Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Takole se iz Slovenije pride na vrh sveta

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76818 sporočil: 4.031
Tina Maze je predvsem simbol zmage svobodnega individualizma nad kolhozniškim povprečkarstvom.

Pripravljenost tvegati, poseči za OSEBNIMI sanjami, iskanje individualne sreče - to je pot, ki ji mora dosledno slediti in jo biti pripravljen braniti sleherni posameznik. Ceniti in ljubiti samega sebe, da lahko ceniš in ljubiš druge. To je edina pot k boljši družbi, edina pot k izpolnitvi lastnega življenja. To dela Tina. Zato je velika.

In podalpska plemenska skupnost, ki je trenutno že v hudi skušnjavi, da bi si Tinino zmago po svoji stari navadi promptno prisvojila in jo omadeževala z evforičnim pijanim tuljenjem "MI smo zmagali" - naj prosim lepo odjebe. Wukoyebina nima s Tinino zmago nič. Nobene kurčeve zastave ji ni treba vihteti. Nobene kurčeve himne prepevati. Nobenega pofukanega cingljanja pofukanih navijaških kurentov poslušati...In vsi skupnoskledarski psihoanalitiki, ki si jo boste v naslednjih tednih spet poskušali prisvojiti za svojih 5 minut slave - fuck off !

To je enostavno NJENA zmaga, štekate ? Pustite jo pri miru. There's nothing more to it.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1103251

Strani: 1

anon-197754 sporočil: 435
bravo Miran ... tale Mihajlović pa takoj veliko Mazejevo primerja z aktualnimi bedarijami..... meni je kar slabo postalo ob tem " članku "
anon-74446 sporočil: 3.247
Se popolnoma strinjam s teboj. In sedaj bomo poslušali trombe in huronsko kolektivno hvalisanje prisklednikov in scuzane lačne raje iz brezna, ki se bo personificirala, istovetila z njo, da bi v svojem sivem vsakdanu ujela žarek sonca, ki je osvetlil Tino. Vsi zgubidani in nesrečniki allias luzerji se bodo istovetili z zmago da bi kompenzirali svoj osebni ego na račun njenega. Za hip bodo pozabljene tranzicijske kraje, kleptokriminal, Hypo banka, Senica, skorumpirano sodstvo, nezaposlenost, porast rakavih obolenj, nezdravo prehranjevanje, mafijske združbe, Zidar in DARS. Ta sindrom raje bo izkoristila druga skupina denarnikov, ki bo naskočila rajo in na račun tega tržila in zopet cuzala rajo v stilu ; Mi smo Titovi, Tito je naš. Že videno, psihologija mas.Drugače pa, vse čestike Tini. To je zgolj njen osebni uspeh.Samo to.
anon-203277 sporočil: 2.441
Pridružujem se tvojemu razmišljanju.
Prvi "zaslužneš" Kocka je kazal šestico pri podeljevanju medalje Tini,Vogrinec pa takoj dobil častni intervju v odmevih.Sranje.
Gustl sporočil: 13.629
[Miran77]
Tina Maze je predvsem simbol zmage svobodnega individualizma nad kolhozniškim povprečkarstvom.

Pripravljenost tvegati, poseči za OSEBNIMI sanjami, iskanje individualne sreče - to je pot, ki ji mora dosledno slediti in jo biti pripravljen braniti sleherni posameznik. Ceniti in ljubiti samega sebe, da lahko ceniš in ljubiš druge. To je edina pot k boljši družbi, edina pot k izpolnitvi lastnega življenja. To dela Tina. Zato je velika.

In podalpska plemenska skupnost, ki je trenutno že v hudi skušnjavi, da bi si Tinino zmago po svoji stari navadi promptno prisvojila in jo omadeževala z evforičnim pijanim tuljenjem "MI smo zmagali" - naj prosim lepo odjebe. Wukoyebina nima s Tinino zmago nič. Nobene kurčeve zastave ji ni treba vihteti. Nobene kurčeve himne prepevati. Nobenega pofukanega cingljanja pofukanih navijaških kurentov poslušati...In vsi skupnoskledarski psihoanalitiki, ki si jo boste v naslednjih tednih spet poskušali prisvojiti za svojih 5 minut slave - fuck off !

To je enostavno NJENA zmaga, štekate ? Pustite jo pri miru. There's nothing more to it.

Zmaga je res NJENA in res lepo, da se vas je precej (tebi odgovarjam slučajno) takoj našlo in (zopet) povedalo stvari kot to, da je to samo in samo NJENA zmago, da so vsi, ki rečejo zraven zmage "yeeej", kreteni, da je skrajno neprimerno jo povezovati z ostalimi stvarmi v državi, da boga Tina, ker se bodo sedaj razne hijene hotle prisesat bla, bla, bla...

Se ne mislim opredeljevat glede tega, ker se mi zdi samo druga skrajnost od fanatičnega navijanja.

Ampak dejstvo pa je, da je v Tininem INTERESU, da se jo tako ali drugače vlači po medijih, zato se bo tudi rada slikala z vsemi možnimi politiki, ki bi si se radi slikali (eden se sploh rad slika), pa na razne pasje procesije bo šla itd... Ker to je pač biznis. Vrhunski športniki so brand, na njih se nalima druge brande in to se drago plača.

Več kot se folka dere "yeeej" ob njeni zmagi, več lahko zakasira za to, da ji na glavi piše Milka. In če se slika s politikom, ki si z njo nabira točke, je to super: na TV je pisalo Milka. Če Novica napiše članek in njeno zgodbo poveže s sranjem v državi, je to super. V časopisu piše Milka. Ona je opravila svoje delo.

Zato ne vidim razloga, da bi jo bilo treba pustit pri miru. A bi ji radi zjebal biznis?
anon-15715 sporočil: 6.084
Zadnja sprememba: anon-15715 18.02.2011 09:27
[Miran77]
Tina Maze je predvsem simbol zmage svobodnega individualizma nad kolhozniškim povprečkarstvom.

Pripravljenost tvegati, poseči za OSEBNIMI sanjami, iskanje individualne sreče - to je pot, ki ji mora dosledno slediti in jo biti pripravljen braniti sleherni posameznik. Ceniti in ljubiti samega sebe, da lahko ceniš in ljubiš druge. To je edina pot k boljši družbi, edina pot k izpolnitvi lastnega življenja. To dela Tina. Zato je velika.

In podalpska plemenska skupnost, ki je trenutno že v hudi skušnjavi, da bi si Tinino zmago po svoji stari navadi promptno prisvojila in jo omadeževala z evforičnim pijanim tuljenjem "MI smo zmagali" - naj prosim lepo odjebe. Wukoyebina nima s Tinino zmago nič. Nobene kurčeve zastave ji ni treba vihteti. Nobene kurčeve himne prepevati. Nobenega pofukanega cingljanja pofukanih navijaških kurentov poslušati...In vsi skupnoskledarski psihoanalitiki, ki si jo boste v naslednjih tednih spet poskušali prisvojiti za svojih 5 minut slave - fuck off !

To je enostavno NJENA zmaga, štekate ? Pustite jo pri miru. There's nothing more to it.
: Ekipi Tine Maze SZS zagotavlja 212 tisoč evrov letnega proračuna

Ok, saj me sploh ni briga za njeno zmago in mi načeloma dol visi razen, da ji privoščim , kot vsakemu , ki nekaj doseže pošteno in s trdnim delom, kar Tina zagotovo je.

Ampak, če smo čist dosledni, čigavih je tistih 212.000 EUR ?
najobj sporočil: 31.926
Zadnja sprememba: najobj 18.02.2011 10:43
[Miran77]
Tina Maze je predvsem simbol zmage svobodnega individualizma nad kolhozniškim povprečkarstvom.

Pripravljenost tvegati, poseči za OSEBNIMI sanjami, iskanje individualne sreče - to je pot, ki ji mora dosledno slediti in jo biti pripravljen braniti sleherni posameznik. Ceniti in ljubiti samega sebe, da lahko ceniš in ljubiš druge. To je edina pot k boljši družbi, edina pot k izpolnitvi lastnega življenja. To dela Tina. Zato je velika.

In podalpska plemenska skupnost, ki je trenutno že v hudi skušnjavi, da bi si Tinino zmago po svoji stari navadi promptno prisvojila in jo omadeževala z evforičnim pijanim tuljenjem "MI smo zmagali" - naj prosim lepo odjebe. Wukoyebina nima s Tinino zmago nič. Nobene kurčeve zastave ji ni treba vihteti. Nobene kurčeve himne prepevati. Nobenega pofukanega cingljanja pofukanih navijaških kurentov poslušati...In vsi skupnoskledarski psihoanalitiki, ki si jo boste v naslednjih tednih spet poskušali prisvojiti za svojih 5 minut slave - fuck off !

To je enostavno NJENA zmaga, štekate ? Pustite jo pri miru. There's nothing more to it.

... ja, in približno isto velja tudi za tebe wannabe neoliberalnoultraindividualističnoantiskupnoskled arskega psihoanalitika ...


P.S.: o tistem delu njenega uspeha, ki se nanaša na čisti biznis, ti je že Gustl dovolj napisal in jaz ne bom ponavljal ... khmm, o njenih čustvih ob tej tvoji nadvse modri ugotovitvi, da "Nobene kurčeve zastave ji ni treba vihteti. Nobene kurčeve himne prepevati. Nobenega pofukanega cingljanja pofukanih navijaških kurentov poslušati" pa lahko govori za sebe le ona sama ... ja, in je tudi povedala svoje, kolikor sem uspel videti in slišati ... khmm, in to rahlo drugače od tebe, če se ne motim ...

... evo, minusarji ... zdaj pa navalite ...

Strani: 1