Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-447 sporočil: 13
Pošteno bi bilo, da mu tista ELITA, ki ga je v ta gnoj potisnila, da kot kulisa prekriva dejansko dogajanje v ozadju, o katerem pa, verjemite mi, on sam največkrat resnično nič ne ve, zbere lepo popotnico, da v Bruslju kupi/ustanovi nekakšen VIP wellness center z vsem potrebnim za fitnes, holistično in duhovno regeneracijo naših in tujih VIP diplomatov in funkcionarjev. To bi bilo pisano njemu na kožo. Nobenih situacij, kjer se je treba odločati in promptno reagirati. Le stilisti za fotosešne, morda nekaj reklamnih spotov za Armanija, Calvin Kleina, Versacea. Dragi Borut, tudi jaz sem z navdušenjem volil zate in pošteno ti povem, da ne bom nikoli več. Se mi pa smiliš, ko vidim kako te golazen in voluharji izrabljajo. Torej, od tistih 50 milijard evrov, ki so bile pokradene v 20 letih, od tega 15 medtem ko si ti premikal smeške na tvojem abotnem semaforju. Enostavno, morajo kaj zbrati zate. Saj vem, da ti nič nimaš, primorci smo pač taki, zaradi looserstva smo loserji. Verjemi, rad te imam, vendar odjebi, drugače bodo v kratkem do kosti oglodali to našo bolno Slovenijo, ki je že tako polna infuzijskih cevk. Pa NLB vzemi s sabo! Zbudi se, jutri premisli, pojutrišnjem naredi! Lp