Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kaj lahko ponudi levica?

Strani: 1 2 3 4 5

anon-9939 sporočil: 17.846
[#266615] 17.06.08 15:44 · odgovor na: anon-76887 (#266600)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):


Še enkrat preberi kaj sem napisal - Zakaj so tako dolgo mečkali z zakonom, ki preprečuje zastavo delnic prevzetega podjetja tudi meni ni jasno.
Ampak bistveno je to, da so bile tirnice postavljene že prej. Sedaj so se Šrot, Kordež, Zidar, Rigelnik in ostali forumaši samo še zapeljali do cilja. Koncept in sistem pa je bil vzpostavljen in blagoslovljen že davno prej, ko se je tudi izvajala selekcija kdo je naš in kdo ni. In profesor Duhovnik ni bil.

Prav tako mi ni jasno, zakaj se je JJ odrekel korenitim gospodarskim reformam.
Ne obtožujem in ne obsojam, samo ugotavljam in se sprašujem.

Ti se sprašuj, jaz pa gledam dejstva.

Dejstva so takšna, da do sedanje oblasti pač tega ni bilo. Drugače povedano, NI GOTOVO, da je sistem resnično bil tako naštiman že prej. Namreč, če bi resnično bil, in če bi bil naštiman s nekim nedoločenim naklepom, tedaj bi, brez skrbi tudi rezultati bili takojšnji.

Tukaj se poraja naslednje vprašanje, zakaj pa se JE zgodilo kasneje?

No, Janković je ponudil odgovor. DELO kot cilj, Mercator kot sredstvo je odprlo Pandorino skrinjico..

Šele s tem dejanjem je postalo jasno, da se IJu kratkomalo jebe za gospodarsko komponento državne oblasti in da "anything goes", vse dokler se mu omogoči simbolna oblast (Vlada, Parlament, osrednji časopisi, RTV, mediji).

IJ je pozabil, da je temelj oblasti, vsake oblasti v gospodarstvu. IJa so ZAJEBALI tisti s katerimi je paktiral.

Šele potem je šel drž-nedaj na hitro menjevati direktorja UVK (ok, bolje zdaj kot nikoli) in ATVP (enako), ampak prepozno. Tudi tiste zakone je dal spisat bolj na hitro, pa čeprav bi lahko popukal kam čez mejo in raje prepisal kakop so podobne reči urejene v Nemčiji ali v Avstriji.

Ker uzakonjat nekaj le zaradi nekaj posebnih primerov, ki jih je mogoče urejati tudi drugače (zato je vendar zamenjal direktorje UVK in ATVP) je slabo..
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266619] 17.06.08 15:51 · odgovor na: anon-9939 (#266615)
Odgovori   +    0
Tu se pač ne bova strinjala očitno nikoli.

Jaz sem prepričan, da so bile tirnice postavljene že prej. Sedaj so se Šrot, Kordež, Zidar, Rigelnik in ostali forumaši samo še zapeljali do cilja. Koncept in sistem pa je bil vzpostavljen in blagoslovljen že davno prej, ko se je tudi izvajala selekcija kdo je naš in kdo ni.

JJ vsekakor je zajebal, nisem nikoli trdil, da ni.
Vendar se mi zdi bolano, da se ljubitelji F21 in N572 tako sprenevedate in gonite svojo v nedogled, da je vladavina JJ kriva za vse tegobe prihvatizacije.

Sicer mi pa nisi odgovoril še na vprašanje, kakšna nevoščljivost Slovencev je bila vzrok za razpad Jugoslavije?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266654] 17.06.08 16:30 · odgovor na: anon-91864 (#266482)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
Sedaj pa moram (najbrž) tusi jaz po diktatu višati plače in mi to seveda ruši planske postavke v stroškovnem proračunu. Mi vsako leto nekaj procentov dvignemo plače, da ujamemo inflacijo, vendar to delamo v Decembru, tako da je celo naslednje leto proaktivno pokrito za pričakovano inflacijo. Zdaj si predstavljaj, da to (morda) ne šteje in moram plače višati.

Izračunaj index 2007/2006.
Če je večji od 5,2% potem ti ni treba dodeliti povišanja danes. Sicer pa, vključno s poračunom vseh plač od 01.01.08 dalje.

Kar pa je zanimivo je pa to, da o tem ni nobenih člankov, komentarjev, nič.
Lepo potihem podpisano in zaukazano.
anon-166637 sporočil: 720
[#266665] 17.06.08 16:56 · odgovor na: anon-91864 (#266482)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):
...
To vedo celo učiteljice v šoli in tajkunekovim otrokom, kar same dajo od očeta zaželeno oceno, ki je najbolj pogosto petka. Pred kratkim mi je ena taka pupa na nekem pikniku poarnala "jaz se ga kar bojim ko tako pride pa reče, našo Špelco boste še enkrat vprašala, knede?" he.he.
...
na šoli našega froca so pri podeljevanju knjižnih nagrad (javno pred 300 glavo množico)najprej podelili onim za neka prva mesta (matematika, jeziki in druge malenkosti). Vsak je dobil kratek aplavz stisk roke in adijo.

 Nato pa je tršica ravnateljica zmagoslavno napovedala: In sedaj posebna knjižna nagrada za PERSPEKTIVNO športnico tajkunčico , .. in tako kilometer vzhičnega hvalisanja brez ene medalje ali nekega vidnega šolskega uspeha uspeha.... sledilo je aplavdiranje plebsa...

 Kje že to živim ?
crt sporočil: 27.194
[#266669] 17.06.08 16:58 · odgovor na: anon-76887 (#266654)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
Kar pa je zanimivo je pa to, da o tem ni nobenih člankov, komentarjev, nič.
Lepo potihem podpisano in zaukazano.
 kot ze omenjeno te ljudstvo caka...
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266675] 17.06.08 17:09 · odgovor na: crt (#266669)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):

kot ze omenjeno te ljudstvo caka...

Mene?
crt sporočil: 27.194
[#266678] 17.06.08 17:14 · odgovor na: anon-76887 (#266675)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 17.06.2008 17:15

0902ISXdX je napisal(a):


Mene?
 
po moje ja... glede na to, da te odsotnost teksta o tem tako moti in da ocitno vidis objavo kot nekaj javno potrebnega. ali ni tako?

ali pa je to nekaj, kar bi moral opraviti Nekdo Drugi? zakaj?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266681] 17.06.08 17:18 · odgovor na: crt (#266678)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


po moje ja... glede na to, da te odsotnost teksta o tem tako moti in da ocitno vidis objavo kot nekaj javno potrebnega. ali ni tako?

ali pa je to nekaj, kar bi moral opraviti Nekdo Drugi? zakaj?

Jaz nisem novinar.
Pogodbo pa sem že objavil, če si spregledal, lahko poiščem še enkrat.

Če pišejo o dvigu penzij, pa o Patrijah in Valukih, res ne vem, zakaj nobenega članka na temo zaukazanega dviga plač, ker so se tako zdilali sindikati in združenje delodajalcev.
anon-84824 sporočil: 311
[#266682] 17.06.08 17:19
Odgovori   +    0
Na koncu bomo imeli 3 tajkune,1232 managerjev in 2.000.000
socialnih podpirancev. Bravo vlada !
crt sporočil: 27.194
[#266684] 17.06.08 17:21 · odgovor na: anon-76887 (#266681)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):

Jaz nisem novinar.

Pogodbo pa sem že objavil, če si spregledal, lahko poiščem še enkrat.

Če pišejo o dvigu penzij, pa o Patrijah in Valukih, res ne vem, zakaj nobenega članka na temo zaukazanega dviga plač, ker so se tako zdilali sindikati in združenje delodajalcev.

pa kaj potem, ce nisi novinar? ali lahko samo novinarji objavijo svoj komentar v financah? v dosedanji zgodovini casopisa ni bilo tako in kakor vem, tudi danes ne.

clanka ni zato, ker ga nisi napisal, drugim pa se to ocitno ne zdi tako kljucno kot tebi.

torej... mislim, da je resitev problema povsem ocitna... ?

ali pa te stvar vendarle ne moti tako zelo, da bi to bilo mocnejse od "to pa ni moje delo"?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266685] 17.06.08 17:23 · odgovor na: crt (#266684)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


ali pa te stvar vendarle ne moti tako zelo, da bi to bilo mocnejse od "to pa ni moje delo"?
To je pravi odgovor.
anon-107919 sporočil: 1.089
[#266686] 17.06.08 17:24 · odgovor na: (#266651)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-107919 17.06.2008 17:26

velikidrobizek je napisal(a):

Kje pa ! Papir vse prenese, cepivo potrebuje pa denar.

Ne skrbi za denar. Oni znajo z njim, zares rokovati. :)
crt sporočil: 27.194
[#266687] 17.06.08 17:25 · odgovor na: anon-76887 (#266685)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):

To je pravi odgovor.
 
aha... ja potem pa tezko kakorkoli zameris drugim, ce se odlocijo, da imajo tudi oni druga, pomembnejsa opravila?

ali pa bi za druge moralo veljati, da uporabljajo tvoje kriterije pomembnosti, izvajajo jih pa s svojim delom?
anon-69334 sporočil: 175
[#266688] 17.06.08 17:25 · odgovor na: anon-76887 (#266600)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):


..... Koncept in sistem pa je bil vzpostavljen in blagoslovljen že davno prej, ko se je tudi izvajala selekcija kdo je naš in kdo ni. In profesor Duhovnik ni bil.
če bi bil pripravljen spremeniti priimek bi mogoče bil naš in bi bil zraven.... tako pa res ni šlo ...
bc123a sporočil: 48.253
[#266695] 17.06.08 17:38 · odgovor na: anon-171153 (#266112)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: bc123a 17.06.2008 17:39

jazorit je napisal(a):
Dobro napisano Urbas, vse je popolnoma res. Vendar pa ima trojček - LDS, SD, Zares - vpliv na medije in mnenjske voditelje, ki kreirajo javno mnenje. Reforme, ki jih želi vpeljati Janša so nujne in potrebne, vendar pa so za nekatere nezaželjene.

Ma daj ga srat. Slovencu pride ko slisi "sociala", "enakost", "pravicnost".

Je ze res da so LDS, SD in Zares za slovenijo boljsi politiki.

Jansa je nula. Imel je enkratno priloznost da se definira kot reformator, da v obdobju ugodne gospodarske klime lopne po vseh zagnojenih predsodkih, ki vladajo v tej drzavi, pa ne od komunistov, ze desetletja prej so nastali nekateri izmed njih. Da ljudem potem na silo pokaze, da funkcionira tudi kaj drugega kot to, kar je v sloveniji kao neizogibno - mase "revezev", bizarni socialni transferi, drzava, ki brise rit.

Zamudil je priloznost da zbrise predsodke proti tujcem, predsodke proti kapitalizmu, predsodke o tem da se nekam pride samo po zvezah...

pa ne.

Je hodel biti boljsi pahor, boljsi drnovsek, ali boljsi golobic.

E pa nemoze, brate JJ.
bc123a sporočil: 48.253
[#266697] 17.06.08 17:40 · odgovor na: anon-78042 (#266195)
Odgovori   +    0

G23D je napisal(a):
Maj!!! Saj Tajkuni niso Janševi....odkot ti tak podatek? Kar jaz vem podpirajo Pahorja, ker jim bo omogočil ponovni vzpon po ideološki plati.

Dinastija Srot je jedro SLS, ki je vladna stranka.

Res je, da je bil brate srot v SD, a drugi je bil, kolikor vem, ves cas v SLS?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266706] 17.06.08 18:11 · odgovor na: crt (#266687)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):


aha... ja potem pa tezko kakorkoli zameris drugim, ce se odlocijo, da imajo tudi oni druga, pomembnejsa opravila?

ali pa bi za druge moralo veljati, da uporabljajo tvoje kriterije pomembnosti, izvajajo jih pa s svojim delom?



Kaj si pa tako navalil name zdaj? ;-)
Kje vidiš kakšno mojo zamero?
Napisal sem, da me čudi, da so vsi tiho.

Ali se tebi tak dekret ne zdi nenavaden?
Jaz razumem, da se sindikati izpogajajo izhodiščne plače po tarifnih razredih in ostale stvari, ne zdi pa se mi normalno, da je treba  vse plače  linearno dvigniti tudi tisti, ki izplačujemo nekajkrat višje plače kot so v kolektivnih razredih.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266707] 17.06.08 18:13 · odgovor na: anon-91864 (#266705)
Odgovori   +    0

shaman je napisal(a):


Črt, a ti narišem.
Višanja plač neselektivno, po ukazu, je dogodek, ki geografsko sodi na Kubo in v Severno Korejo. A kot vidimo se je pripetil tudi v Sloveniji.

Ness pač terja, da se v časopisih nad tem zgražamo. Pa se ne. Ker smo komunajzer đamahirija. Samo to. Eto, si srečen.

LP shaman

Odlično narisano ;-)
bc123a sporočil: 48.253
[#266715] 17.06.08 18:21 · odgovor na: anon-76887 (#266274)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):

Zakaj so tako dolgo mečkali z zakonom, ki preprečuje zastavo delnic prevzetega podjetja tudi meni ni jasno.

Meni pa ni jasno, kako  lahko nekdo to blesavo prepoved sploh razume kot resitev kateregakoli od problemov.

Problem so domacijske banke, ne pa kredit z zastavo prevzetega podjetja, jebelacesta!
crt sporočil: 27.194
[#266724] 17.06.08 18:31 · odgovor na: anon-91864 (#266705)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: crt 17.06.2008 18:38

shaman je napisal(a):
Ness pač terja, da se v časopisih nad tem zgražamo. Pa se ne. Ker smo komunajzer đamahirija. Samo to. Eto, si srečen.
komunajzer dzamahirija smo pa med drugim zato, ker je publika prekomot, da ne bi bili.

v sloveniji se zivi dobro. zivi se tako dobro, da ne obstaja vecinska motivacija po nekih vecjih spremembah. mislim, da je to povsem clovesko razumljivo.

hkrati pa kot kaze tisti, ki nam prevladujoca retrogradnost ni vsec, razpademo na ene take, ki se v smislu varcevanja z zivljenjsko energijo raje preorientiramo z ljudi na rastline; ter take, katerih skrajni domet je simfanje po forumih in prepricevanje prepricanih. necesa ali nekoga tretjega ni prav dosti opaziti.
crt sporočil: 27.194
[#266726] 17.06.08 18:35 · odgovor na: anon-76887 (#266706)
Odgovori   +    1

0902ISXdX je napisal(a):
Kaj si pa tako navalil name zdaj? ;-)
Kje vidiš kakšno mojo zamero?
Napisal sem, da me čudi, da so vsi tiho.
Ali se tebi tak dekret ne zdi nenavaden?
Jaz razumem, da se sindikati izpogajajo izhodiščne plače po tarifnih razredih in ostale stvari, ne zdi pa se mi normalno, da je treba  vse plače  linearno dvigniti tudi tisti, ki izplačujemo nekajkrat višje plače kot so v kolektivnih razredih.
meni se zdi dekret zelo skladen z dosedanjo slovensko prakso planskega whatever (ce reces temu komunizem, socializem ali komunizem - pride ti v tem okolju  zal na isto :)

to, da v tem kontekstu ni nenavaden, seveda ne pomeni, da ga pohvalim.

ga pa razumem. tako kot razumem slovenske levo-desne enakosti; pac v luci ze pred casom izrazenega prepricanja, da lahko lds premaga samo vecja lds, ker je ldsovstvo izraz realnega povprasevanja volilne publike, ta pa je vsaj lokalno (!) neodvisna spremenljivka.

nate se obracam zato, ker si ze parkrat omenil, zakaj da nic ne pisejo o tem -- nekdo drugi. kar se mi zdi malo cudno. mislim, ce cloveka nekaj tako zelo moti, potem valjda kaj naredi sam, ne pa da se cudi, zakaj ne drugi. al kaj. razen seveda, ce ga sicer cudi in moti, ampak ne tako zelo, da bi se mu dalo kaj naredit. e... no, zato je pa volilna publika lokalno neodvisna spremenljivka :)
bc123a sporočil: 48.253
[#266730] 17.06.08 18:48 · odgovor na: crt (#266724)
Odgovori   +    1

crt je napisal(a):

komunajzer dzamahirija smo pa med drugim

Ehehe, velik dosezek je, da se crta potegne tako dalec v debato o politiki.

In res, zgleda da na strani slovenskih liberalcev, "desnice" ali karkoli ze je ta pisana druscina, se 4 leta pozneje ni jasno, da slovenci hocejo mati drzavo ki jim brise rit in so za to sposobni prodati ali pa prepustiti drzavi prakticno vse.

Zalostno, da vas (xdix, shaman in kompanija) zadnja stiri leta niso streznila.

In, make no mistake. Norenje nad Boskom Srotom je cista fovsija. Ne gre za "spregledanje" kako slaba je slovenska domacijska dogovorna ekonomija. NE GRE. Na tem se zalibog ne da graditi s politicnim kapitalom. Slovenci so se vedno prepricani, da so se stvari dogajale prav, samo da so politiki v par detajlih zajebali.

Tako kot velja za prepricanje povprecnega slovenca o socializmu. Bil je dober, samo par detajlov ni stimalo.
bc123a sporočil: 48.253
[#266731] 17.06.08 18:49 · odgovor na: crt (#266726)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):

meni se zdi dekret zelo skladen z dosedanjo slovensko prakso planskega whatever (ce reces temu komunizem, socializem ali komunizem - pride ti v tem okolju zal na isto :)

to, da v tem kontekstu ni nenavaden, seveda ne pomeni, da ga pohvalim.

ga pa razumem. tako kot razumem slovenske levo-desne enakosti; pac v luci ze pred casom izrazenega prepricanja, da lahko lds premaga samo vecja lds, ker je ldsovstvo izraz realnega povprasevanja volilne publike, ta pa je vsaj lokalno (!) neodvisna spremenljivka.

nate se obracam zato, ker si ze parkrat omenil, zakaj da nic ne pisejo o tem -- nekdo drugi. kar se mi zdi malo cudno. mislim, ce cloveka nekaj tako zelo moti, potem valjda kaj naredi sam, ne pa da se cudi, zakaj ne drugi. al kaj. razen seveda, ce ga sicer cudi in moti, ampak ne tako zelo, da bi se mu dalo kaj naredit. e... no, zato je pa volilna publika lokalno neodvisna spremenljivka :)

 O pizda, bhorvat25 je dal petko, nekaj je narobe...
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266735] 17.06.08 18:51 · odgovor na: bc123a (#266731)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):


O pizda, bhorvat25 je dal petko, nekaj je narobe...

:-))))
Vidiš Črt, da nimaš prav ;-)
anon-166829 sporočil: 5.290
[#266741] 17.06.08 18:58 · odgovor na: crt (#266726)
Odgovori   +    1

crt je napisal(a):

ga pa razumem. tako kot razumem slovenske levo-desne enakosti; pac v luci ze pred casom izrazenega prepricanja, da lahko lds premaga samo vecja lds, ker je ldsovstvo izraz realnega povprasevanja volilne publike, ta pa je vsaj lokalno (!) neodvisna spremenljivka.
 Močno dvomim, da ti sploh kaj razumeš, sigurno pa ne levo-desne enakosti, kot ti temu praviš.

Tvoje levo-desno sprenevadanje je jasen odraz teženj po nadvladi. Pa si pozabil na eno malenkost, nisi sam.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266743] 17.06.08 19:01 · odgovor na: bc123a (#266730)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):


Ehehe, velik dosezek je, da se crta potegne tako dalec v debato o politiki.

In res, zgleda da na strani slovenskih liberalcev, "desnice" ali karkoli ze je ta pisana druscina, se 4 leta pozneje ni jasno, da slovenci hocejo mati drzavo ki jim brise rit in so za to sposobni prodati ali pa prepustiti drzavi prakticno vse.

Zalostno, da vas (xdix, shaman in kompanija) zadnja stiri leta niso streznila.

In, make no mistake. Norenje nad Boskom Srotom je cista fovsija. Ne gre za "spregledanje" kako slaba je slovenska domacijska dogovorna ekonomija. NE GRE. Na tem se zalibog ne da graditi s politicnim kapitalom. Slovenci so se vedno prepricani, da so se stvari dogajale prav, samo da so politiki v par detajlih zajebali.

Tako kot velja za prepricanje povprecnega slovenca o socializmu. Bil je dober, samo par detajlov ni stimalo.

Mladi kolega, kar verjemi, da so me zadnja 4 leta zelo streznila.
Če me ne bi, bil zrl z optimizmom v prihodnja leta in ne bi bil črnogled kot sem.

Za Šrota in ostale tajkune mi ni mar in jim ne zavidam njihovih silnih miljonov in miljard.
Tule paberkujem u totem Gustlovem baru, da se kratkočasim (in malce ob živce spravljam gardijane komunizma), moram pa priznati, da spoštujem nekaj forumašev, ki imamo podobna stališča in poglede.
S tistimi s katerimi se ne strinjamo pa je tudi zanimivo diskutirati dokler so sposobni normalnega dialoga brez žalitev in groženj.
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266745] 17.06.08 19:07 · odgovor na: crt (#266726)
Odgovori   +    0

crt je napisal(a):

meni se zdi dekret zelo skladen z dosedanjo slovensko prakso planskega whatever (ce reces temu komunizem, socializem ali komunizem - pride ti v tem okolju zal na isto :)

to, da v tem kontekstu ni nenavaden, seveda ne pomeni, da ga pohvalim.

ga pa razumem. tako kot razumem slovenske levo-desne enakosti; pac v luci ze pred casom izrazenega prepricanja, da lahko lds premaga samo vecja lds, ker je ldsovstvo izraz realnega povprasevanja volilne publike, ta pa je vsaj lokalno (!) neodvisna spremenljivka.

nate se obracam zato, ker si ze parkrat omenil, zakaj da nic ne pisejo o tem -- nekdo drugi. kar se mi zdi malo cudno. mislim, ce cloveka nekaj tako zelo moti, potem valjda kaj naredi sam, ne pa da se cudi, zakaj ne drugi. al kaj. razen seveda, ce ga sicer cudi in moti, ampak ne tako zelo, da bi se mu dalo kaj naredit. e... no, zato je pa volilna publika lokalno neodvisna spremenljivka :)

Črt - jaz takšnega dekreta ne pomnim odkar imamo samostojno državo.
Zato se mi ne zdi nič normalen.
Do sedaj so se vedno pogajali in "uzakonili" izhodiščne pllače po posameznih tarifnih razredih.
Tokrat ni tako in ravno zato me čudi, da se v to nihče ne obregne.
Mene osebno pa se dekret ne dotika, ker je rast plač pri nas višja od tega.

Over & out?
anon-76887 sporočil: 18.121
[#266746] 17.06.08 19:10 · odgovor na: bc123a (#266715)
Odgovori   +    0

bc123a je napisal(a):


Meni pa ni jasno, kako lahko nekdo to blesavo prepoved sploh razume kot resitev kateregakoli od problemov.

Problem so domacijske banke, ne pa kredit z zastavo prevzetega podjetja, jebelacesta!

Predvidevam da si premlad da bi se spomnil Litostroja.
Duhovnik ga je želel privatizirati na enak način, kredit pa bi mu dala tuja banka.
Torej le niso samo domačijske banke problematične.
crt sporočil: 27.194
[#266747] 17.06.08 19:12 · odgovor na: anon-166829 (#266741)
Odgovori   +    0

Pia je napisal(a):
 Močno dvomim, da ti sploh kaj razumeš, sigurno pa ne levo-desne enakosti, kot ti temu praviš.
Tvoje levo-desno sprenevadanje je jasen odraz teženj po nadvladi. Pa si pozabil na eno malenkost, nisi sam.
tvoj komentar je jasen odraz tega, da si bil/a danes vrzen/a iz foruma borza in skladi. razumem pa, da je neprimerno lazje iskati razloge, zakaj da je moderator grdavs, kot pa se malo zazreti vase in prebrati pravila foruma.
crt sporočil: 27.194
[#266749] 17.06.08 19:15 · odgovor na: anon-76887 (#266743)
Odgovori   +    0

0902ISXdX je napisal(a):
kar verjemi, da so me zadnja 4 leta zelo streznila.
kasno marko na kosovo stize :)

Strani: 1 2 3 4 5