46 min
Nad varnostna tveganja z jasnim in bolj sistematičnim pristopom
50 min
DHL, nemška pošta, izgublja zaslužek
1 ura
Brezposelnost upadla, a še naprej upada tudi povpraševanje po delavcih
1 ura
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 ura
To je podjetnik, ki vam želi polepšati zadnjih 30 let življenja
2 uri
Šef nemške opozicije za brexit krivi Angelo Merkel
2 uri
Večinski delež Panvite prevzeli Hrvati
2 uri
Hrvaški PPD lani s 30,4 milijona evri dobička, dobro petino manj kot leto prej
2 uri
Marca v Nemčiji upad novih naročil, a po panogah so razlike
3 ure
Gregor Adler, Adria Mobil: Napovedi kažejo še večje ohlajanje trga
3 ure
Danes avkcija zakladnih menic
4 ure
Bančni dobički še vedno letijo v nebo, Unicredit presegel pričakovanja analitikov
4 ure
Pridružite se nam čez teden dni na Finančni konferenci: Vse bo malo bolje, če ne bo veliko slabše
5 ur
Kako ELES vidi prihodnost ogrevanja gospodinjstev v Sloveniji (Oglas)
5 ur
Prenovite ogrevanje z vrhunsko toplotno črpalko Stiebel Eltron HPA-O Premium (Oglas)
5 ur
Kako iz grozdja iztisniti samo najboljše? V podjetju Šraml vabijo na dan odprtih vrat
6 ur
Audi zaradi težav z dobavo delov za motorje krepko zmanjšal prihodke in dobiček
6 ur
Vaša priložnost za investicijo v rezidence na edinstveni jadranski lokaciji! (Oglas)
7 ur
Dobrote Dolenjske: Tujcem so naši izdelki všeč, zato gremo še letos na Amazon
8 ur
Ljubljanski župan uvaja takso za vstop turističnih avtobusov v mesto. Kako visoka bo? 1

Strani: 1 2 3 4

1banka1 sporočil: 2.182
[#733215] 03.03.10 19:58 · odgovor na: anon-124091 (#731992)
Odgovori   +    0
[lara34]
Sedaj je pa samo vprašanje časa kdaj bo odlikovanje dobil tudi general Kolšak in ostali generali JLA, ki so izvajali sovražne aktivnosti proti osamosvajanju Slovenije.

Na koncu pa je verjetno zgolj razlika v pogledih, ker za nekatere so se prav ti borili za Slovenijo samo, da bi ta potem bila še vedno Jugo-Slovenija in bi bili vsi "enaki" in pod dobro kontrolo partijskih veljakov. Tu je morda tudi potrebno navesti, da ta gospoda ne zagovarja komunizma, ki kljub načinu še vedno propagira nekatere vrednote. Ta gospoda so navadni narcisoidni egocentriki, ki morajo biti glavni in v središču pozornosti za vsa vsako, prav za vsako ceno.
Jugoslovenija ,zanimivo.Prebivalstvo pa Jugosloveni.(po starem Jugoslovani-slovensko,Jugosloveni-Srbo-Hrvaško).U stava,zastava,jezik,politiki.ISTO.Skratka po 20 letih smo tam kjer smo bili,s to razliko da smo v Evroslaviji.
1banka1 sporočil: 2.182
[#733222] 03.03.10 20:07 · odgovor na: anon-58746 (#732028)
Odgovori   +    2
Par mesecev nazaj ,sem gledal po TV ,kaj je bila UDBA.Od 45 do tja 55 leta so švercali cigarete v Italijo.To je delala država.Če je bilo samo to ne verjamem.Povedali pa itak ne bodo nikoli.Kaj bodo zvedeli ljudje čez 50 let? Od kje pa to današnje sranje ,podlaga je bila dobra.Zapirajo ljudi 50eur carinik 1-8let.Ma noben me ne prepriča da je to Država.To je mafijaško združenje.
anon-216391 sporočil: 3.795
[#733791] 04.03.10 11:12 · odgovor na: anon-24983 (#733101)
Odgovori   +    0
[fiston]
> [dostiimam]
> > Ja, kar naj ukinejo one subvencije, ker jih samo oni dobijo ki imajo dovolj. Jaz sem imel manj od teh pa nisem dobil nobene subvencije. Še ko mi je vse pogorelo, nisem niti oddeje dobil, kaj šele kako subvencijo.
>
> Lepo si se predstavil. Sedaj mi je jasno, da te še tvoji sosedi ne marajo!

He, he pusti ti sosede, pa ostale jaz govorim o državi in paradržavnih institucijah kot je rdeči križ. No čudno da nisem nič dobil od države, pa takrat so bili rdeči na oblasti, ko vsi pravite, da sem njihov.
Ko je čez 14 dni drugje gorelo, pa ni vse pogorelo, pa je oni dobil celo televizijo, jebi ga je bil pač policaj.
Nisem jaz dobil nič nikoli ne od enih ne od drugih, tako da me boli kdo je na oblasti. Ne rabim niti enih niti drugih, ker mi oboji samo pobirajo.
No ti mogoče dobiš vsaj od desnakarjev ko so na oblasti, da tako navijaš zanje.
Tukaj se strinjama. Od vrhuške nimamo kaj pričakovati, oni so majstri za blaginjo "k sebi" kanalizirati. Zadnje čase si morajo ljudje v nesreči kar sami med seboj pomagati, vladne službe jih pošiljajo na zavarovalnice. Vendar jaz vem, da je za to vedno najbolj kriva opcija, ki je na oblasti. Zato bom sedaj bolj kritiziral te (leve, ki sploh niso levousmerjeni) levake, ko pa bo vladal kdo drug bom njemu gledal pod prste. Od desničarjev pa nisem mogel kaj prida pokasirati, saj so bili le kratek čas na oblasti. Res pa je, da so ustavili padanje pokojnin, ki ga je uzakonil Rop, sedaj pa je to hitro uvedla "socialna" koalicija KGB. Za levake pa vem, da so jih bile 60 let samo besede, kar pa so naredili so naredili s pomočjo kreditov od pokvarjenih kapitalistov in z mizerno plačanim delom svojih tlačanov. To čutimo danes pri pokojninah, zaposleni pa pri plačah.
anon-216391 sporočil: 3.795
[#733800] 04.03.10 11:16 · odgovor na: anon-24983 (#733095)
Odgovori   +    2
[fiston]
> [sivi pinot barique]

> ...aha,kakopak,tožil bi Ertla..s kakšnimi dokazi? Unmi,ki jih je omenjeni tovariš preventivno dostavil v papirnico Vevče? Ponovno,branite stvar,ki se je ne da ubraniti..Včerajšnja razprava je bila neprecenljiva...

Ne, z onimi s katerimi je včeraj JJ mahal v parlamentu :)
A kaj za tožbo ni dokazov, za ustavno obtožbo pa so ?

Kolikor se spomnim, je JJ ob osamosvojitvi pravil nekaj o tem, da bodo vsi dosjeji UDBE na vpogled državljanom, pa se ne spomnim da bi kdaj bili.
Je bil takrat Janša predsednik vlade ali notranji minister ali pa je morda JJ odvažal dokumentacijo SDV v Količevo? To so vprašanja za druge - in to je tipično za obtožbe na račun Janeza Janše, krivite ga za tuje grehe!

Strani: 1 2 3 4