Zasebnost
10 min
Davčne spremembe: popravki za peščico kadrov, višji vstopni prag v sistem DDV ...
28 min
Moj obraz se bo postaral zelo počasi, napoveduje algoritem
29 min
Reuters: Savdska Arabija namerava prodati delež v Aramcu
1 ura
Spiegel: 80 odstotkov Nemcev bi delalo štiri dni na teden, a ekonomisti opozarjajo, da to ni vzdržno 2
2 uri
Potrjeno: dividenda Save Re je 1,75 evra na delnico
2 uri
Vlada predlaga nakazilo 25,5 milijona evrov republiškemu stanovanjskemu skladu
2 uri
Ljubljanske mlekarne: Osredotočeni bodo na projekte, ki prinašajo visoko dodano vrednost
2 uri
Delavska hranilnica bi delila dvojne dividende glede na lani izplačane
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Kdaj bodo v ljubljanskem Kotu proizvajali biometan in ga vtiskovali v plinsko omrežje?
4 ure
Kako Kitajska utrjuje svoje gospodarstvo za vojno z zahodom 5
5 ur
DAF predstavlja spletno platformo za upravljanje voznega parka
5 ur
Cinkarna Celje: Modra zavarovalnica želi v nadzornem svetu Tomaža Berločnika
6 ur
Luksuzni terenci postajajo novi standard višjega razreda
6 ur
Je novi Superb res boljši od starega? (Oglas)
6 ur
Handelsblatt: prodajalci avtomobilov jezni na Volkswagen 2
6 ur
Priključni hibrid, ki zna skoraj vse: pospeševati, varčevati in nabirati električne kilometre
6 ur
Glavni ekonomist ECB: pripravljeni smo na znižanje obrestnih mer 1
7 ur
Kolumna o vinu: Trajnostno vinogradništvo – kot ga dojema umetna inteligenca
8 ur
Tako so v SoftwareOne evropskemu Panasonicu stroške IT znižali za 50 odstotkov (Oglas)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-246300 sporočil: 248
[PyotrNovak]
Odhaja slovenska prihodnost....
DOBESEDNO.
Ostajajo lahko vodljivi butlji, ki kupijo vse kar se jim servira v medijih.
In par bedakov, ki smo pricakovali, da bo Slo v 10-15 letih postala normalna drzava.
BIGGEST mistake of our lives.
mi smo pričakovali, izjava ki opiše naše babyboomerje. A jutri boš tudi pričakoval, da ti spet Jazbinšek šenka stanovanje? Pričakujem torej sem! Vsi ti sinovi in hčerke babyboomerjev, ki pričakujejo med in mleko v tujini, jaz od njih nisem nikoli veliko pričakoval. Bi se pa dalo iz njih nekaj narediti, če bi ostali. Saj malokdo gre, oddidejo najbolj naivni, pohlepni, tisti ki imajo težave, pa tudi kak normalen gre v tujino, pač kroženje ljudi, saj tudi k nam kdo pride,...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2752613

Strani: 1

shevchenko sporočil: 21.898
tocno tako. nic ni narobe, ce gres, nic pa ni tudi narobe, ce ne gres. eno je sigurno: kolikor je slovenija taksna kot je, se niti v tujini ne cedita med in mleko... in slovenci res nismo nic posebnega, nismo pa niti manj sposobji od zahodnjakov. je pa res, da imajo eni strasno velike gobce
PyotrNovak sporočil: 5.775
Prijateljev sin, ki ga poznam od plenic, je računalniški genij. Dela za par največjih svetovnih firm. Živi med EU in US. Misliš da se bo tak dal tule jebat v glavo za drobiž 2-3000€ na mesec???
Nazadnje je bil že blizu 200.000 letno. Ga moram vprašat kje je sedaj, ko pride občasno nazaj na počitnice.
Verjetno vam gre na živce ker se najboljši mladi NE pustijo lupit temu zmazko od države.

Strani: 1