Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odgovor: Je Rodetov umik povezan z razvratom?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202104 sporočil: 4.404
[Miran77]
hehe... berem komentarje, pa se mi zdi, da sm na forumu Mladine ali Dnevnika :) Ja, če še sploh kaj lahko združi naše "libertarce" s komunajzarji, da si ga potem vzajemno mečejo na roke, je to lahko le skupno in neminljivo sovraštvo do RKC. Heh, dragi moji, vidite, to je recept, po katerem nam bodo komunajzarji še dolgo vladali, z ohranjanjem ravno tistih 10% prednosti, ki jo potrebujejo. Ko bo treba, bodo le ustrezno pritisnili na vgrajeni nam gumbek "cerkev je sovražnik ", pa bodo šle v rdečo maloro še ene volitve. Libertarci se bodo raje povezali s komunisti (farji nam pa že ne bojo vladali), pa bomo spet tam, kjer čepimo že 60 let. Škoda, da moji libertarni kolegi ne doumejo, da je manipuliranje z RKC zadnje in najmočnejše orožje, kar ga komunajzarji sploh še imajo na voljo. Ko se bo sovraštvo do cerkve, danes del moderne slovenske folklore, uneslo vsaj do nivoja neke nežolčne, nečustvene in predvsem objektivne kritike, bo s komunisti konec. Kot pa sodim po nekaterih tukajšnjih komentarjih in odzivih nanje (zelo toplo je bil spet pozdravljen recimo en "še-več-bi-jih-blo-treba" komentar) - se našim rdečkarjem za oblast ni treba bati. Imajo namreč ključ do srca slovenskega človeka. In na ključu piše - sovraštvo.
a veš da sem podobno razmišljal..in napisal tud..

npr,tule sta dva osebka katerih prispevke zelo cenim,ampak ko je beseda o cerkvi,jima udari pena nna usta..noro!in to izključno tisto kar sta bila naučena na šolanju,brez da bi vsaj malo preverila ozadje..

standarten repretoar: križarske vojne(400 let džihada po obalah sredozemlja,pha,to ni nič na kar bi bilo treba vojaško odgovoriti), sežiganje čarovnic(da je to odgovornost prdevsem posvetnih oblasti in da nikakor ni bila to samo katoliška praksa se zanemari,kot se zanemari da je zgorelo tudi veliko moških ker niso bili prave vere,ne glede na stran,medtem ko se ne primerja podobne in veliko hujše zadeve v istem času drugje po svetu )katari(da so katari užival mir lep čas ne šteje,šteje samo to da so jih razbil ker so prekomerno dolga leta izzival močnejše od sebe)

da s tem svojim takoimenovanim liberalizmom držijo štango zlu in odpirajo vrata še večjemu zlu jih niti ne zanima..