Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Krvni test, ki zazna rakave celice

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Krvni test, ki zazna rakave celice
[#1048306] 04.01.11 16:12 · odgovor na: anon-97761 (#1048292)
Odgovori   +    7
[posavski]
National Cancer Institute v skrbi za zdravje prebivalcev? tako kot Environmental Protection Agency v skrbi za varstvo okolja? tako kot korporatokracija imenovana Združene Države Amerike skrbi za planet Zemlja?

kot heroinski odvisnik je korporatokracija odvisnik od profita. in tako kot bi heroinski odvisnik spisal Zakon o preprečevanju prometa s prepovedanimi drogami, si je korporatokracija prikrojila okolje, iz ameriških sanj napravila tiranijo kapitala. ljudje so le debilni profit generatorčki v statističnih zbirkah.

pizda, purinoli, pa so mi rekli, da si pameten človek...
Ne vem, kdo te je nafarbal, da sem pameten. Jaz sem po poklicu samo neke vrste kuhar. Ko že šimfaš čez NCI, naj ti povem, da sem tam dobil prekrasno darilo : zastonj screening na več vrst raka za moje nove substance. Tole se pa ne sklada s tvojim lamentanjem čez profit, a ?

Potem mi pa povej, kdo je izumil magnetno resonanco, pa morje odličnih zdravil ? Morda Ahmadinedžad ? Morda Chavez ali Castro? Naj namalam še koga, ki dela samo za svoj žep in ne za "profit" ? Te lepe darove človeštvu so naredile samo firme, ki sicer delajo za profit, ampak na drugi strani enačbe so pa ozdravljeni bolniki.

Hebem vam ga, forumaši, že moj prvi post na to temo je bil parodija na kavbojce in indijance, vi pa kar naprej drgnete svojo, namesto, da bi komentirali vsebino.