Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek 7 korakov do cenejšega stanovanja

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.631
[Glavni forum] Tema: Re: 7 korakov do cenejšega stanovanja
[#106507] 20.07.07 09:33 · odgovor na: anon-119197 (#106485)
Odgovori   +    0

dalex je napisal(a):
Gustl&Crt: Poleg tega, podatek, koliko ljudi poznas, ki zasluzijo enako ali boljse, sploh nima v resnici veze, samo svojo kredibilnost forsiras :) Jaz recimo ne poznam nobenega cloveka, ki zasluzi dejansko minimalno placo, a to pomeni, da jih ni? Mislim, da ne. Pa nekako se mi zdi, da ne pades v sivino povprecja glede zaposlitve in to. Se pravi, koliko % Slovencev je v priblizno enaki poziciji kot ti - koliko taksnih Mmmmatej? Ce si nekaksen yuppie, je lahko srat s polno ritjo :)
 Hm. Ne štekam najbolje. Najprej napišeš : "Poznas ti resnicno te, ki zasluzijo toliko neto? Zares mislim... "

Potem ti jaz odgovorim, da jih in to kar precej. In sedaj si forsiram kredibilnost?

Poznam tudi take, ki dejansko dobijo minimalca. več takih. :)

Koliko Matej je, sploh ni pomembno..sem mislil, da smo to že ugotovili. Pomembno je, da ima že Mateja težave in če tisti, ki so slabše plačani kot Mateja, ne znajo iz članka razbrati informacije, da bodo sami še težje prišli do stanovanja...ne vem no...potem je kar prav, da so slabše plačani od Mateje in bodo najbrž tudi ostali.

In ne, nisem japi, daleč od tega (če si prav predstavljam, kdo in kaj je japi). In ja, s polno ritjo je pa lahko srat, to pa lahko potrdim.