Zasebnost

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tri četrtine Ircev proti ponovitvi referenduma

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-76887 sporočil: 18.121
Zadnja sprememba: anon-76887 27.07.2008 23:16

lukav je napisal(a):


saj sem bral to sranje, ne skrbi. čeprav mi ne bi bilo treba, ker janševa (ali katerakoli druga slovenska) vlada česa takega ne bi dala nikoli na referendum. le zakaj bi o pomembnih stvareh odločali državljani, če lahko o tem odloča obramboslovec in ekipa retardirancev v parlamentu.
Parlament je bil izvoljen na demokratičnih volitvah. Kar smo izvolili, to imamo ;-)
Prepričan pa sem, da tudi parlament prejšnjega sklica ne bi glasoval enako. (in da tudi oni ne bi prebrali pogodbe)

Narod pa - odločati o pogodbi na referendumu bi pomenilo glasovati za ali proti aktualni vladi, oziroma predlagatelju.
Če bi lizbonsko pogodbo požegnal Kučan, bi referendum zagotovo uspel.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 288122

Strani: 1

anon-521 sporočil: 5.625

0902ISXdX je napisal(a):

Parlament je bil izvoljen na demokratičnih volitvah. Kar smo izvolili, to imamo ;-)
Prepričan pa sem, da tudi parlament prejšnjega sklica ne bi glasoval enako. (in da tudi oni ne bi prebrali pogodbe)

Narod pa - odločati o pogodbi na referendumu bi pomenilo glasovati za ali proti aktualni vladi, oziroma predlagatelju.
Če bi lizbonsko pogodbo požegnal Kučan, bi referendum zagotovo uspel.
 ti si malo preveč obseden s kučanom. kučan in janša sta iz iste šole, enako razmišljata in enako ravnata. njuno mnenje je popolnoma irelevantno, če ju upoštevaš, to počneš na lastno odgovornost.

Strani: 1