Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Slovenija v \'\'narobesvetu\'\'

Strani: 1 2 3

macon sporočil: 12.861
[#625757] 06.11.09 12:01 · odgovor na: anon-91864 (#625486)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: macon 06.11.2009 12:04
Odlično. Zdaj naj pa Alanu Shamanov "Alaha ti efendy Alan, kaj pišeš o zadevah, o katerih se ti še sanja ne?! " zapis nekdo prevede.

Tudi če bi pisal po nareku komunajzarjev ali se jim hotel prikupiti, bi to lahko zavil v kak celofan in napisal malo manj debilno.

Sirotej tale Alan.
anon-212029 sporočil: 13
[#625771] 06.11.09 12:12
Odgovori   +    0
andrejcc mislil sem, da nismo v takšnem dreku kot Islandci, ali Američani in poslednično zaradi njih tudi preostali del sveta, ki je ubogal njihovo formulo grabežljivega kapitalizma.

Strinjam se, da je pri nas nekaj bančnih težav (najprej SIB, zdaj še NLB), kjer so neodgovorni direktorji, super nesposobni managerji talali lombardne kredite brez pravega pokritja na lepe oči, ampak, kot vidimo so se Tajkuni ušteli (malo je pripomogla še svetovna gospodarska kriza in recesija) in sedaj ti pohlepni "managerji" brez možganov ne morejo odplačevati teh kreditov, vendar težava ni tako grozna kot drugje po svetu. Lastnina bo ostala doma, tajkunčki pa v zaporu. No vsaj tako bi bilo v pravnih državah, pri nas pa ..., je vzpodbudno vsaj to, da niso do konca izpeljali teh kradljivih namenov.

Bi pa bilo mnogo huje, če bi tudi v sloveniji poslušali in ubogali nasvete v ameriki študiranega "tepčka" Mrkaiča, ki bi vse prodali tujcem, kot se je zavzemal, no to so storili Islandci in pojdite malo do tam, da vidite kaj pomeni ko se ti sesuje finančni in gospodarski sistem. O tem sem govoril.

Pri nas bo lažje, zamenjati je potrebno te gnile možgane na vodilnih mestih v bankah, kjer bodo banke za tem zaplenile premoženje tajkunom, ker kreditov ne morejo odplačevati in vse bo ponovno v najlepšem redu. Na Islandiji, ki so vse prodali tujcem (pod pretvezo liberalnega svobodnega kapitalizma), pa še nekaj naslednjih desetletij ne bo nič v redu.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#625791] 06.11.09 12:27 · odgovor na: anon-91864 (#625735)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

Mene pa pri tem ne moti absolutno nič drugega kot pa to, da to počno z mojim denarjem. Ki mi ga ukradejo. Nasilno odvzamejo! Ne s flinto in osebno, takim se bi jaz hitro postavil po robu, pač pa s pomočjo državne prisile - organof takorekoč!
 S pomočjo prifatiziranih organof prifatizirane države, ki bi se preživljali s tem, da bi kradli vsem, razen tebi. To bi bila edina prafična rešitef, ki bi bila v skladu s šamansko moralo.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#625797] 06.11.09 12:31 · odgovor na: anon-212029 (#625771)
Odgovori   +    0

PeterPanAm je napisal(a):
 Bi pa bilo mnogo huje, če bi tudi v sloveniji poslušali in ubogali nasvete v ameriki študiranega "tepčka" Mrkaiča, ki bi vse prodali tujcem, kot se je zavzemal, 
 Mrkaić ni bil noben tepček, ampak ekonomski eksekutor ("economic hit man").
anon-28836 sporočil: 3.657
[#625810] 06.11.09 12:45 · odgovor na: anon-91864 (#625486)
Odgovori   +    1
Shabane, obisk Clintona ocitno ni veliko pomagal k dvigu samozavesti in zdaj je lahko tvojih 5 minut ampak treba ven iz anonimnosti pa na volitve z novoustanovljeno libertarno stranko.  E moj Rajko, crna ti majka...
anon-25848 sporočil: 2.383
[#625815] 06.11.09 12:47 · odgovor na: anon-212029 (#625513)
Odgovori   +    0

PeterPanAm je napisal(a):

... Jaz iskreno verjamem v to, in imam tudi ideje in rešitve kako to doseči, ... ker pa vem da sem samo Peter Pan in me nihče ne bo vprašal za mišljenje, se tudi ne mislim truditi, da bi razložil uspešno formulo za izstrelitev slovenije med najuspešnejše, po forumih pa tudi ne mislim razlagati kako do tega priti v letu ali dveh . Vsekakor pa se strinjam z komentarjem Alena! No blogerji zdaj pa ste dobili kost za glodat, čim bolj me glodajte, da boste potešeni v vaši omejeni, zaslepljeni in dolgočasni domišljiji.
Jaz sem te pripravljen "poslušati".
anon-28836 sporočil: 3.657
[#625821] 06.11.09 12:53 · odgovor na: anon-35163 (#625797)
Odgovori   +    0

mataj je napisal(a):

 Mrkaić ni bil noben tepček, ampak ekonomski eksekutor ("economic hit man").
Simptom Slovenske matere je bil lepo viden v prenasanju pogostega pljuvanja Micota po Slovencih in veliko tezjega prenasanja pozitivnih predlogov Alana ali Clintonove premerjave s pomiritvijo v Afriki!  Neizmerno uzivanje v ponavljajocem se pljuvanju Shabana po rdecih namesto prirojenega kolektivizma malega (vecno vgrozenega) naroda.
 
anon-169640 sporočil: 1.426
[#625839] 06.11.09 13:06 · odgovor na: anon-28836 (#625810)
Odgovori   +    1

s56a je napisal(a):
Shabane, obisk Clintona ocitno ni veliko pomagal k dvigu samozavesti in zdaj je lahko tvojih 5 minut ampak treba ven iz anonimnosti pa na volitve z novoustanovljeno libertarno stranko.  E moj Rajko, crna ti majka...
 
ampak na rajkota pa še ni trznil, a ne? ajajaj, ozna sve dozna
anon-128015 sporočil: 924
[#625852] 06.11.09 13:17 · odgovor na: anon-91864 (#625486)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
S katere Lune ja ta tipo padel? .. komunajzariziranih Europejcev, ... obdržali komunajzarstvo v vsaki celici in pori .... za Slovenijo, ki ima  najbolj neinventivno komunajzer ... komunajzarska Slovenija,...sužnjev komu-fašistični fevdalni kamarilji, svetu postane navdih. ...  Sloveniji komunistični Berlinski zid še stoji...komunajzer...komunajzer-fašizem...na dušico slovenskih nazi-egotripoidov,...

Erozija družbenega kapitala. Družbeni kapital je prednost Slovenije.

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha! Ta me je čisto dotolkla, moram priznati. Gotov sem. Nea morem več! ... da smo obdržali komunajzarstvo oz. državni kapitalizem-takoimenovani socilizem, ... komunistov in ćarđ, govoriti enako milomudno o komunizmu... slovenski komunajzerizem...

LP shaman
Shaman, poznaš star pregovor kdor je proti je za?


Za vse ostale, nisem vedel, da je tolk nesamozavestnih, razočaranih in 'vsega-so-krivi-drugi' (komunisti) na tem forumu. Še sreča, da to ni demografski odsev cele države..


Alen, pocukran motivator, a mišljenje zmagovalca!
anon-35163 sporočil: 30.643
[#625886] 06.11.09 13:57 · odgovor na: anon-91864 (#625878)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

 
Clinton mi je sicer simpa pizdek. Je karizmatičen in fejst poba. Konec koncev lih vsak roftar pa nea postane prazident Ju Es of Ej.

Bil sem sicer vabljen kar po dveh poteh, a se nisem udeležil,
 A, zato je Clinton tako hrepeneče pogledoval po občinstvu, kot da nekoga pogreša.
anon-28836 sporočil: 3.657
[#625925] 06.11.09 14:28 · odgovor na: anon-169640 (#625839)
Odgovori   +    1

febo7 je napisal(a):

 
ampak na rajkota pa še ni trznil, a ne? ajajaj, ozna sve dozna
Brez skrbi, beri dalje!  Shabane, niti jaz ne maram masovnih sletov ampak sse vecja izguba mi se zdi klobasanje po forumih.  Knowledge without power is futile - slisal od kandidate za prvega EU Predsednika Katolika Blaira.
anon-178479 sporočil: 18.832
[#625936] 06.11.09 14:38
Odgovori   +    0
PeterPanAm

Kdo ti je rekel, da nismo na slabšem kot Islandci? Kar tolaži se. Oni imajo že novo vlado, mi pa še vedno isto, ki nas je zapufala do skrajnosti.

Kar se pismenosti tiče, se mi zdi, da si kar ti nepismen, saj še tega ne razumeš, v kako slabi finančni situaciji smo pristali pod Pahorjem in kako zelo smo zapufani.

Kar se pa tiče osebkov, ki si jih naštel, pa se motiš. Vsi kradljivci so bili prej trdobučni komunisti, noben ni nič delal, samo pri koritu so se vedno drenjali. Tako je še danes.

Možgani v bankah so pa že zamenjani. Pufi so pa ostali in še povečujejo se. Ni vsak pismen, ki se ima za pismenega. To velja zate.
anon-35163 sporočil: 30.643
[#625941] 06.11.09 14:44 · odgovor na: anon-91864 (#625916)
Odgovori   +    1

shaman je napisal(a):

 
Iskal je tebe. Ker Monike ni vzel s seboj. Da mu lahko usta na priključek poveš, da pušili bomo al poklekli nea bomo. Ti kleni anti-amer ti, mataj ti poredni ti sinek člana Falange 21!

Lp shaman
 A res? Ja ampak kako to, da mene ni noben povabil, tebe pa so vabili kar po večih kanalih? To je pa od sile čudno.
anon-128015 sporočil: 924
[#625988] 06.11.09 15:27 · odgovor na: anon-91864 (#625906)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

Ne, nikoli slišal za ta pregovor, tako kot nikoli nisem rekel, "vsega so krivi komunisti". Kje si slednje prebral?

...

LP shaman
 Kdor je proti, ta je za.. na to sem se spomnil, ker si simbol na tem forumu, kar se tiče sočnega anti-komi govora, ki je tvoja priljubljena tema ne glede na vsebino pogovora. Takšna strast in čas, ki ga jemlje tvoj boj in je to videti v literarnih prispevkih višje vrste, pač kaže na silno čustveno angažiranost, ki je v ozadju. Zato te moram spomniti na primer Savla, ki je bil strašen anti-krščanar in je kristjane pobijal na veliko, potem pa doživel razsetljenje in zamenjal boga, ne pa prakse - postal je utemeljitelj rimokatoliščke cerkve, poznan kot Pavel in nemoteno deloval naprej kot prej, le da je tokrat pobijal ne-kristjane. Podobni refleksi so znani tudi pri otrocih, ki so na primer strastno proti cigaretom, potem pa postanejo strastni kadilci. Ne da namigujem, da boš postal komunist, gre za nekaj drugega, to, da si v svojem srdu smešno podoben tistim, proti katerim nastopaš.. McCarthy bi v SZ imel podobno prakso, le da bi tam lovil boljševike in kapitaliste. Ves namen odgovora je pa bolj provokacija ter mogoče odpira kakšno novo miselno pot in ni namenjen temu, da ti pokvarim vikend ali te kako drugače žalim, saj to obvladaš ti.

P.s. Da si ti izjavil, da so vsega krivi komiji nisem napisal jaz, to si slabo prebral, saj se je moj naslednji stavek nanašal na vse ostale na forumu.
anon-211321 sporočil: 81
[#625998] 06.11.09 15:34
Odgovori   +    0
Kar nalezite se naših managerjev in bankirjev in politikantov,boste videli,kako hitro znajo pomesti z vsem,kar je dobrega.
anon-212029 sporočil: 13
[#626020] 06.11.09 15:58
Odgovori   +    0
Aleister praviš da nisem pismen. Zanimivo.

Torej kaj ima pismenost z zamenjavo vlade v Islandiji (praviš, da oni že imajo novo vlado) in mene označiš za nepismenega. Samo na kratko, tudi če imajo novo vlado to še ne pomeni, da bodo s tem odplačali vse kredite, ja. IN zapufani (pismeno zakreditirani) so za naslednjih nekaj generacij. Da boš to razumel, ne rabiš biti (ne)pismen, samo poletiš do Islandije in se boš prepričal na lastne oči.
A bo šlo?

Druga tvoja cvetka pa je, Islandce pohvališ ker imajo novo vlado (in kot praviš je to rešitev za njih), nato dodaš, da imamo tudi mi novo vodstvo v NLB ampak da so ostali pufi (krediti - toliko o nepismenosti) in negiraš to kar si malo prej rekel o Islandiji. Seveda so ostali krediti, ampak ti krediti so izterljivi, kar se dogaja s Šrotom in Bavčarjem, a ne? Malo težje bo pa Islandcem z novo, staro, ali pa naj naj naprednejšo novo vlado.

A to boš razumel? A bo šlo? A je težko?

No, ti se še kar naprej muči in imej za pismenega klovna.
anon-117115 sporočil: 829
[#626045] 06.11.09 16:42
Odgovori   +    0
shaman, ti si car!
Ne le zaradi tega, ker imas vse - ampak res: VSE! - prav,
temvec tudi zaradi tvojega stila pisanja,
ki je prava osvezitev in zanimiv nacin prikazovanja in komentiranja problemov in tezav,
v katerih je SLO.
Prav rad bi, da se velikokrat oglasis in upam, da tvojih komentarjev ne bom spregledal/zgresil.
anon-113386 sporočil: 7
[#626068] 06.11.09 17:28
Odgovori   +    0
PeterPanAm

IQ=0
anon-128015 sporočil: 924
[#626109] 06.11.09 18:33 · odgovor na: anon-91864 (#626054)
Odgovori   +    0
Sem vedel, da drezam volka, zdaj pa moram vsaj odgovorit. Škoda, da ti ne morem reči pozabi vsebino, dopovedoval sem ti samo o formi, a ker ti je mogoče to nezamisljivo, še posebej, ker je element v formi, ki se venomer ponavlja, prav tematika MRSA ali kakorkoli vse že poimenuješ svoj najljubši najodvratnejši pojav. In seveda če se ne opredelim nikjer glede tega pojava v tem pogovoru pač pa pozornost usmerim drugam, sem že kandidat za kdor ni z nami, je proti nam. Mogoče bi bilo bolje samo napisati ekstremi v nobeno smer niso zaželeni -  ne pa da sem za ta namen uporabil primer savla in pavla. Kar ni isto kot očitati nekomu preganjanje kristjanov. 
Zato za spravo končajmo.
Papa ma vas rad!
anon-59796 sporočil: 20
[#626146] 06.11.09 19:35
Odgovori   +    0
Odlična kolumna. Shamanova seveda :-))))))
anon-208381 sporočil: 391
[#626169] 06.11.09 20:35
Odgovori   +    0
A je to tisti beg možganov?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#626176] 06.11.09 20:42 · odgovor na: anon-91864 (#626017)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):

 
Ehh, nea bi vedel. Mogoče so ugotovili, da bo takih mon, ki Amerom "pušijo, ma ipak nikoli ne pokleknejo", pač polna dvorana.

LP shaman
 
:-)))))))))))))) Tale je pa od sile :-)))))))))))))))
macon sporočil: 12.861
[#626193] 06.11.09 21:18 · odgovor na: (#626177)
Odgovori   +    0
Patriotizem je zadnje pribežališče ničvredneža.

Samuel Johnson
anon-195618 sporočil: 1.141
[#626228] 06.11.09 22:25 · odgovor na: (#626177)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 06.11.2009 22:27

KatjaJevšek je napisal(a):

 Shaman bači,tole je bolj preprosto,kot si misliš.Samo,gen za zgodovino boš moral vključiti.Da ti razvije tisti del možganov,ki je v dejanski ......
  In tvoj narod ni moj narod. ......
In ja, seveda. Sem se vrnil iz usa. Katko ste na brzino popljuvali,čeprav si ga drkate,namesto da bi gledali vreme. Vam je dobra samo za to? Ust pa ne sme odpreti? Ajej ajej. Me zanima,pri kakšnih Mickah spiste. Res..

pridigar LPP
 
хехехе ПРДИ-ГАР , боље би ти било да си "поврати ш" твој неуспел& #1080; "Ex-capa-do-LINK-s", јер ти садашњи КЈ квари "имаге". који си имао пре "твојег пута у ЈуЕсЕЈ"
Пишеш ТИ.: "In ja, seveda. Sem se vrnil iz usa . Katko ste na brzino popljuvali,čeprav si ga drkate,namesto da bi gledali vreme. Vam je dobra samo za to? Ust pa ne sme odpreti? Ajej ajej. Me zanima,pri kakšnih Mickah spiste. Res..
Питам ЈА.: "А у тотем ЈуЕсЕј-у твој лапрдат& #1086;р-топ не фук-си-о&#1085 ;анише" и у свакој кафани нема "сајбер-&#1073 ;уффет-оk 6;ељенце" (јеботе, Америка па тако заостал& #1072;) .... нема ништа брез словенс& #1082;их "рофт", Алаха ми, госн судија (Ша-мона-l 7;ресс)....

Па јеботе шабанов Алах, ти ниКАКО не можеш да се одвикне& #1096; од твојих ЛАЖИ , пошто твој алтер-иг оу КЈ као не уме "da odpira link-se i photke", него и даље лупаш у истом стилу и имену (а ниси дуго издржао "у ЈуЕсЕј-у " без твојих текстуа& #1083;них еквилиб& #1088;ација) јер ти је КЈ усрала име и пре-зиме .... па зар ниси мог'о да се запосли& #1096; у ЛАС ВЕГАС-у сас ту твоју способн& #1086;с' за еквилиб& #1088;ацију(?) еве ти линк-офи , па да се не враћаш у твоје рофте
http://www.gt.se/polopoly_fs/1.1496137!slot100sl otWide75ArticleFull/3447786819.jpg
http://kolibi.com/pic/7kamchia256.jpg
PS
samo sam 'teo da pomognem, prjatu, hehehe .... ajd' uzdrvlje.!
____________________________________________
Χ Ι Τ Ο Σ, Γερμανικ&# 940; πυκνότερ&# 959;υ, φιλόσοφο&# 965;, ποιητή
anon-195618 sporočil: 1.141
[#626234] 06.11.09 22:45 · odgovor na: (#626225)
Odgovori   +    0

KatjaJevšek je napisal(a):

 do you chicken??
 
BLACK & WHITE
PS
Nazi idea-development.... xexexe
____________________________________
Χ Ι Τ Ο Σ, Γερμανικ&# 940; πυκνότερ&# 959;υ, φιλόσοφο&# 965;, ποιητή
anon-195618 sporočil: 1.141
[#626260] 07.11.09 00:19 · odgovor na: (#626239)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-195618 07.11.2009 00:22

KatjaJevšek je napisal(a):

 Ti kolega pa tako in tako veš, da med nama ni problem toliko v ideji, kot v razumevanju. Še nekaj. Žalostno je, da Šaman veliki zmeraj, ko je v problemih, vključi tvojo ploščo. Ob tem mi pade nekaj na misel.
Da ni tale naš Šaman, skupaj s Hitosom, samo nekakšna internet verzija nagnjusnega ventil Tofa? S tistimi neprebavljivimi neduhovitimi nebulozami v enih hajzlpajzl cajtungih?
Ajej, ajej. Tole bi bila pa žalostna ugotovitev, Gusta..

pridigar LPP
 
.... HEHEHE-HERMAPHRODITEK ....
Pišeš TI.: "Šaman veliki zmeraj, ko je v problemih, vključi tvojo ploščo .
Pitam JA (bez "z").: "Јес'' ТИ блесав, ил' ти ноге смрде(?)
eeeee jeb'ote novak, pa še zblojen .... beri tut tuje poste in ne samo svoje in šalamantine ....

As ti tut not padu (beri.: "Јео бунике"и ли те је обузело "шунтави ло")... če veš kaj je TO in če znaš brat cirilico)
en primer ti jahko dam v linku oli preferiraš fotko.jpg
http://www.artecy.com/lcoffeecatgg.jpg
PS1
pa KAKI si ti kurčev pridigar, ko ne znaš niti brat .... Hitos, hehehe, podoben si Sha-moni tolk', da niti ne veš kolk' .... to zgolj pokaže tvojo razgledanost, oli si i ti fuch.si-analno nepismen
http://www.e-neo.si/si/atraktivno/arhiv/funkcion alna-nepismenost-mladih/
samo  citat (že bilo na tem forumu)
Funkcionalna nepismenost se od navadne nepismenosti močno razlikuje. Pomeni namreč, da oseba sicer zna brati in pisati (in računati), vendar svoje pismenosti v vsakdanjem življenju ne zna uporabljati. Težave ji tako povzroča na primer prepoznavanje tematike krajšega članka v časopisu ali reviji, izpolnjevanje preprostih obrazcev, iskanje po zemljevidu ali razbiranje voznih redov.
Funkcionalna pismenost torej pomeni, da ima posameznik tisto temeljno znanje in spretnosti, ki so potrebne za uspešno delovanje v življenju in zajemajo potrebe delovnega, družbenega in osebnega razvoja. Torej zmožnost sporazumevanja v treh vrstah okoliščin: v družini, na delovnem mestu in širšem družbenem okolju
RESUME(rezime)

ti nisi funkcionalno pismen, ker se ne znaš normalno izrazit' brez žaljivk .... tut mi se lahko s tabo (teboj) enako pogovarjamo če je nujno, KAPIŠ ...
PS2
oli sise nacukal rakije, pa ne veš kaj pišeš, in misliš da si zmaj, jebote ....
http://www.adijopamet.com/files/71a3f462f5a84636 .jpg
________________________________________________ _____________________________   
ΛΠ ΧΙΤΟΣ, η ελληνική τρομοκρα&# 964;ική, υπολείμμ&# 945;τα από το τέλος του 2ου Παγκοσμί&# 959;υ Πολέμου
anon-12560 sporočil: 3.563
[#626271] 07.11.09 01:35 · odgovor na: anon-91864 (#625486)
Odgovori   +    0
Briljantno!
Vesel sem, da lahko v tej dolgočasni puščavi s topimi komunističnimi kloni ( psihopati), ki jebejo tope oz. brezizrazne in neobčutljivo hudo prestrašene (zbunjene) - slišim toliko energije in barv in Resnico.
*****
XRATI sporočil: 1
[#626345] 07.11.09 10:15
Odgovori   +    0
Nikoli nisem pisal nobenih komentarjev - tokrat pa - ne morem si pomagati. Sharman - da nam bog dade više takvih (pa makar samo s toliko dozo humorja, če že ne tudi domislic) bi morda kaj od nebuloznega članka ob dovolj veliki kritični masi tudi veljalo.
anon-173984 sporočil: 327
[#626378] 07.11.09 11:01
Odgovori   +    2
.... Spomnimo se Voltaira ... "Ni je težave, ki bi prenesla napad treznega razmišljanja." ....

Ce bi Voltaire imel prav, ko je ugotovil da "Ce zelis biti uspesen v tem svetu ni dovolj da si neumen, moras biti tudi uglajen !" bi morali Slovenci biti najbolj uspesni na svetu sprico tega da imajo obojega na pretek.

Jadna perspektiva vprico "silnih" umov kot je Shaman, ki bo zamorjen do konca svojih dni, ker so mu ga "komunajzarji" ocitno uvalili do grla, "clovek", ki "ve" da nic ne ve in to tudi zelo slikovito in na (pre)veliko pove - clovek, ki vidi resitev v joku in izigravanju kalimera in brezciljnega skripanja.

Ni problem komunizem, ni problem kapitalizem se manj impresionizem ali kaksen drug izem ; problem je beda civilizacije cloveka, ki bazira na strahu, tekmovanju in hinavscini.
Vse ideje, vsi sistemi so nic-vredni ce ne bazirajo na ljubezni do socloveka.
Brez korenite mutacije cloveske zavesti ni spremembe ni napredka in se strah cloveka nadaljuje .
Vsak, ki misli da je kriza priloznost za resitev, zivi v transu, kajti iz krize porojena resitev neminovno vodi v se vecjo krizo...
ketika sporočil: 4.267
[#626399] 07.11.09 11:32
Odgovori   +    0
Res ne vem kaj naj bi se naučili od Američanov razen to da ugotovimo da smo 3x bolj pametni in da če bi bili oni na našem mestu , da jih že ne bi bilo več in da bi mi morali biti 'Američani' v tem smislu da bi izvažali svoje ideje , ki so boljše od njihovih po svetu ne pa da kopiramo njihove slabe.

Strani: 1 2 3