]
> [ahafne]
> > [Zico44]
> > Zakaj ni tega počel, ko je bil na oblasti? Tako pa so na veliko zaposlovali in zapravljali...
>
> Kot pravi JJ: "Zaupajte mi, tokrat mislim resno" :))))

Svoje zaupanje lahko podariš zopet KGBju+Desusu. Ampak ne razumem, zakaj se pa pritožuješ potem Janši?
Ali pa S(D)S-u in Desusu. Neke strašne razlike v kvaliteti delovanja ni opaziti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1165510

Strani: 1

anon-178479 sporočil: 18.832
[rx170]
> [Aleister]
> > [ahafne]
> > > [Zico44]
> > > Zakaj ni tega počel, ko je bil na oblasti? Tako pa so na veliko zaposlovali in zapravljali...
> >
> > Kot pravi JJ: "Zaupajte mi, tokrat mislim resno" :))))
>
> Svoje zaupanje lahko podariš zopet KGBju+Desusu. Ampak ne razumem, zakaj se pa pritožuješ potem Janši?

Ali pa S(D)S-u in Desusu. Neke strašne razlike v kvaliteti delovanja ni opaziti.
Je opaziti. Strašna razlika je v sedmih milijardah pufa KGB+Desus po dveh letih vlade, ki jo jaz opazim kot strašljivo zadevo za naš bodoči razvoj Slovenije, ti pa ne vidiš razlike. Naredili pa niso nič. NIČ! Ne razumeš, da bo zato vsak kredit, ki ga boš jemal dražji, šole, vrtci, hrana, vse bo dražje, ker so udbaši vse pokradli in nas zapufali. Tudi davki se ne bodo mogli znižati. Ti pa ne opaziš razlik. Ja, Bog nam pomagaj pri takih opazovalcih. Nise vredni, da Janša zopet pride na oblast.
anon-178479 sporočil: 18.832
[rx170]
> [Aleister]
> > [ahafne]
> > > [Zico44]
> > > Zakaj ni tega počel, ko je bil na oblasti? Tako pa so na veliko zaposlovali in zapravljali...
> >
> > Kot pravi JJ: "Zaupajte mi, tokrat mislim resno" :))))
>
> Svoje zaupanje lahko podariš zopet KGBju+Desusu. Ampak ne razumem, zakaj se pa pritožuješ potem Janši?

Ali pa S(D)S-u in Desusu. Neke strašne razlike v kvaliteti delovanja ni opaziti.
Zate razlike ni, ker si slep. Zame je razlika v več milijardnem zadolževanju KGB+Desus vlade in nazadovanju Slovenije po vseh kazalcih.

Strani: 1