Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek 7 korakov do cenejšega stanovanja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[Glavni forum] Tema: Re: 7 korakov do cenejšega stanovanja
[#106514] 20.07.07 09:37 · odgovor na: anon-119197 (#106506)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Ja, pismo, povprecen clovek ne more potem drugace do stanovanja kot z loterijo ali dedovanjem? Ali pa grejo na ulico? Kaksna rodnost bo sele potem? Kaj bo s penzijo? Povprecen clovek mora bit sposoben priti do lastnega stanovanja, pa ceprav ga odplacuje milijon let. Saj ljudstvo ni sestavljeno samo iz super intelektualcev, ali?
 
Hm. Mora prit do stanovanja. Recimo raje "človku spodobno bi bilo, da bi lahko prišel do... :)"

Ker "mora" je precej nevarna beseda. so nedolgo nazaj že bili na teh tleh poskusi, da bi vsak "moral" imeti stanovanje pa službo pa penzijo..pa vemo, kako se je končalo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 106514

Strani: 1

anon-119197 sporočil: 9.214
[Glavni forum] Tema: Re: 7 korakov do cenejšega stanovanja
[#106522] 20.07.07 09:50 · odgovor na: Gustl (#106514)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-119197 20.07.2007 09:57
Gustl prav imas, kaj ti naj recem. Morati ne pomeni, da mora za to drzava poskrbeti ampak standard nasploh, v tem smislu. Torej, mogoce je pravilneje, 'naj bi', ja, joj :) Ceprav 'morati' je bilo bolj v smislu 'can' ali 'should' in ne 'must'.
Aha tisto glede, ce jih resnicno poznas, je bila pac varovalka, ker se mi zdi, da je med komentarji dosti solate, se posebej s strani mladih...

Lukav, prav imas, pozabil sem na to. Najem je v bistvu zelo razsirjen med mladimi. Ampak ne vem tocno, kako je s tem, ko si ze v letih in imas druzino... Ampak najem je neke vrste kazen, ker (se?) nisi dovolj sposoben, da si lastnik :) Jazbinskov zakon je bil sicer (starejsi, oprostite mi, prosim) orgiasticna perverzija glede na to, kaj se dogaja danes.

Strani: 1