Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253

gregor666 je napisal(a):


endarkenment

Truly scary.

Sedaj sta za manjsino, ki se uporablja svoje mozgane samo dve vprasanji:

- kako se izogniti katastrofalnim posledicam tega, da ljudje ki verjamejo v ta sranja prilezejo do odgovornih pozicij. Posledicam za razmisljajoce, za ostale me prav malo boli... posledicam tega da bo (nase skupno) zdravstveno zavarovanje metalo denar za vrace in zeliscarje, za "strupena" zdravila pa bo zmanjkalo denarja.

- kako zasluziti na bebotih, ki bodo v to verjeli.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 116290

Strani: 1

anon-79735 sporočil: 16.531

bc123a je napisal(a):


Truly scary.

Sedaj sta za manjsino, ki se uporablja svoje mozgane samo dve vprasanji:

- kako se izogniti katastrofalnim posledicam tega, da ljudje ki verjamejo v ta sranja prilezejo do odgovornih pozicij. Posledicam za razmisljajoce, za ostale me prav malo boli... posledicam tega da bo (nase skupno) zdravstveno zavarovanje metalo denar za vrace in zeliscarje, za "strupena" zdravila pa bo zmanjkalo denarja.

- kako zasluziti na bebotih, ki bodo v to verjeli.
 Kaj nimaš nič znanja in svoje zdrave pameti?
anon-521 sporočil: 5.625

bc123a je napisal(a):


Truly scary.

Sedaj sta za manjsino, ki se uporablja svoje mozgane samo dve vprasanji:

- kako se izogniti katastrofalnim posledicam tega, da ljudje ki verjamejo v ta sranja prilezejo do odgovornih pozicij. Posledicam za razmisljajoce, za ostale me prav malo boli... posledicam tega da bo (nase skupno) zdravstveno zavarovanje metalo denar za vrace in zeliscarje, za "strupena" zdravila pa bo zmanjkalo denarja.

- kako zasluziti na bebotih, ki bodo v to verjeli.
 
jaz trenutno razmišljam o tej drugi opciji :)

(res pa je, da se homeopatije in podobnih jajc ne bi dotaknil za kakršenkoli zaslužek... v večini primerov gre za navadno izkoriščanje hudo bolnih ljudi, ki zaradi obupa poizkusijo vse, tudi "homeopatsko zdravljenje")
anon-2085 sporočil: 513
Zadnja sprememba: anon-2085 19.08.2007 21:57

bc123a je napisal(a):


... posledicam tega da bo (nase skupno) zdravstveno zavarovanje metalo denar za vrace in zeliscarje, za "strupena" zdravila pa bo zmanjkalo denarja.

 

Strahu za to ni. Dobra stran dejstva (saj ne morem verjeti, da sem to napisal), da "uradno medicinski lobi" (zdravniki, lekarne, ...) tako ali drugace vodi budget zdravstvene blagajne (v tem mandatu npr preko ministra), je da bodo to preprecili. Ne zato, ker so slovenski zdravniki v povprecju razsvetljeni, ampak zato ker skodi njihovemu biznisu.
anon-17372 sporočil: 6.680

bc123a je napisal(a):

- kako se izogniti katastrofalnim posledicam tega, da ljudje ki verjamejo v ta sranja prilezejo do odgovornih pozicij.

bolje spreciti nego leciti (kramberger press).

Strani: 1