Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Cene živil na rekordne vrednosti?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
[Glavni forum] Tema: Cene živil v rekordne vrednosti?
[#1065662] 18.01.11 10:20 · odgovor na: anon-248322 (#1065595)
Odgovori   +    0
Pričakujemo padec cen luksuznih dobrin in storitev (nepremičnine, avtomobili, izobraževanje), ne pa padec cen nujnih življenjskih potrebščin.
kdo pa ste to vi, ki tako pričakujete? ljudje pričakujemo različne stvari. sam se sicer s tem, kar je napisano zgoraj precej strinjam, ampak vsi ne mislijo tako.

dobro, mogoče sem pretiraval z oznako "hard core deflationist". hotel sem samo povedat, da obstaja razlika med stališči teh gurujev.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 1065662

Strani: 1

anon-17087 sporočil: 1.583
[Glavni forum] Tema: Cene živil v rekordne vrednosti?
[#1065677] 18.01.11 10:25 · odgovor na: shevchenko (#1065662)
Odgovori   +    14
Zadnja sprememba: anon-17087 18.01.2011 10:28
Logično cena nafte raste,rastejo cene pogonskih goriv(davki,davki...in ¨trošarine¨),rastejo cene surovin kot so gnojila in ostale kemikalije in tudi traktorji grejo na dizel.
Država z prazno malho,primakne svojo pipico,....Tako je če se usta polnijo z ¨nafto¨.

Bo treba vzeti lopato v roke in prekopati vrtiček,misliti s svojo glavo in za svoj interes,koncerni niso socialne ustanove,gredo le za svojimi interesi,briga jih za vas...

Žal je tako v tem sistemu.

PS
Včeraj sem posadil dve češnji.
anon-248322 sporočil: 1.501
[Glavni forum] Tema: Cene živil v rekordne vrednosti?
[#1065753] 18.01.11 10:54 · odgovor na: shevchenko (#1065662)
Odgovori   +    4
[shevchenko]
> Pričakujemo padec cen luksuznih dobrin in storitev (nepremičnine, avtomobili, izobraževanje), ne pa padec cen nujnih življenjskih potrebščin.

kdo pa ste to vi, ki tako pričakujete? ljudje pričakujemo različne stvari. sam se sicer s tem, kar je napisano zgoraj precej strinjam, ampak vsi ne mislijo tako.

dobro, mogoče sem pretiraval z oznako "hard core deflationist". hotel sem samo povedat, da obstaja razlika med stališči teh gurujev.
Ne vem kaj ti pričakuješ. Če podobno kot jaz in najdeva še enega, potem smo že množina.

Sicer pa se strinjam, da obstaja razlika v pogledih in to niti ni tak problem. Gre za to, da določeni ljudje zaznavajo tveganja in jih vidijo, kar očitno drugim ne uspe.

Jaz čakam, da v Sloveniji pričnejo padati cene nepremičnin, pa da nam obresti v proračunu našibajo v na 1 MRD in da bo bencin po 2 EUR, da vidim kako se bo spreminjala krajina.

Strani: 1