Izbrani forum: Borza

Izbrana tema: članek Ministrstvo želi oceno vrednosti logističnih podjetij

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.226

pep111 je napisal(a):
Čudno je, kako je enim Intereuropa pri skoraj 50 EUR/delnico trn v peti(domnevam, da so zamudili z nakupom)
a lahko malo podrobneje razlozis, kako prides do te domneve. kajti ze en cas me zanima, zakaj tocno naj bi iz tega, da mislis, da je nekaj drago, sledilo, da si hotel to kupiti. pa si ravno prav prisel, da razlozis. hvala.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 106742

Strani: 1

anon-101968 sporočil: 150
[Borza] Tema: Re: Ministrstvo želi oceno vrednosti logističnih podjetij
[#106765] 20.07.07 18:42 · odgovor na: crt (#106742)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):

a lahko malo podrobneje razlozis, kako prides do te domneve. kajti ze en cas me zanima, zakaj tocno naj bi iz tega, da mislis, da je nekaj drago, sledilo, da si hotel to kupiti. pa si ravno prav prisel, da razlozis. hvala.

Govoril sem z mnogimi vlagatelji in ne vem, ali samo jaz naletim na take ali kaj je to, ampak folk kar brez razloga stavi na pretekle zmagovalce. Pol pa se hudujejo, bodisi ker zrase delnica, ki so jo imeli plan kupiti vendar niso bili prepričani pa so jo pustili še za nekaj časa, bodisi ker je njihov favorit nehal rasti, morda celo padel. In v zadnjih letih je na LJSE vse zraslo, zato odpade vse na prvi primer. vidiš, folk pa se mora nad nečim hudovat in to je razlog, da izpade tako, kot si napisal. Seveda pa jaz nisem tega trdil, postavil sem hudomušno domnevo.
Tako da, Črt, to je le moj občutek pri IEKG pa še posebej zato, ker to ni delnica, ki bi zadnje čase rasla procent za procentom, ampak skače, in je morda to šok za nekatere.

Strani: 1