Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
Če se smem kar prvi samorazkrit nečednih ravnanj: ravno sem prebolel nek trebušni virus, bilo je skrajno nečedno, kar sem počel, po branju zgornjega teksta pa se bojim, da nisem še čisto zdrav...ups...klic narave...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1102864

Strani: 1

anon-167697 sporočil: 3.551
[Gustl]
Če se smem kar prvi samorazkrit nečednih ravnanj: ravno sem prebolel nek trebušni virus, bilo je skrajno nečedno, kar sem počel, po branju zgornjega teksta pa se bojim, da nisem še čisto zdrav...ups...klic narave...
Jaz imam podobne težave - ko prebiram nekatere vaše umotvore. A vas lahko tožim?
JanezNovak131 sporočil: 1.102
[Gustl]
Če se smem kar prvi samorazkrit nečednih ravnanj: ravno sem prebolel nek trebušni virus, bilo je skrajno nečedno, kar sem počel, po branju zgornjega teksta pa se bojim, da nisem še čisto zdrav...ups...klic narave...
:) Za crknit...

Zahtevamo še razkritje vseh nečednih razmerij!
anon-249071 sporočil: 1.435
[Gustl]
Če se smem kar prvi samorazkrit nečednih ravnanj: ravno sem prebolel nek trebušni virus, bilo je skrajno nečedno, kar sem počel, po branju zgornjega teksta pa se bojim, da nisem še čisto zdrav...ups...klic narave...
oh ti grdi tajkunski administrator...kaj pa ne kradeš po več 100mio eur, tako tvoje nečedno sranje nebi bilo nikoli razkrito

Strani: 1