Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Na čelu morda spet Rop, Mramor in Gaspari

Strani: 1 2 3

anon-166829 sporočil: 5.290
[#342246] 14.10.08 22:38 · odgovor na: anon-129959 (#341520)
Odgovori   +    0

cinq je napisal(a):


ROP JE ROP _ _ _ v poziciji ( misionarski položaj ? ) ali pa v opoziciji _ _ _ FAKIN ŠIT- anyway, bi rekel Soprano !... ;-))
Tone Rop je dovolj aroganten in omejen, da je lahko lutka v rokah bolj prebrisanih sil. Rop se skuša ogniti delovanju v ospredju in gre v ofenzivo le, ko ga k temu prisiljio. Ravno prav je omejen, da še razume ukaze, ni pa zmožen razmišljati s svojo glavo, kar je idealno za tistega, ki ga usmerja.

Poglej njegovo govorico telesa, pa boš opazil, da se vedno boji, da ne bo od kje priletela kaka klofuta. Skratka zafrustriran hlapči, ki pa je zaradi svoje maščevalnosti, lahko še kako nevaren. Sposoben se je obrniti proti roki, ki ga hrani, če bo videl v tem priložnost za dvig svoje pomembnosti. Torej je nevaren dvakratno. Vse je odvisno od tega kako močni so ljudje okoli njega. Vemo, da so v ospredju lutke, za njimi pa pretkanci iz surovega komunizma. Ne bo nam lahko.

PS: Nočem vklopiti obveščanja o odgovorih, zato odgovorim samo, če opazim, da mi je kdo repliciral, drugače ne.
anon-154710 sporočil: 3.220
[#342297] 15.10.08 07:43 · odgovor na: anon-28031 (#341572)
Odgovori   +    0
Se absolutno strinjam! Kaj ste Ljubljančani izvolili bomo pa zdaj vsi Slovenci živeli! Še vedno drži, narodu kruha in iger! Sedaj ko pride ta famozna oblast, sem prepričan, da bo mnogo iger,pa bolj malo kruha! Pa veliko prisklednikov-prašičkov, ki se bodo valjali v koritu!
anon-7067 sporočil: 14
[#342318] 15.10.08 08:23
Odgovori   +    0
Voljo volilcev je treba spoštovati. Bo pač treba stisniti zobe in požreti grenko pilulo. Kaj pa naj bi pričakovali? Čas sajenja rožic je mimo.
anon-26060 sporočil: 680
[#342323] 15.10.08 08:26 · odgovor na: anon-154710 (#342297)
Odgovori   +    0

polene je napisal(a):
Se absolutno strinjam! Kaj ste Ljubljančani izvolili bomo pa zdaj vsi Slovenci živeli! Še vedno drži, narodu kruha in iger! Sedaj ko pride ta famozna oblast, sem prepričan, da bo mnogo iger,pa bolj malo kruha! Pa veliko prisklednikov-prašičkov, ki se bodo valjali v koritu!
Izvolili smo vsi državljani Slovenije. A je tako težko razumeti, da štejejo VSI glasovi popolnoma enako (Ljubljančanov, Štajercev, Prekmurce, Primorcev...)?

Pa kje vas najdejo... 
anon-16011 sporočil: 1.500
[#342359] 15.10.08 08:56
Odgovori   +    0
Draga avtorja tega članka,

volitve so bile že pred tremi tedni!
uradni rezultati pa so znani že tudi skoraj 10 dni!!!

vama pa je uspelo napisati članek,
kot da ga bosta objavila v Demokraciji, Slovenskem tedniku, v Ekspresu, ali pa morda celo na spletni strani kake slovenske politične stranke?!?

članek je kot obtožnica ljudi, ki so delali, zagotovo naredili tudi kakšno napako, zagotovo pa niso KRADLI!!!

pozabila pa sta, da smo se pod oblastjo tudi teh fantov izkopali iz SFRJ, da smo pod oblastjo teh fantov vstopili v EU, da so nam "prikalkulirali" in da so ustvarili pogoje lovljenje vetra v jadra gospodarske rasti...

res je zanimiv ta vajin članek???
anon-154710 sporočil: 3.220
[#342440] 15.10.08 10:30 · odgovor na: anon-26060 (#342323)
Odgovori   +    0
V našem volilnem okraju nismo izvolili ne Pahorja, ne Kresničko in ne Golobučnika. Jaz bi tudi glasoval za nekoga, ki bi mi ponudil 60 M €. Očitno so marginalci ( bivši bratje) in rdeči priskledniki   pomagali izvoliti novo rdečo garnituro z kapitalističnimi avanturami

Strani: 1 2 3