7 min
Audi zaradi težav z dobavo delov za motorje krepko zmanjšal prihodke in dobiček
44 min
Vaša priložnost za investicijo v rezidence na edinstveni jadranski lokaciji! (Oglas)
2 uri
Dobrote Dolenjske: Tujcem so naši izdelki všeč, zato gremo še letos na Amazon
3 ure
Prihaja taksa za vstop turističnih avtobusov v Ljubljano. Kako visoka bo?
3 ure
Hacker Found Guilty of Leaking Finnish Therapy Records
5 ur
Ta stanovanja lahko do sredine junija kupite na dražbah
5 ur
Kje Hidria uporablja umetno inteligenco?
11 ur
Prvi kitajski vlaki je prispel v Luko Koper, po Srbiji bo vozil 200 na uro
12 ur
Najbolj brani članki danes
13 ur
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
15 ur
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
16 ur
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
17 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
17 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 4
18 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
19 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
19 ur
Four Magical Places in Italy That Few Tourists Know About
20 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
20 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
20 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Pahor zmanjšal zaostanek za Janšo

Strani: 1 2

anon-76887 sporočil: 18.121
[#314268] 11.09.08 11:07 · odgovor na: philips (#314242)
Odgovori   +    0

philips je napisal(a):

IJ je svoj krasni novi svet ustvarjal 4 leta. Na dve leti in 6 mesecev podlage. In zdaj je s strani finske policije med osumljenimi za prejemanje podkupnine pri orožarskih poslih . Njegovi ministri in tožilci so za 15 mesece izgubili depeše Interpola, potem trdili da so brezpredmetne, ko so bile objavljene pa naredili "štalo".
Ljudi je zajebaval zakaj štrajkajo v snegu, da bi lahko počakali sončen dan, spet druge je pošiljal naj jedo kruh iz smetnjakov, kjer da ga je dovolj,...

Res krasni novi svet. Z pridhom velikega brata.

A bejž no, kje si pa to sanjal?
anon-123897 sporočil: 506
[#314273] 11.09.08 11:10 · odgovor na: anon-76887 (#314268)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):


A bejž no, kje si pa to sanjal?
 
Verjetno danes ponoči, ko sta  CINAROG IN ON SESTAVLJALA VLADO. Zjutraj pa cruel reality:)
philips sporočil: 6.715
[#314276] 11.09.08 11:12 · odgovor na: anon-169287 (#314259)
Odgovori   +    1

bober30 je napisal(a):

 
S psihološkega vidika taka izpraznitev človeka zeeelo pomaga. Upam, da se sedaj počutiš precej bolje.

Hm, pa si prepričan v to kar si napisal? Ker napisal si nekaj nesmislov ter nepravilnosti, kar postavlja ceklotno tvoje razmišljanje kot nekredibilno. 
 
 Razsvetli me. Sicer pa ni govora o meni temveč o IJ.
anon-48472 sporočil: 994
[#314281] 11.09.08 11:15 · odgovor na: anon-176936 (#314206)
Odgovori   +    1

zelena00 je napisal(a):
Kaj bolj bolanega, kot pa ta prispevek pa se nisem prebrala. Najbolj, da Finance ukinete, v nulo sem razočarana, še pred 14 dni ste neodvisno pisali, zdaj pa take neumnosti kvasite. Le kdo vam je plačal SD, vidim! Da vas ni sram, novinarji morate biti neutralni in ne tako podkupljivi, se upam, da Janša zmaga, da bo temu naredil do končno red! Vse ankete kažejo da vodi SDS za 17% razlike in ta pa napise tako butarijo, mislim ne morem verjet. Pojdite med ljudi in boste videli koga podpirajo. Vidim, da vam gre v nos!
 Tako je, prekleti novinarji al pište tako, da bo JJ-u všeč al bo pa on naredil red (tako kot ga je hotel na Finskem pa oni ne razuumejo demokracije)
anon-76887 sporočil: 18.121
[#314287] 11.09.08 11:20 · odgovor na: anon-176936 (#314206)
Odgovori   +    1

zelena00 je napisal(a):
Kaj bolj bolanega, kot pa ta prispevek pa se nisem prebrala. Najbolj, da Finance ukinete, v nulo sem razočarana, še pred 14 dni ste neodvisno pisali, zdaj pa take neumnosti kvasite. Le kdo vam je plačal SD, vidim! Da vas ni sram, novinarji morate biti neutralni in ne tako podkupljivi, se upam, da Janša zmaga, da bo temu naredil do končno red! Vse ankete kažejo da vodi SDS za 17% razlike in ta pa napise tako butarijo, mislim ne morem verjet. Pojdite med ljudi in boste videli koga podpirajo. Vidim, da vam gre v nos!

N572 niso podkupljivi ali podkupljeni.
N572 so tako vzgojeni.
Jaz upam in srčno želim, da nihče ne bo "končno naredil red", ampak, da bo privzgojeno popustilo primež.

Tebi pa želim, da manj verjameš anketam, da ne bo razočaranje 21.9. ob sedmih zvečer prehudo ;-)
macon sporočil: 12.861
[#314317] 11.09.08 11:47 · odgovor na: anon-76887 (#314287)
Odgovori   +    2
Metoda je enostavna: glede obtožb proti JJ ni nobenih dokazov in jih tudi ni treba. Poanta je v ustvarjanju slabega občutka pri povprečnem državljanu.

JJ je strelovod za vse, medtem, ko ni povsem jasno, kdo ga obtožuje. Kjer je dim, je tudi ogenj. Janša je "diktator". Janša je nestrpen. Itd, to so svinjske metode levakarjev.

Medtem, ko so levakarji "nekonfliktni", "sveži obrazi", "Slovenijo bodo popeljali v lepšo prihodnost" itd ad infinitum. Stokrat je bilo že napisano, kam so nas že peljali ti osebki i nikome ništa. Levakarji trobite eno in isto. Logika vas ne zanima. Fakti bruti vas ne zanimajo.

Edina pozicija, s katero se lahko vsaj delno strinjam, je da imajo vsi podobne metode in da gre za izbiro med dvema slabima izbirama. Zame je boljša med dvema slabima izbirama vseeno boljša in zato vredna mojega glasu. Edina pozicija, ki me zanima je, kdo bo omogočil boljšo platformo za življenje in zmanjšal dajatvene obremenitve. Katera vlada je naredila vsaj nekaj korakov v to smer, mi je povsem jasno. To, kar se dogaja okrog patrie, se mi gnusi. 

Vi imejte svojega Pahorja, Golobiča, Kresalovo, Jankovića ali kogarkoli in sanjajte o avstrijskem standardu. Bo, če boste živeli v Avstriji. Njihove metode so preverjene, besede in dejanja tudi, rezultati so znani. Levakarji in zagovorniki, žal mi je, da moram z vami živeti v isti deželi in prenašati vašo ovčjo bebavost. 
anon-175787 sporočil: 15
[#314507] 11.09.08 14:23
Odgovori   +    0
Šrot se bo tudi vedno bolj krepil in prav je tako... pa SLS z njim!
anon-106906 sporočil: 451
[#314536] 11.09.08 14:42
Odgovori   +    0
Pozicija neutralna: Pahor bo izpušil. Je žrtev članov stranke, v kateri so zmotno mislili da lahko na volitvah za državno zbor zmaga ter dobi mandat za sestavo vlade. Postal bo dvojni luzer (predsedniške volitve na katerih je imel šanse so že mimo). V tolažbo mu ostane le še upanje, saj je še relativno mlad...

Problem je večplasten; na levici ga ne priznavajo kot liderja kar dejansko tudi ni. Je preveč plehek in nima karizme velikih voditeljev. Svetovalci mu očitno slabo svetujejo. Iz njega skušajo zgraditi nekaj kar on ni. Za njegov profil bi lahko rekli, da je profil brez profila in to je njegov glavni problem.

Tako Janša ostaja brez konkurence in bo na volitvah zmagal. Je dovolj premeten, da je upošteval dogajanje na nedavnih volitvah pri sosedih. Prijemi so identični.

Pa na svidenje...
anon-75409 sporočil: 645
[#314574] 11.09.08 15:06
Odgovori   +    0
Janša močan v Kranju, Pahor v Ljubljani

...že od nekdaj so mi šli gorenci na kurac....
anon-127635 sporočil: 7
[#314588] 11.09.08 15:16 · odgovor na: anon-164633 (#314067)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: anon-127635 11.09.2008 15:25
ne vem kako boste lahko janšo volili...po useh lažeh...ste pa res neumni usi skupaj...najbolš bi bilo če bi se vrgl čez balkon...kreteni naivni...če bo se enkrat desnica zmagala...je to dokaz, da so nekateri slovenci prizadeti in sodijo v pomožno šolo...žal mi je ampak jaz se ne lažem tako kot janez janša ali tako imenovani J...malo se zamislite...
anon-96479 sporočil: 5
[#314591] 11.09.08 15:18 · odgovor na: anon-75409 (#314574)
Odgovori   +    0
Meni tudi!
anon-172251 sporočil: 31
[#314657] 11.09.08 16:30
Odgovori   +    1
že od nekdaj so mi šli čefurji iz lublane na kurac
anon-157506 sporočil: 40
[#314689] 11.09.08 17:47 · odgovor na: anon-156821 (#314132)
Odgovori   +    1
PRED ČASOM SE MI PAHOR KOT TAK NITI NI ZDEL TAKO "SLAB", NITI POMISLIV NISEM ,DA BI NJEGOVA STRANKA LAHKO BILA TAKO PODLA KOT SE JE TO IZKAZALO PRI ZADEVI PATRIJA, PREPRIČEVATI LJUDI ZA VSAKO CENO V NEKAJ KAR NI RES.TO ZELO,ZELO SMRDI NA ČASE KOMUNIZMA,KOČEVSKI ROG....JANŠA NE DAJ SE,VEDI ,DA JE ZELO VELIKO LJUDI ,KI MISLI TAKO KOT TI VENDAR SE ŠE PO TOLIKO LETIH KOMUNIZMA NE UPAJO  POVEDAT.                      JE PA MOŽNOST DA PAHOR NAREDI KAJ TAKEGA ,KAR JE NAREDIL DEJAN KALOH PRI STRANKI LIPA-KO NI ZDRŽAV VEČ TAKIH SVINJARIJ; LAŽI IN PODTIKANJ JE PAČ ŠEL...
anon-74446 sporočil: 3.247
[#314713] 11.09.08 18:46
Odgovori   +    0
Ultra Golobiča, Armani Pahorja in Porsche Katarino mi delavci z nizkimi dohodki ne bomo volili. Če bi to storili bi volili proti sebi in svojim prepričanjem. Janez Janša je edina alternativa. Kakršen je, naš je. Neverjetno, nekdo se je uštel, z afero Patria mu priljubljenost v našem okolju samo raste. Armani že sluti svoj fiasko in ve zakaj se poti. Kresalova naj se prisloni svojim advokatom in nja že enkrat neha s svojimi puhlicami. Nas delavce ne more kupiti tako kot kupuje svoje cunjice v Londri in v drugih mondenih trgovinah. Ultraš je pa itak že v prejšnjem sistemu bil temni boter teme in štrikal kadriranja in politiko kleptokracije zaradi katere bodo naša deca še dolgo stradala.Torej Janša. Gremo na prepričljivo zmago. Absolutno zmago. Gola zmaga z nas ni dovolj.
anon-130849 sporočil: 88
[#314728] 11.09.08 19:40 · odgovor na: anon-106906 (#314536)
Odgovori   +    0
Ne bi rekel, da je Pahor plehek. Je pa nekako umeščen na desnem polu svoje stranke, kar mu seveda škodi. Leva frakcija SD in še del sredime, ki teži k levi frakciji ga imata rada predvsem kot maskoto stranke...
anon-176192 sporočil: 2
[#314766] 11.09.08 20:44
Odgovori   +    0
bolj kot se bližamo 21.9., bolj so rezultati realni. zanimivo da se šrotu se dviguje rejting. to niti ni tako presenetljivo, po mojem. verjetno je to zato ker začetne neutemeljene obtožbe nasprotnikov stranke SLS niso padla na plodna tla. Šrot že ve kako se stvarem streže.
Na koncu bo stranka SLS dobila še več podpore.
anon-171955 sporočil: 383
[#314800] 11.09.08 21:40
Odgovori   +    0
Do volitve , se bo stolpec pri Pahorju in seveda da ne pozabim pri SLS Šrotu procenti podpore močno dnevno dvigovale. Ja kdo bo pa poskrbel za to, če ne ti ki komandirajo medijem.

Strani: 1 2