Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Jože Colarič na vrhu, Stane Valant na dnu

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.962
[NemirniTujec]
Čuj ti, Tovariš najtripikčati, Tujec je hodo po Mariboru na obeh bregih enih sedn let. Sn se celo Máribór nauču rečt, tak da nea jebi.

Spodoblo bi se, da bi bili tisti na desnem od Janše, pa tisti na levem od Kučana, tak zarad imena... ampak kolko jaz vem, tisti orto lokalpatrioti one z levega brega itak nea med čistokrvne štejejo.
... čuj, bolj slabo si ti to po Mariboru hodo enih sedn let al pa si bolj slabo poslušo ... khmm, ker levi breg en.wikipedia.org/wik...ischer.jpg je bil prvi tukaj ... ja, se pa strinjam, da bi ga moral imet Kučan čez, ker so v Mariboru na levem bregu vsi ta glavni doma, pa še fuzbal se tam špila ... ja, in če mi nea verjameš, probaj kupit kako nepremičnino na levi al pa na desno strani Drave, pa boš sam vido, kak je to ...
Pa še to, če sma že pri migracijah... Sn mislo, da je tovariš najobjokani tolko pametn, da ve, da razlika med Janšo in Kučanom niti cene prevoza z avtobusom čez Dravo nea pokrije.
... ja, to že ... khmm, ampak če bi Janša prišo v Maribor, bi avtobusi čez Dravo nehali vozit, ker bi toti Janša ziher vse mostove porušo ... khmm, saj te ti veš, kaki je on ...
Zaj si me pa malo razočaro. Ena taka še, pa sta dve :-)
... eh, kurc ... saj ti si me zdaj tudi, tak da sma si midva lepo kvit ...


P.S.: čuj, zakaj sn te jaz zdaj tovariš najobjokani, ha ? ... pizda, če pa kdo na totem forum nea joče, sn to jaz ...