Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bomo res vsi žrtve velike manipulacije?

Strani: 1 2 3 4 5

anon-115301 sporočil: 264
[#308655] 04.09.08 07:21
Odgovori   +    1
Vsi dokazi so ampka so zaščiteni in dobro skriti, ker vsako podkupovanje in vsak posel se dosledno dokumentirata. Zakaj? Ker nikoli ne veš kdaj se lahko kje kaj pojavi in te izberejo kot žrtveno jagnje, zato moraš biti zaščiten in samo če imaš vse dobro dokumentirano potem lahko iz zgodbe prideš "živ".
Afere po tujini nam dokazujejo da je res tako in da resnica pride vedno na plan, enkrat željeno enkrat slučajno.
Pri aferi patria smo vsi že žrtve velike manipulacije, saj vlada sedaj trdi da je že prejšnja vlada pričela projekt. Ja res je ampak speljan je bil šele sedaj pod okriljem te vlade, torej že ena manipulacija. Vlada je tudi trdila da je bilo vse izpeljano transparentno, vseeno pa zaradi državne varnosti ne objavlja nekaterih ključnih dokumentov - tudi to je manipulacija. Ukinitev parlamentarne komisije, ki je raziskovala afero Patria in tako nikoli ni mogla končati svojega dela in tako pripeljati resnico na dan - tudi to je manipulacija. Branjenje vpletenih v afero z obljubljenimi tožbami proti celi paleti oseb - tudi to je manipulacija.
Torej smo davkoplačevalci že žrtve načrtne manipulacije z ljudmi v imenu volitev in pridobitve ali zadržanja stolčkov. Celotna  zadeva pa že tako smrdi , da ne more noben več z zagotovostjo trditi da ni v zadevo vpleten. Torej kaj nam na koncu ostane - kot je rekla Katarina ostanejo samo še barabe tu in tam
bc123a sporočil: 48.253
[#308657] 04.09.08 07:25 · odgovor na: anon-115301 (#308655)
Odgovori   +    0

biz70 je napisal(a):
Vsi dokazi so ampka so zaščiteni in dobro skriti, ker vsako podkupovanje in vsak posel se dosledno dokumentirata. Zakaj? Ker nikoli ne veš kdaj se lahko kje kaj pojavi in te izberejo kot žrtveno jagnje, zato moraš biti zaščiten in samo če imaš vse dobro dokumentirano potem lahko iz zgodbe prideš "živ".
 Problem te podkupovalne afere (kot afere) je  v tem, da so v sloveniji vsi, ki taksnim poslom samo blizu pridejo, itak ze bili kdaj v gnoju. Zato pac tezko recimo kdo od obtozujocih da dober zgled.

Ce bi posel dobila ST, in to lepo na podlagi "pisma o nameri" (bloody hell, kaj pa tenderji?), bi znasala podkupnina celih 260 miljonov, ne samo 8%...
anon-157334 sporočil: 24
[#308659] 04.09.08 07:27
Odgovori   +    1
Nekdo si je izbral pravi čas, res je, da sedaj stvari hitreje prihajajo na dan, da pa se bo ta godlja rešila v 14 dneh pa ni preveč za verjet. Torej, po moje, je nekdo Janši postavil vislice in mu že dal štrik okoli vratu. In ker je ta nekdo tisti, za katerega sem mislila dati svoj glas na volitvah, se mi je tako pristudil (njegove metode, nivo), da bom raje za Janšo. Ker kdo si s takimi metodami želi na oblast, kasneje ne bo izbiral sredstev, da bo postal pravi absolutist. Moje mnenje pač.
anon-115301 sporočil: 264
[#308662] 04.09.08 07:30 · odgovor na: anon-12560 (#308615)
Odgovori   +    1
Kako pa lahko ti dokažeš svoje trditve? Nimaš jih samo ponavljaš nekaj kar si nekje slišal in nekoga postavljaš v vlogo negativca.
Leta 1573 so tudi Matija Gubca postavili v vlogo negativca, ker se je upal postaviti po robo Tahyu. Nekaj stoletij kasneje pa ga je Anton Aškerc postavil kot junaka. In kaj je sedaj bil Gubec, sovražnik ali junak? Zgodovina nam pravi junak iz našega zornega kota iz Tahyjevega pa bo ostal vedno negativec.
Poskusi raje zložiti vse izjave in poročila zadnjega meseca skupaj kot zlaganko potem na koncu ne boš več siguren kdo je negativec in kdo pozitivec ampak se boš vstrašil in želel pobegniti na nek samoten otok, kjer ne boš imel ne TV ne radia ne politika in še manj katerekoli stranko.
anon-123060 sporočil: 7.025
[#308672] 04.09.08 07:40
Odgovori   +    0
Tudi tokrat naj velja,da so do sodbe in dokazane krivde vsi nedolžni.
anon-21219 sporočil: 1.230
[#308674] 04.09.08 07:46
Odgovori   +    0
Dajte no, Katarina, če morda včeraj zjutraj marsikdo (vključno z mano) ni vedel, kaj naj si misli, sta imeni Blaža Zgage in Roka Praprotnika verjetno zadosten pokazatelj, za kaj pri celi stvari gre. Spomnite se inteligentnega bebčka Roglja z vaše fakultete, "svetovnega prvaka v računalništvu" in njegovega ameriškega mentorja Skaggsa. Boste tudi tisto potegavščino relativizirali z dvema tezama? Pa je bila hudičevo nedolžna v primerjavi s finskim prispevkom k slovenski politični zgodovini.
anon-170058 sporočil: 1
[#308681] 04.09.08 07:51 · odgovor na: anon-157334 (#308659)
Odgovori   +    1
po čem pa lahk tako prepričano sklepaš o t.i. janševi nedolžnosti in se kot vrtalka kar naenkrat obrneš iz ene strani na stran drugih?!? samo zanima me.
anon-169298 sporočil: 200
[#308685] 04.09.08 07:56
Odgovori   +    1
Vsebinsko dobro razmišljanje in zadetek v polno.
Če ne bi bilo tako, ne bi sedaj Janševci kar poskakovali in pisali bedaste komentarje (pač njihov nivo).

Vseeno pa še čakam pojasnilo Mateja, Romška ali Jevška ter Barbare, zakaj še niso javno, pred kamerami vklenili Janšo, Bavčarja in druge in jih odpeljali v pridržanje in na zaslišanja.
Jasno je sicer, da svojih ne bodo obravnavali enako in da je treba zasliševati in blatiti tiste, ki se upajo kaj povedati, pa vendar, naj nam bodo dovoljene vsaj sanje.
anon-75371 sporočil: 85
[#308689] 04.09.08 07:59
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-75371 04.09.2008 08:24
Veš kaj, najprej se nauči osnov slovenske zgodovine, kamor datum prvih večstrankarskih volitev nedvomno spada, potem pa govori o tem, kaj je dobro za Slovenijo in kaj ne. Mi gre na bruhanje, ko po TV gledam ves ta tvoj blef. Ko si ti šele dobivala prvo mesečno perilo, je Janša že svojo glavo na krožniku nosil v borbi za Slovence in slovenstvo. On je zate enostavno nedosegljiv in nedotakljiv !!
anon-129709 sporočil: 879
[#308697] 04.09.08 08:04
Odgovori   +    0
Kaj naši novinarji pa niso sposobni preiskovati "afere" na Finskem , če so Finci prišli v Slovenijo.Zakaj se ne gremo milo za žajfo ?????
opeka sporočil: 215
[#308698] 04.09.08 08:05
Odgovori   +    0
Poglejte g. Cekuto bivši zelo dober prijatelj pokojnega predsednika Drnovška se pravi komunist. G. Cekuta je bankrotiral duši se v dolgovih. V oddaji je nalašč zelo neprepričljivo zaigral, da ni nič bilo, češ da ga pač veliko ljudi pozna. Nalašč je zaigral neverodostojno pričo, da ja zadeva še bolj zasmrdi. G Cekuta je v finančni stiski in je za dober honorar iz SD-a odigral naročeno vlogo. Zelo prozorno in smrdljivo.
anon-11907 sporočil: 4.590
[#308709] 04.09.08 08:14 · odgovor na: anon-123645 (#308605)
Odgovori   +    0

0531Veron je napisal(a):
Ne vem kako ji rata, da kljub temu, da ji drugi pišejo te posrane članke (mislim, da je že pogosto in zelo nazorno dokazala, da je preveč zabita) še vedno izpade totalno neotesano in debilno? Da sploh ne omenim katastrofičnega vpliva na podporo podganjemu leglu LDS.
Ne bi želel braniti Katarine, kajti je v LDS, ki mi gre na jetra že iz časov, ko so bili na oblasti, ampak vseeno, trditi da ji drugi pišejo članke, in to brez enega argumenta, ...

cobiss4.izum.si/scri...atarina%22
anon-175923 sporočil: 661
[#308719] 04.09.08 08:26 · odgovor na: anon-11907 (#308709)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-175923 04.09.2008 08:27

Rac je napisal(a):

Ne bi želel braniti Katarine, kajti je v LDS, ki mi gre na jetra že iz časov, ko so bili na oblasti, ampak vseeno, trditi da ji drugi pišejo članke, in to brez enega argumenta, ...

http://cobiss4.izum.si/scripts/cobiss?ukaz=FFRM& mode=5&id=0802594656270681&PF1=AU&PF2=TI&PF3=PY&PF 4=KW&CS=a&PF5=CB&run=yes&SS1=%22Kresal%20Soltes,%2 0Katarina%22
 
Huh, to pa ni ta Katarina :))). A ti misliš, da je v Sloveniji samo en Rac? To je Katarina Kresal Šoltes. Poglej malo, kaj si prilepil :))).
anon-166469 sporočil: 8.684
[#308728] 04.09.08 08:31 · odgovor na: anon-33729 (#308595)
Odgovori   +    0

aldebaran je napisal(a):
Stopnjo inteligence in pronicljivosti tega plačanega finskega pisunčka, ki je šel na limanice kriptokomunističnim butalistanskim manipulatorjem, še najbolje demonstrira njegovo prepričanje, da je Walter Wolf v Sloveniji tako znamenit, da smo sredi Ljubljane po njem poimenovali ulico...Seveda ima trdne in neizpodbitne dokaze, saj na tabli vendar zeleno na belem piše, da je to Wolfova ulica! Ampak svojih virov pa vendarle ne bo izdal...
 
TA fora z WOLFOVO ULICO je bila močna. In TEMU PRAVITE RAZISKOVALNO NOVINARSTVO.

Meni se ta slovenska opozicija s svojimi lažmi že močno GNUSI !

Takšna opozicija je žalitev za  besedo opozicija !!!!!!!!!!!
anon-72351 sporočil: 467
[#308729] 04.09.08 08:31
Odgovori   +    0
Ob vsej nakazani želji, da se razčisti in najde barabe, si je in nam že sama odgovorila: če bo znan epilog čez 10 ali 20 let, bo hitro. Do takrat bodo volitve še 3 ali 5x. Dokazljivo si slovenski narod in država sama sebi piše konec. Včasih je vse ostalo totalitarno znotraj države, zdaj pa se čudijo, če kaj dobi mednarodne (evropske oziroma svetovne) razsežnosti. Skoraj kaže na to, da smo v vojnem stanju, le orožje rožlja skozi denar. Na srečo le tako...
anon-11666 sporočil: 51
[#308732] 04.09.08 08:33
Odgovori   +    1
KOREKTEN ČLANEK, KI NE NAPADA NE KONZERVATIVCEV IN NE LIBERALCEV. KO BEREM KOMENTARJE SPODAJ, SE ZGROZIM. ČE V TAKEM JEZIKU IN SLOGU, TAKO NEOTESANO IN PRIMITIVNO PIŠEJO BRALCI FINANC KOT POSLOVNEGA ČASOPISA, KAKŠNI BI BILI ŠELE KOMENTARJI VEČINE, KI BERE TABLOIDE? TAKŠNO JE VOLILNO TELO. RAZUME SAMO PREPROSTA ČRNO-BELA SPOROČILA, PODLEGA DEMAGOGOJI IN RETORIKI IGRALCEV, PARDON, POLITIKOV, KI NAM NA 4 LETA UPRIZARJAJO BIZARNO IGRO, ENO SAMO SPRENEVEDANJE IN UMAZANO PODTIKANJE. ZA NAŠ DENAR. TESNO MI JE PRI SRCU. KO SMO ZAPUŠČALI JUGO, SEM MORDA PRIČAKOVAL PREVEČ...? SMO RES BANANA DRŽAVA? PROSIM VAS, TISTI KI PIŠETE SEM NOTRI, OHRANITE TOLIKO SPOŠTOVANJA DO SEBE, DA O DRUGIH NE PIŠETE TAKO NEVLJUDNO.
anon-6038 sporočil: 223
[#308739] 04.09.08 08:35
Odgovori   +    0
KATASTROFA
TA1 sporočil: 246
[#308740] 04.09.08 08:38
Odgovori   +    0
Nekateri bodo imeli nekoč še dolge nosove...si bodo spremenili nadimke, zamenjali psevdonime ali od silnega razočaranja rezali žile????
anon-111712 sporočil: 416
[#308742] 04.09.08 08:39
Odgovori   +    0
Ja res- če bomo oblečeno kokoško poslušali!
anon-169287 sporočil: 464
[#308752] 04.09.08 08:43 · odgovor na: anon-175923 (#308719)
Odgovori   +    0

včeraj potem videl ta "neverjetni" dokumentarec... no, mislim da bo kar držalo..tresla se je gora, rodila se je miš

nič oprijemljivega, "zanimivi" sogovorniki,...še marsikaj bi se dalo napisat....pod črto pa, rubbish
anon-171153 sporočil: 4.257
[#308753] 04.09.08 08:44
Odgovori   +    1
Zanima me zakaj odvetniška pisarna Senica svojim strankam, fizičnim osebam, ne izdaja računov. Storitve se plačujejo v "kešu" na roko.
Ali gre v tem primeru za korupcijo?
Za koliko je oškodovana država?
Vsi vemo, da se to dogaja pri vseh odvetnikih, a dokazov ni!
Kresalova naj najprej uredi stvari v lastni hiši, potem pa naj ocenjuje druge!
tstih sporočil: 5.199
[#308759] 04.09.08 08:46
Odgovori   +    0
Po moje je za sam pojem političnega poštenja in sentimenta volilcev škodljivo, če takšne članke pišejo v LDS. Ne bi rad rahljal resnosti obtožb Janeza Janše s tem, da je tudi kdo drug domnevno počel kaj podobnega.

Bi pa opomnil, da je najbolj znana teorija o trgovini z orožjem (opomnik: izraelske havbice, Puchi, milijardne predelava zastarelih in neuporabnih tankov, Pilatusi) novinarjem in posvečenim znana kot teorija o "kacinovi navezi".

Jelko Kacin pa je bivši predsednik LDS in človek, ki je skupaj s Školjčem nastavil Katarino Kresal. Za Katarino se včasih zdi, kot da se ne zaveda, da predstavlja stranko in vse ljudi in interese v njej. Kot da predstavlja samo sebe.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#308762] 04.09.08 08:47 · odgovor na: anon-12560 (#308615)
Odgovori   +    0

salto je napisal(a):
dober članek. a ženska je na TV videti in slišati prava blondinka. sploh pa so zanimive teze: 1. monopol nad resnico so dobili krivci - se strinjam 2. pravna država ne deluje - se strinjam Preganjalci pa so v tem primeru spet tisti, ki so z umori in ropanjem in lažmi imeli resnico v oblasti nekaj desetletij. Ker dokazov ni lahko samo verujemo. Lahko tudi sklepamo na podlagi zgodovine, da se afere Kučan izda TO Slovenije, afera Depala vas, korupcija Pucko, tajkunizacija Slovenije, upor 572 skorumpiranih novinarjev, Ropova obtožba JJ in Sanaderja, upor neučinkovitega sodstva in maščevanje skorumpiranih koritnikov Sistemske tehnike- ki jih je JJ odstavil od državnega korita. Če je to rres in imajo dokaze in dejstva je prav, da se JJ za vedno umakne iz politike in pristane v zaporu. Če pa ni res in tudi tu ne bo dokazov ( kot jih Rop nima s Sanaderjem) pa je prav, da JJ stranka premočno porazi konzervativne in ekstremne levičarje in vlada še 3 mandate, da počisti ta gnoj v Sloveniji stran od korit, predvsem pa da korito ekstremno zmanjša. Najbolj sovražna negativna kampanija kar sem jih videl. Cvikel in Rop sta največja negativca Slovenije.

Podpišem in zvjezdočkam!
anon-76887 sporočil: 18.121
[#308769] 04.09.08 08:48 · odgovor na: anon-21219 (#308674)
Odgovori   +    0

soc je napisal(a):
Dajte no, Katarina, če morda včeraj zjutraj marsikdo (vključno z mano) ni vedel, kaj naj si misli, sta imeni Blaža Zgage in Roka Praprotnika verjetno zadosten pokazatelj, za kaj pri celi stvari gre. Spomnite se inteligentnega bebčka Roglja z vaše fakultete, "svetovnega prvaka v računalništvu" in njegovega ameriškega mentorja Skaggsa. Boste tudi tisto potegavščino relativizirali z dvema tezama? Pa je bila hudičevo nedolžna v primerjavi s finskim prispevkom k slovenski politični zgodovini.

Najbrž zdaj lahko samo še počakamo izjavo Keka, da je snemal dokumentarc.
najobj sporočil: 31.920
[#308774] 04.09.08 08:50 · odgovor na: anon-91864 (#308678)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
A to tebe skrbi Katarinca? Češ, zaj bodo še mene, zaradi Janeza in Boruta gledali kot barabo.

Ti pupa si baraba že zato, ker si se vpregla v službo zločinskega komunajzer bratstva v Sloveniji. Si pač prostovoljno in strastno članica komu-fašistične pretorijanske klepto-barabinske falange.

In če se tega ne zavedaš, toliko slabše za tebe. Beri mi s tipkovnice pupa: Si v partiji™, partiji™, ki je pobila stotine tisočev nedolžnih ljudi in 60 let izvajala opresijo, supendirala svobodo in demokracijo, ter potem v tranzicijski orgiji pokradla vse, kar se je pokrasti dalo.  

Hinavka blondasta nam neki nakladaš o jakuzah. Jakuze so tvoji bratje iz komufašističnega klepto bratstva, ki so breskrupulozno, v, po svoji klepto podobi dizajnirani in eksekutirani tranziciji™, ne le pokradli vse, kar se je pokrasti dalo, pač pa tudi za dolgo vzpostavili in utrdili svoje podmizniške monopolistično-kartelne in rentarske, ali pa nazi-interesne okope, v prvih vrstah okrog korita državne skupnosklede™ iz katere hlastajoče žrejo in grabijo ravno tvoji bratje komunajzarji in sorodni klepto-fašisti.

Danes nam pa taisti pizdeki še skušajo arogantno moralizirati in zahtevati, da se naj iz skupnosklede financira še penzije za športne gladijatorje. Koga še in kaj še se naj iz davkoplačevalskega žepa financira? Ukrajinske preformerke morda? Zaradi prispevka k zdravju nacije, ker so se številni Janezi, spričo frigidnosti svojih zgaranih ali zdolgočasenih ali pa preprosto hudokurčnih AFŽ mamk doma, v ukrajinskih vaginah sprostili še bolj, kot pred Tivu, gledajoč gladijatorje. Barabe komunajzarske klepto-skupnoskeldarske! LP shaman
 
... OK, recimo... tega filma se sicer ne da zavrtet nazaj... ampak, daj napiši, kakšen bi bil "kontra" scenarij, tisti tapravi od gudgajsov... ampak, da ne grem predaleč nazaj... vsaj od "začetka" naše zgodovine tam nekje po WW I, ko smo s zbratili z balkansko bagro... saj veš, vse je... zakaj... zato... pa novi zakaj... pa novi zato... da bom videl, če bi mi lahko bilo kdaj kaj boljše... meni "malemu" človeku... luzerju takorekoč... da se bom lahko mazohistično še bolj sekiral... 
crt sporočil: 27.196
[#308775] 04.09.08 08:50 · odgovor na: anon-171153 (#308753)
Odgovori   +    0

jazorit je napisal(a):
Zanima me zakaj odvetniška pisarna Senica svojim strankam, fizičnim osebam, ne izdaja računov. Storitve se plačujejo v "kešu" na roko. Ali gre v tem primeru za korupcijo?
 ne, lahko pa gre za davcno utajo, kar seveda ni krasno, ni pa isto.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#308777] 04.09.08 08:51 · odgovor na: anon-129709 (#308697)
Odgovori   +    0

potresujka je napisal(a):
Kaj naši novinarji pa niso sposobni preiskovati "afere" na Finskem , če so Finci prišli v Slovenijo.Zakaj se ne gremo milo za žajfo ?????

Valjda N572 ne bodo preiskovali afere, ki bi razkrila njihove mentorje.
anon-95795 sporočil: 14
[#308783] 04.09.08 08:54
Odgovori   +    1
Korekten članek, vse čestitke. Moti pa me,da je nivo nekaterih piscev na tem forumu tako nizek.Saj ni pomembno ali se strinjaš z napisanim ali ne, vsak ima pravico povedati in napisati svoje mnenje, vendar pa na kulturen način. Tisti, ki tako grdo žalite, se malo zamislite!!
anon-76887 sporočil: 18.121
[#308784] 04.09.08 08:54 · odgovor na: anon-11666 (#308732)
Odgovori   +    0

0405Bo1 je napisal(a):
KOREKTEN ČLANEK, KI NE NAPADA NE KONZERVATIVCEV IN NE LIBERALCEV. KO BEREM KOMENTARJE SPODAJ, SE ZGROZIM. ČE V TAKEM JEZIKU IN SLOGU, TAKO NEOTESANO IN PRIMITIVNO PIŠEJO BRALCI FINANC KOT POSLOVNEGA ČASOPISA, KAKŠNI BI BILI ŠELE KOMENTARJI VEČINE, KI BERE TABLOIDE? TAKŠNO JE VOLILNO TELO. RAZUME SAMO PREPROSTA ČRNO-BELA SPOROČILA, PODLEGA DEMAGOGOJI IN RETORIKI IGRALCEV, PARDON, POLITIKOV, KI NAM NA 4 LETA UPRIZARJAJO BIZARNO IGRO, ENO SAMO SPRENEVEDANJE IN UMAZANO PODTIKANJE. ZA NAŠ DENAR. TESNO MI JE PRI SRCU. KO SMO ZAPUŠČALI JUGO, SEM MORDA PRIČAKOVAL PREVEČ...? SMO RES BANANA DRŽAVA? PROSIM VAS, TISTI KI PIŠETE SEM NOTRI, OHRANITE TOLIKO SPOŠTOVANJA DO SEBE, DA O DRUGIH NE PIŠETE TAKO NEVLJUDNO.

ANPAK SI POZABU POUDART DANE SME TA DOBNANSKA VLADA IS ARGENTIAN GOPCAT ANPAK MORA OTSTOP DAT KERSO TO USI RIMO KATOLIŠKA NAPADALNA ENOTA KIJE UZELA POŠTENEM NARODU GOZDOVE BLEDSKI OTOK INŠE DRŽAVO NEPA DABI TOBILO OD USEH KISO TO ZGRADILI CESTE BRATSTVO JEDINSTVO TOVARNE ŽELEZNICE ŠE KRPANE LAHKO BISAMI PROIZVEDLI ANPAK SOJIH POTKUPNINO UZELI
XVISO sporočil: 1.518
[#308792] 04.09.08 09:00
Odgovori   +    0
Kdor je včeraj gledal oddajo, mu je lahko jasno, da je vse skupaj en blef...
Opazili niso še enega matematičnega dejstva. Finci so za svoje partie plačali 2mio EUR/kos, mi pa 278 EUR za 135 kos, kjer tudi finsko ministrstvo dobi royalty. Že z malo znanja matematike je jasno, da finci slovencem prodajajo približno po enaki ceni kot sami sebi, tako da ni nekega placa za podkupnine, razen če so tudi pri svojem poslu z lastno vlado koga podkupovali.
Je lahko člane SD res sram da so se rodili. Če bo dokazano, da je bil to konstrukt bi morali akterje kastrirati in jim jajca zatlačit v gobec.

Strani: 1 2 3 4 5