Strani: 1 2 3 4 5 6 7

anon-116591 sporočil: 2.641
[#779279] 15.04.10 11:23 · odgovor na: anon-104671 (#778735)
Odgovori   +    9
[Leffe]
Saj g. Cvikl ni edini slovenski kavzi avtor, ki je napisl knjigo s pomočjo "copy paste" funkcije. Pri tovrstnih zbirkah je splošna težava to, da že opis stanja oziroma tisto, čemer se po angleško reče "state of the art" oz. predstavlja dodano vrednost v Sloveniji, saj je že za izbor pravih virov potreben določen intelekualni napor, kar je enako avtorskemu delu.

Bolj neumni so tisti, ki za tovrstne vire, ki so javno dostopna, plačujejo. Ali pa niso dovolj izobraženi, da bi vire in komentarje poiskali sami.
Kavzi al ne kavzi, nesramno je pokvarjen in ujet z spuščenimi hlačami. Še huje kot odkritje sobe 308 v Sarajevu, kjer so ga prvič odkrili.

To da ni edini, seveda ne zmanjša krivdo, pa čeprav je enako naredil že Turk ob nastopu mandata ko je veselo copy pastov in je tu prisotni agent zatrjeval kako sledijo tožbe... K
Ker so zadevo na hitro pometli, človek dobi občutek, kako golazen verjame in sproti dokazuje kako vsaka svinjarija ni kaznivo dejanje.

Vse to ne kaže na državo z dvema kastama - zakoni veljajo za ene tako, za druge drugače.
To pomeni da država ni in kot tako delujoča ne more biti pravna.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#779290] 15.04.10 11:30 · odgovor na: bc123a (#779225)
Odgovori   +    8
[bc123a]
> [alek14]
> Čisto konkretno vprašanje:
>
> Ali lahko pri Univerzi kjer je Cviko diplomiral sprožimo posotpek za odvzem diplome (in jasno tudi magisterija, če je sploh njegov...)?

Ce ugotovis plagiarizem pri diplomi oz. magisteriju, seveda. Zato pa ker je preplonkal knjigo, mu pac ne mores vzeti diplome...

Ena hipotetična - če nekomu ugotovijo plagiat pri diplomskem delu, ali obdrži magisterij (ki hipotetično spet - ni plagiat)?
klemenstp sporočil: 2.568
[#779309] 15.04.10 11:43
Odgovori   +    7
od koga je pa diplomo kopiral? ali jo je kar kupil?

in on bo šel v Bruselj he he he, mogoče v kakšno čuzo, še dobro da ne gre na Kitajsko, kjer bi ga pokončali na kakšnem stadionu.
RTM sporočil: 4.799
[#779314] 15.04.10 11:46 · odgovor na: anon-76887 (#779104)
Odgovori   +    3
[0902ISXdX]
> [lukakopac]
> A njegova Jerca Kegan dela kaj drugega? Prepisuje in se hvali s tujim perjem. Košiček je menda ni niti poznal, ona pa govori, kako sta skupaj pisala...

No resnici na ljubo je njen demanti povsem na mestu. Objavila je tudi fotografijo s predstavitve te njene knjige, zato mislim, da se je Košičkova vdova prenaglila.
no šit, šerlok.

skoraj na vsakem fototerminu se lahko zrineš v ospredje ali med bolj pomembne in potem si glavni pri koritu, ups, pri tretjerazrednemu turku.
anon-109134 sporočil: 38
[#779343] 15.04.10 12:04
Odgovori   +    8
Slovenija... dežela copy/paste doktorjev.
anon-116591 sporočil: 2.641
[#779350] 15.04.10 12:06 · odgovor na: bc123a (#779225)
Odgovori   +    11
[bc123a]
> [alek14]
> Čisto konkretno vprašanje:
>
> Ali lahko pri Univerzi kjer je Cviko diplomiral sprožimo posotpek za odvzem diplome (in jasno tudi magisterija, če je sploh njegov...)?

Ce ugotovis plagiarizem pri diplomi oz. magisteriju, seveda. Zato pa ker je preplonkal knjigo, mu pac ne mores vzeti diplome...
Seveda ne. Lahko pa si zapomnimo kdo je omogočil (predlagal,se strinjal & omogočil) z njegovo kandidaturo. In to ime Borut Pahor, ne pozabimo ob volitvah.

Tandem Legan Cvikl je v kombinaciji z Sistemsko Tehniko imel precej večjo vlogo, kot je javnost to želi priznati. In Patria edina je povzdignila beri dala krila barbiki za zmago!!
anon-116591 sporočil: 2.641
[#779363] 15.04.10 12:11 · odgovor na: vizavi (#779248)
Odgovori   +    6
[vizavi]
1.pravilo ameriške, angleške in še kakšne šole za politike je - takoj in v celoti zanikaj obtožbe.
2.pravilo je, če kdo izbrska kaj, čemur ne moreš ugovarjati, zminimaliziraj in uporabi floskule ter spelji na druge, bodi prijatelj.
3.pravilo je, ne potunkaj žensk, se lahko zate slabo konča.
4.pravilo - ...........
4. Pravočasno zapusti ladjo. Zavedajmo se, da ni "glup ko k..." čeprav ima pri tem težave z izgledom.
anon-131395 sporočil: 187
[#779366] 15.04.10 12:13
Odgovori   +    7
Denarna politika osemdesetih let v Jugoslaviji. To je naslov magisterskega dela? ja kje pa živimo, kako je to potekalo, ve marsikdo, pa ni zato magister postal!?! tule se vidi razlika med navadnimi ... in tistimi, ki za magistersko delo naredijo na primer: Izboljšava gorivne celice. Kar bo za Slovenijo več vredno kot pa Cviklov magisterij, a vendar takega človega ne bo nihče poslal v Bruselj, kaj šele da bi mu dali tako plačo?!?!
anon-3351 sporočil: 37
[#779369] 15.04.10 12:15
Odgovori   +    0
Pa kaj se vsi repenčite. Cvikl je napisal knjigo in potem še artikel na Wikipedii. Kdo pa je dokazal, da je članek na Wikipedii nastal pred njegovo knjigo?
najobj sporočil: 31.922
[#779380] 15.04.10 12:22 · odgovor na: anon-3351 (#779369)
Odgovori   +    13
[XFAKU2]
Pa kaj se vsi repenčite. Cvikl je napisal knjigo in potem še artikel na Wikipedii. Kdo pa je dokazal, da je članek na Wikipedii nastal pred njegovo knjigo?

... veš, da bi ti celo lahko imel prav ... khmm, lahko bi bilo res celo, da gospod Cvikl toliko širijo svoje neizmerno znanje po spletu, da se te malenkosti iz Wikipedie niti ne spomnijo ... hja, kdo bi vedel ? ... a ti mogoče veš ? ...
anon-166315 sporočil: 226
[#779387] 15.04.10 12:26
Odgovori   +    6
In ta lažnivi in goljufivi kljukec par excellence je generalni sekretar vlade?! In za nagrado gre še v Luksemburg. Čakam samo še na Zgago in sod., da obelodanijo to blamažo pred evropsko javnostjo.
anon-205514 sporočil: 911
[#779389] 15.04.10 12:27
Odgovori   +    8
....neuradno. Cwikeln bo tožil Wikiped, ker je brez dovolenja objavila "njegovo" delo na spletu....
anon-76887 sporočil: 18.121
[#779400] 15.04.10 12:32 · odgovor na: RTM (#779314)
Odgovori   +    0
[RTM]
> [0902ISXdX]
> > [lukakopac]
> > A njegova Jerca Kegan dela kaj drugega? Prepisuje in se hvali s tujim perjem. Košiček je menda ni niti poznal, ona pa govori, kako sta skupaj pisala...
>
> No resnici na ljubo je njen demanti povsem na mestu. Objavila je tudi fotografijo s predstavitve te njene knjige, zato mislim, da se je Košičkova vdova prenaglila.

no šit, šerlok.

skoraj na vsakem fototerminu se lahko zrineš v ospredje ali med bolj pomembne in potem si glavni pri koritu, ups, pri tretjerazrednemu turku.

Šlo je za predstavitev njene knjige, ki jo na fotografiji drži v rokah pokojni doktor.
Zato je trditev njegove soproge, da pokojnik Leganove sploh ni poznav po mojem neresnična.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#779402] 15.04.10 12:33 · odgovor na: anon-116591 (#779350)
Odgovori   +    5
[NICKNAME]
> [bc123a]
> > [alek14]
> > Čisto konkretno vprašanje:
> >
> > Ali lahko pri Univerzi kjer je Cviko diplomiral sprožimo posotpek za odvzem diplome (in jasno tudi magisterija, če je sploh njegov...)?
>
> Ce ugotovis plagiarizem pri diplomi oz. magisteriju, seveda. Zato pa ker je preplonkal knjigo, mu pac ne mores vzeti diplome...

Seveda ne. Lahko pa si zapomnimo kdo je omogočil (predlagal,se strinjal & omogočil) z njegovo kandidaturo. In to ime Borut Pahor, ne pozabimo ob volitvah.

Tandem Legan Cvikl je v kombinaciji z Sistemsko Tehniko imel precej večjo vlogo, kot je javnost to želi priznati. In Patria edina je povzdignila beri dala krila barbiki za zmago!!
Od Leganove bi pričakoval kakšno bolj orožarsko knjigo, saj je ona svetovala ST ali ne? ;-)
Ona pa o porokah :-)))
bc123a sporočil: 48.253
[#779422] 15.04.10 12:45 · odgovor na: anon-76887 (#779290)
Odgovori   +    1
[0902ISXdX]
> [bc123a]
> > [alek14]
> > Čisto konkretno vprašanje:
> >
> > Ali lahko pri Univerzi kjer je Cviko diplomiral sprožimo posotpek za odvzem diplome (in jasno tudi magisterija, če je sploh njegov...)?
>
> Ce ugotovis plagiarizem pri diplomi oz. magisteriju, seveda. Zato pa ker je preplonkal knjigo, mu pac ne mores vzeti diplome...


Ena hipotetična - če nekomu ugotovijo plagiat pri diplomskem delu, ali obdrži magisterij (ki hipotetično spet - ni plagiat)?
po moje bi bil to prvi primer, tako da okrog tega ni nobene prakse, teorije pa po moje tudi ne...

mislim da teorija predvideva tako eksplicitno le odvzeme doktoratov, vse ostalo je nedefinirano...
anon-76887 sporočil: 18.121
[#779454] 15.04.10 13:00 · odgovor na: bc123a (#779422)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> [0902ISXdX]
> > [bc123a]
> > > [alek14]
> > > Čisto konkretno vprašanje:
> > >
> > > Ali lahko pri Univerzi kjer je Cviko diplomiral sprožimo posotpek za odvzem diplome (in jasno tudi magisterija, če je sploh njegov...)?
> >
> > Ce ugotovis plagiarizem pri diplomi oz. magisteriju, seveda. Zato pa ker je preplonkal knjigo, mu pac ne mores vzeti diplome...
>
>
> Ena hipotetična - če nekomu ugotovijo plagiat pri diplomskem delu, ali obdrži magisterij (ki hipotetično spet - ni plagiat)?

po moje bi bil to prvi primer, tako da okrog tega ni nobene prakse, teorije pa po moje tudi ne...

mislim da teorija predvideva tako eksplicitno le odvzeme doktoratov, vse ostalo je nedefinirano...

Jaz sem namigoval v smer, kaj se zgodi z magisterijem (ali pa z doktoratorm), če se kasneje ugotovi, da je bila diploma plagiat? Da namreč izpolniš pogoje za magisterij, moraš imeti univ diplomo. Če ti diplomo razveljavijo, si neupravičeno prišel do magisterija ;-)
anon-68658 sporočil: 32
[#779462] 15.04.10 13:04 · odgovor na: XVISO (#778645)
Odgovori   +    1
ne moreš verjeti kakšen poštenjak mafija-sicilija
anon-100337 sporočil: 1.287
[#779481] 15.04.10 13:08
Odgovori   +    5
Seveda ni plagiat,saj je tudi g.Cvikl original nad originali!
bc123a sporočil: 48.253
[#779491] 15.04.10 13:09 · odgovor na: anon-76887 (#779454)
Odgovori   +    0
[0902ISXdX]
Jaz sem namigoval v smer, kaj se zgodi z magisterijem (ali pa z doktoratorm), če se kasneje ugotovi, da je bila diploma plagiat? Da namreč izpolniš pogoje za magisterij, moraš imeti univ diplomo. Če ti diplomo razveljavijo, si neupravičeno prišel do magisterija ;-)
Jaz pa pravim, da pravilniki itak urejajo (koliko sem bral, ravno na financah?) samo odvzeme doktoratov.

ostalo je odvisno od kaksnih eticnih komisij, ali podobnega.
jurijjurij sporočil: 4.944
[#779516] 15.04.10 13:22 · odgovor na: (#778885)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: jurijjurij 15.04.2010 13:25
[velikidrobizek]
> [lukakopac]
> A njegova Jerca Kegan dela kaj drugega? Prepisuje in se hvali s tujim perjem. Košiček je menda ni niti poznal, ona pa govori, kako sta skupaj pisala...

Tule je njen demanti:
www.pozareport.si/?I...caID=15410

Kaj je pa še napisala o svoji mogočni preobrazbi svojega moža, ki o njem govori, kot da ga je pobrala kot sila nezanimivo cunjo; mislim, nimam komentarja, presodi(te) sami. To si je treba prebrat'; živus grozus. Tako ti ljudje funkcionirus.

"Dr Jerca Legan PhD 14.04.2010 12:55:50
Ali je kdo med vami mojo knjigo sploh prebral? Ali se jo prebrali Vi, cenjeni g. Požar? Dvomim, ker doslej se je še vsakomur, ki je knigo prebral, usedla globoko v srce. Glede sodelovanja z dr. Koščičkom pa pojasnjujem: z gospodom sva sodelovala pri pripravi knjige. To ne pomeni, da sva se dnevno dobivala in usklajevala rokopis, marveč da sva si izmenjevala ideje in sugestije. Dr Koščiček je bil nedvomno strokovnjak vrhunskega formata, a njegove teorije je potrebno znati tudi udejaniti in sama se lahko pohvalim, da mi je to na primeru mojega soproga, Dr Milana Cvikla, več kot uspelo. Pred, t.i. makeover-jem je bil Milan navse dolgočasen birokrat, povsem brez okusa za karkoli. Obleke v kompletu s kravatami je kupoval v najcenejših italijanskih šoping centrih, nosil je ponošene čevlje za €30, in to rjave k črni obleki, njegova pričeska je bila, milo rečeno, povsem zgrešena. Kot osebnost je bil povsem brezbarven, dolgočasen sogovornik brez vsakršne karizme in, ni mi nerodno reči, bil je antipod sex-appeala in ljubljenje z njim je bilo približno tako vznemirljivo kot opazovanje odpiranja avtomatskih garažnih vrat. A preden zaidem preveč v detajle, s pomočjo mojega znanja in izkušenj ter znanja in izkušenj Dr Koščička se je Milan Cvikl prelevil v novo osebo. Ne morem sicer reči, da je sedaj karizmatičen, da ima sex appeal, ali da je dober ljubimec, s temi atributi se rodiš in jih imaš ali nimaš, vendar pa sem iz njega potegnila sbsolutni maksimum in ga oblekla vsaj dve modni stopnji više. Res je, da se še vedno upira dobro krojenim oblekam, neko obsesijo ima z ostrimi linijami in suknjiči z močno podloženimi rameni, macho sindrom he he he, a njegova garderoba, čeprav priznam na trenutke mnogim smešna, je sedaj iz najboljših trgovin. No ne najdražjih, Milan je racionalen kupec, obleke Brioni si ne bi privoščil ne glede na finančno stanje, kljub temu sedaj deluje bolj mladostno, kolikor je to pač mogoče glede na okoliščine, sploh kadar mi ga uspe prepričati, da si na lasišče nanese gel. Skratka, sedaj mi ni več nerodno v javnosti pojavljati se z mojim soprogom, preoblikovala sem ga po svojih najboljših močeh, in da je bil ta proces metamorfoze uspešen dokazuje dejstvo, da sta ga v Bruslju že dva njegova kolega vprašala kje je kupil čevlje. Prisilila sem ga namreč v nakup dobrega para čevljev pri Johnu Lobbu. Upam samo, da se še vedno ne preobuva, ko pride v službo in na svoje obleke nosi lakasto črne Crocse. Pravi da čez udobje ga ni. "
Hahahaha, dobro sem se nasmejal ob bebavem kvačkanju tele legvanove dotorese(!!??) za pletenje. Si nisem mogu zamislt, da je ta kokoš čak i dotoresa. Zamo zanima me kje je pa ona nabavila (prepisala) svoj dotorat iz nevemčesarkoli? A je bil na kilo ali na litre, legvanca?

Drugače pa velja: cviklača lahko odeneš v zlato, pa bo še zmeraj ostal lažnivec in dokazan plagiator! Če bi legvanca imela več kot tri sive celice in še kakšno sinapso za povrh, bi o svojem prečudovitem soprogu modro molčala. Umazano perilo se pere doma, kokoš jedna!

Res pa je, da se nam bosta, cvikl-plagiator in legvan-klonesa, "smejala v brk", ko bo plagiatorček mesečno v tošlnu pokasiral > 20000 eur tudi našega davkoplačevalskega denarja. Yebemti Borata, kakšen kader se lepi okol njega in na katerega celo sam prisega.

PS. Aja še nekaj: od kdaj je plagiator dotore??
anon-176921 sporočil: 161
[#779528] 15.04.10 13:28 · odgovor na: anon-166232 (#779151)
Odgovori   +    5
[COP]
> [paxpax]
> > [adriachem]
> > Banda rdeča plonka že vse življenje
>
> Ali tudi JJ spada med to bando ? Plonkal je Blairov govor.

Glej, ti ne razumeš. Komunajzarji ne počnejo nič drugega, kot plonkajo eden od drugega že vse življenje. Naš premier JJ pa je samo povzel misli, ki krožijo med svetovnimi voditelji.
Tako je Blair leta 1997 na letni konferenci laburistične stranke v Brightonu dejal: "Danes si želim zastaviti ambiciozen cilj za to državo. Da ne bomo nič manj kot vzorna država 21. stoletja, svetilnik sveta." Janša pa je na proslavi ob dnevu državnosti ugotovil: "Danes si lahko bolj kot kadar koli prej zastavimo velike cilje za prihodnost. Ne želimo biti nič manj kot ena najuspešnejših držav na svetu. Eden svetilnikov 21. stoletja."
In če je Blair ugotavljal: "Nikoli ne bomo največji. Verjetno nikoli ne bomo najmočnejši. Lahko pa smo najboljši," je Janša izjavil: "Nikoli ne bomo največji, nikoli ne bomo najmočnejši. Lahko pa smo najboljši."
Kje ti tu vidiš plonkanje?
Plonkajo rdečkarji, taki kot so Cvikl in njemu podobni, ki dobesedno preplonkajo iz Wikipedije, z vsemi vejicami in pikami na istih mestih. Svetovni voditelji, med katere spada naš bivši premier JJ, pa Wikipedie ne uporabljajo, temveč svetovni splet, kjer voditelji le prevzemajo misli, ki prežema svetovno intelektualno elito, zato vejice ter pike postavljajo na druga mesta, po potrebi pa tudi zamenjajo vrstni red besed.
Rdečkarji še tega niso sposobni. Banda komunajzarska.

Pozabil ste na našega Turka, kr je še enkrat prepisal svojo knjigo pa ji dal drug naslov
gogi1 sporočil: 5.314
[#779537] 15.04.10 13:31 · odgovor na: vizavi (#779248)
Odgovori   +    20
[vizavi]
1.pravilo ameriške, angleške in še kakšne šole za politike je - takoj in v celoti zanikaj obtožbe.
2.pravilo je, če kdo izbrska kaj, čemur ne moreš ugovarjati, zminimaliziraj in uporabi floskule ter spelji na druge, bodi prijatelj.
3.pravilo je, ne potunkaj žensk, se lahko zate slabo konča.
4.pravilo - ...........
5.pravilo, prirejeno za uporabo med slovenskimi levaki:

Ko se zagovarjaš, neprestano omenjaj Janšo, afero Patrija, prodajo Mercatorja, prepisovanja govora in kar ti še domišljija ponudi na to temo.

Primeri pravilne uporabe:

Vprašanje novinarja: "Gospod Golobič, ali ste se zlagali?"
Odgovor Golobiča: "Nisem se zlagal, je pa lagal Janez Janša.......in tako dalje.

Vprašanje novinarja: G.Kresalova, ste prostore za NPU najeli pri svojem prijatelju?
Odgovor Kresalove: Ne, tega gospoda sploh ne poznam, je pa Janša prodal Mercator pod mizo.
anon-201778 sporočil: 3.914
[#779556] 15.04.10 13:36
Odgovori   +    11
Kakšna je ta Evropa da takšni pokvarjenci lahko delajo v njenih instucijah??
anon-222752 sporočil: 24
[#779559] 15.04.10 13:37
Odgovori   +    9
XFUKU2, preberi si najprej kolumno docenta AM in potem postavljaj takšna vprašanja! Predsednik vlade RS, bi moral zahtevati od Cvikla, da nemudoma odstopi, saj je s tem SLO dala vsem prevarantom EU, kdo bo oz je sposoben kaj pomesti pod mizo. Nedopustno in hkrati moralno sprevrženo dejanje visokega funkcionarja vlade RS.
anon-115852 sporočil: 3.610
[#779604] 15.04.10 14:08
Odgovori   +    9
In taki ljudje, kot je Cvikl, naj bi delili pravico na Evropskem računskem sodišču??? Škandal za Slovenijo, da v EU pošilja TAKO PROBLEMATIČNE KADRE! Zato je edino, kar od Cvikla pričakujem, TAKOJŠENJ ODSTOP.
laufar1968 sporočil: 471
[#779633] 15.04.10 14:24
Odgovori   +    9
In ti GNOJ plagiatorski boš PAMETOVAL v Bruslju ???
Sram te bodi, tebe in tiste ki te podpirajo !!!
Cvikl tvoje mesto je NA SMETIŠČU neke zakotne vasice, pa še tam bi bilo predobro za take LAŽNIVCE in BARABONE !!!
anon-226282 sporočil: 52
[#779659] 15.04.10 14:37
Odgovori   +    6
Cviki poglej si te komentarje. Če si pameten se boš sam umaknil. Se opravičujem, pozabil sem, da si prepameten.
anon-118343 sporočil: 239
[#779671] 15.04.10 14:43
Odgovori   +    8
Kdor laže tudi krade in Čvekl oboje dela na veliko.
anon-116591 sporočil: 2.641
[#779726] 15.04.10 15:14 · odgovor na: anon-76887 (#779402)
Odgovori   +    4
[0902ISXdX]
> [NICKNAME]
> > [bc123a]
> > > [alek14]
> > > Čisto konkretno vprašanje:
> > >
> > > Ali lahko pri Univerzi kjer je Cviko diplomiral sprožimo posotpek za odvzem diplome (in jasno tudi magisterija, če je sploh njegov...)?
> >
> > Ce ugotovis plagiarizem pri diplomi oz. magisteriju, seveda. Zato pa ker je preplonkal knjigo, mu pac ne mores vzeti diplome...
>
> Seveda ne. Lahko pa si zapomnimo kdo je omogočil (predlagal,se strinjal & omogočil) z njegovo kandidaturo. In to ime Borut Pahor, ne pozabimo ob volitvah.
>
> Tandem Legan Cvikl je v kombinaciji z Sistemsko Tehniko imel precej večjo vlogo, kot je javnost to želi priznati. In Patria edina je povzdignila beri dala krila barbiki za zmago!!

Od Leganove bi pričakoval kakšno bolj orožarsko knjigo, saj je ona svetovala ST ali ne? ;-)
Ona pa o porokah :-)))
Ja star taktika : zavarivnaje protivnika, ji gre še najbolj od rok...
anon-90597 sporočil: 123
[#779742] 15.04.10 15:26
Odgovori   +    10
Prvovrstna podgana! Res sta za skupaj z lažnivko Laganovo, ki je izkoristila pokojnega Koščička! Vlada pa ga je nagradila z mestom v EU po eni strani, da se je Cvikla iznebila a po drugi strani v zahvalo za napad na Janšo in vztrajanje pri lažeh (da je prejel podkupnino pri Patriji), zaradi česar je SDS izgubil volitve. Tovariši so se ga pa tudi že nagledali v vladi zato nagrada: EU. SRAMOTA, pa kaj bi lahko drugega pričakovali od te pakaže!

Strani: 1 2 3 4 5 6 7