1 ura
V ZDA preklicali izvozna dovoljenja za dobavo čipov kitajskemu Huaweiju
2 uri
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM
2 uri
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije 6
3 ure
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 2
4 ure
Takšno naj bi bilo vprašanje na novembrskem referendumu o JEK 2 3
4 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
4 ure
Arbitraža: Republika Srbska mora slovenski družbi plačati 45 milijonov evrov 1
4 ure
Švedska centralna banka je znižala ključno obrestno mero 1
4 ure
Katere inovacije na področju energije navdušujejo v EU 3
5 ur
Tudi poštarji bodo stavkali 1
5 ur
Dvomesečno rast proizvodnje v nemški predelovalni industriji je marca prekinil nov upad
5 ur
Nasvet: na kateri upravni enoti se najmanj čaka na osebne dokumente 1
7 ur
Stroški oklestili dobiček BMW
7 ur
Poglejte, kako nove tehnologije in digitalizacija znižujejo stroške in zmanjšujejo ogljični odtis kmetij (PRO)
8 ur
Okusi Vipavske – poklon bogati vinarski in kulinarični tradiciji
11 ur
Z orodjem SMT strateško načrtovanje razvoja kmetije ni noben bavbav 1
11 ur
German Managers Don’t See Global Upswing Boosting Their Business
11 ur
German Factory Orders Drop in Sign of Enduring Weakness
11 ur
Velika Britanija: stroški globokega geološkega odlagališča jedrskih odpadkov rastejo na 77 milijard evrov 1
13 ur
Povprečna razvitost v EU: kje je Slovenija zdaj in kje bo po napovedih MDS čez pet let

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zaslužite z volitvami

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-89 sporočil: 10.178
[Glavni forum] Tema: Re: Zaslužite z volitvami
[#304008] 29.08.08 00:32 · odgovor na: OnlyA (#303995)
Odgovori   +    0

OnlyA je napisal(a):

Ej Bob ne me narobe razumet, ti dve stranki sem napisal na podlagi enega dnevnika na SLO 1, kjer sem dobil obcutek da gre tem dvem politicnim strankam malo slabse kot pa obicajno. Ze v prejsnjem postu (sedaj ko sem malo bolj seznanjen z politicno situacijo v Sloveniji) sem takoj in brez zadrzkov prej omenjenima dodal LDS in DeSUS (kao leva opcija).

Drugace pa samo za informacijo. Sicer sem res rahlo levo naravnan ampak sem si zaradi tega ker sem davcni NErezident RS zadal zivljensko nalogo da na volitvah (kakrsnihkoli) v RS nimam kaj iskati in tega nacela se vestno drzim, pa se ponosen sem na to.

nsi in sls sta pred 4 leti dobili skupaj 16%, če sedaj dobita 9%, kolikor je na prejšnjih volitvah dobil bajuk sam, bo to že popoln brodolom.a če se bo celo uresničilo tvoje mnenje, da bosta dobili še veliko manj, kar dejansko pomeni, da bosta ostali pod pragom, torej 2/3 večina levice, potem, bo pa še veliko novih davčnih nerezidentov.:)

p.s. sicer ne vem kako se delajo volilne ankete, a me zanima kam so izginili volilci teh dveh strank? prav veliko možnosti izbire kmetje in župniki namreč nimajo.:)