Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-167697 sporočil: 3.551
[Gustl]
Če se smem kar prvi samorazkrit nečednih ravnanj: ravno sem prebolel nek trebušni virus, bilo je skrajno nečedno, kar sem počel, po branju zgornjega teksta pa se bojim, da nisem še čisto zdrav...ups...klic narave...
Jaz imam podobne težave - ko prebiram nekatere vaše umotvore. A vas lahko tožim?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1102877

Strani: 1

siap sporočil: 2.195
Hja, da imaš podobne težave že dalj časa vemo-prebiramo in obljubim ne bom te tožil.
Gustl sporočil: 13.629
[kalimba]
> [Gustl]
> Če se smem kar prvi samorazkrit nečednih ravnanj: ravno sem prebolel nek trebušni virus, bilo je skrajno nečedno, kar sem počel, po branju zgornjega teksta pa se bojim, da nisem še čisto zdrav...ups...klic narave...

Jaz imam podobne težave - ko prebiram nekatere vaše umotvore. A vas lahko tožim?
Po mojem ja. Al pa če z denarjem za tožbo in povrnitev stroškov dokapitaliziraš Palomo :)
anon-106499 sporočil: 3.507
[kalimba]
> [Gustl]
> Če se smem kar prvi samorazkrit nečednih ravnanj: ravno sem prebolel nek trebušni virus, bilo je skrajno nečedno, kar sem počel, po branju zgornjega teksta pa se bojim, da nisem še čisto zdrav...ups...klic narave...

Jaz imam podobne težave - ko prebiram nekatere vaše umotvore. A vas lahko tožim?
A da lahko kabel ven potegneš ti pa še ni potegnilo ? :)))) In naknadno ga lahko potem nekam vtakneš...

Strani: 1