Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Tonin izvoljen za predsednika DZ

Strani: 1 2 3

FIN-454644 sporočil: 10.899
[#2719822] 23.06.18 04:53 · odgovor na: (#2719796)
Odgovori   +    0
Kaj pa solidarnost?
anon-184333 sporočil: 4.775
[#2719825] 23.06.18 08:24 · odgovor na: bobek13 (#2719817)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: anon-184333 23.06.2018 08:43
[bobek13]
ojla, eno na hitro, kakšen je kaj bil odziv iz sds brloga oz. kako so tam glasovali danes?

lpA
B(r)logar jih na hitro prepričuje, da so drugi krivi, da kljub zmagi ni sposoben zavladati. Globoko požirajo vse, kar jim reče.

PS: Zraven tvita je pripel tudi pesem, v kateri je zapisano, da Milan Kučan nima sina, a nič ne de, ima Tonina. novice.svet24.si/cla...va-in-lazi
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2719848] 23.06.18 11:55 · odgovor na: (#2719846)
Odgovori   +    4
Saj forum financ ima dolgo zgodovino stavniskega posiljanja gajbic piva na urednistvo, in od tam naprej k prejemniku... ne vem pa koliko flas Gustl et consortes ocarinijo v transferjih :)))
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2719850] 23.06.18 12:09 · odgovor na: (#2719849)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: anon-207617 23.06.2018 12:10
[kajulci]
Aha, aja, nikol pomisnla :)
Sam jaz ne pijem piva :P
V starih cajtih ko forum se ni "bil mrtev", so tukaj nonstop divjale svete vojne in razne pretnje z notarskim overjanjem vec tisoc evrskih stav (!!!!) da bo nekaj zaprmej tako ali drugace :-)

Potem pa je z vse vecjo mocjo FB in twitterja vladar Gustl sprejel, da je s tem kurnikom vec skode in izpostavljenosti, kot kakrsnega koli haska, in se zadevo pocasi sistematicno ugasa / daje na povodec / drzi zaklenjeno v kleti, in smo prisotni zgolj se kaki cudaski romantiki in razni borci za sveto Resnico...
tilenrexi sporočil: 6.775
[#2719857] 23.06.18 12:59 · odgovor na: (#2719851)
Odgovori   +    0
To sporočilo je izbrisal avtor (23.06.2018 13:03)
FIN-466864 sporočil: 3.316
[#2719878] 23.06.18 16:03 · odgovor na: PyotrNovak (#2719774)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 23.06.18 09:16
[PyotrNovak]
Sem pravkar kupil ameriski hladilnik, ni da ni, ledomat, voda, vratca za ta mrzlega na vratih. Priklopim vodo in zlozim not pivo. Drug teden pa avtomat za kokice. VESELO bo.
Kriza prihaja, butalci pa sestavljajo LEVO vlado.
Way to go, way to go.
Eni se ucijo iz napak drugih, drugi pa v ringu.... s Tysonom... v najboljsih letih....
JBG, trdo zdravilo za trde betice.
eh, kake veze pa ma levo-desna "vlada" z svetovno krizo pa mi ni čisto jasno...
sam ne haJnikena nalagat v tanov ameriški hladilnik, ker ti ga lahko spraži RDEČA petokraka...

Lp
linaprin sporočil: 771
[#2719879] 23.06.18 16:03 · odgovor na: anon-317028 (#2719801)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 22.06.18 22:21
[FIN-311684]
Danes je Tonin pridobil politično moč in postal "meta" politik, da pa bo državnik kot sta v Sloveniji le Drnovšek in Janša je še daleč. Pravzaprav, bo Tonin tisti, ki bo namesto Šarca izbral vladajočo koalicijo.
Že zidajo kliniko v Avstraliji zanj
linaprin sporočil: 771
[#2719880] 23.06.18 16:03 · odgovor na: (#2719796)
Odgovori   +    2
čas vnosa: 22.06.18 22:19
[rename]
Ja, zavzemajo se za družbeno lastnino, potem pa Meščevi punci ukradejo kolo, se pa po twitterju pritožuje, da je ob drag spomin....pač nekdo ga je potreboval, pa je vzel.

#vse je naše.
Če bo ona kaj potrebovala, naj samo da, pa bo dobila...
FIN-454644 sporočil: 10.899
[#2719883] 23.06.18 16:54 · odgovor na: linaprin (#2719880)
Odgovori   +    8
Najprej je Mesceva punca dobila nespodobno, luksuzno darilo. Fuj luksuz. Potem se je nekdo odlocil: vsakemu po njegovih potrebah. In si ga prilastil. In potem Mesceva punca ne razume, kaj so potrebe soljudi in kaj je solidarnost. Ona bi ja morala solidarno odstopiti svoje kolo nekomu, ki ga bolj potrebuje kot ona. Njen smrkavi partner je javno na TV podjetniku, ki zaposluje 1400 ljudi razlagal, kako je on odvisen od delavcev in ni nic vec kot oni. To je prebral v knjigah, ki jih ni kapiral. Akrapovic, ki se ukvarja s problemom proizvodnje, prodaje in DELOVNO SILO, je otrpnil od nesramnosti idiota, ki bere kjige, pa jih ne razume in zivi na tuj racun brez dela, zgolj od svinjanja boljsih od sebe. Mesec in njegova punca sta MUSTER dveh priviligiranih, promoviranih nesposobnezev.
anon-408740 sporočil: 232
[#2719894] 23.06.18 18:14 · odgovor na: (#2719842)
Odgovori   +    1
[kajulci]
Pri stavi imam samo en zadrzek - nisem ziher ce sem pripravljena razkrivat svojo identiteto, za izpolnitev stave pa je to nekako mus :)
Ceprav sicer nimam nikakrsnih zadrzkov se javno razkrivati. Samo tu sem ze toliko casa anonimna in tako mocno zaplezana v to anonimnost, da ne vem ce bi se zmogla odlocit za ta korak :)
Dajva tko rect - sprejmem stavo, s pridrzkom, da se lahko neodlocim za izpolnitev stave, v kolikor mi ne bo do razkrivanja identitete.

Se to pojasnilo - glede na to, v katero smer sem zakorakala v zadnjem casu, je veliko vecja verjetnost, da ne bom imela problema razkritja kot pa da bom imela.

A je tko (dovolj) ok? :)
Verjemi, kdor hoče vdeti, kdo si, to lahko ve.
FIN-454644 sporočil: 10.899
[#2719898] 23.06.18 18:35 · odgovor na: anon-408740 (#2719894)
Odgovori   +    0
Zmenita se za javko. Na javki se pusti lahko cisto anonimno.
anon-187668 sporočil: 5.835
[#2719940] 24.06.18 09:31
Odgovori   +    1
Sem pogledal, kakšne so pristojnosti predsednika Državni zbor in te niso majhne.

Nekaj od njih:
* Dodeljuje zadeve v obravnavo delovnim telesom
(Če mu kakšna zadeva ne bo všeč, jo pač ne bo dal v obravnavo.)

* Odloča o sporih glede pristojnosti med delovnimi telesi
(Prav bo dal tistemu delovnemu telesu, kot bo sam izbral.)

* Sklicuje in vodi seje
(Odloča torej katera seja bo sklicana in katera ne.)

Več o tem: sl.wikipedia.org/wik..._Slovenije
najobj sporočil: 31.922
[#2720043] 25.06.18 19:30 · odgovor na: (#2719736)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.06.2018 19:38
[Petunija1]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > Pa ne da je Tonin dejansko tako glup, da bo NSI popeljal v levo koalicijo in tako na naslednjih(definitivno predčasnih) volitvah porinil stranko na rob ali celo izven parlamenta? Vauuu.
> ... evo, kako včasih mimogrede poveš, kar sploh nočeš povedat ...
>
> P.S.: če v SDS-u famozno Janšatovo povezovanje razumete - povezovanje je iz in v obe smeri - kot takojšnjo izključevanje "izdajalca" na prvih naslednjih volitvah, potem nikoli ne boste vodili vlade, ker sami čez 50% ne boste dobili nikoli ... khmm, pa čeprav ste tokrat dobili tudi moj glas, ker pač nisem šel volit in na totem forumu vsi dobro vemo, da če ne voliš, voliš za zmagovalca ...
Očitno imaš spomin zlate ribice, sicer bi vedel, da je SDS že dvakrat vodila vlado. Mimogrede, tudi SDS bo podprl Tonina za predsednika DZ, ali zato ker je njhov trojanski konj ali ker se že veselijo glasov, ki se bodo na naslednjih volitvah, če bo NSI v levi vladi, prelili k njim, si pa naj vsak sam odgovori.
... OK, se opravičujem, da sem en več premalo napisal, ker bi seveda moral napisat "potem nikoli VEČ ne boste vodili vlade" ...

P.S.: moja poanta ni bila v spominu na SDS-ove vlade v preteklosti - BTW, na vodenje EU si pozabila - ampak je bila v pripravljenosti na povezovanje zaradi nove vlade v prihodnosti, česar kao iskrenost si zdaj še enkrat potrdila s "trojanskim konjem" in preštevanjem na naslednjih volitvah kaznovanih "izdajalcev", ki so se danes pripravljeni povezovati z nasprotno stranjo ... khmm, kar je seveda vaša pravica, ampak ne blefirat z neko zaigrano dobro voljo, kar počne Janša - s kom točno se bo on povezoval, če ne enako kot Tonin z nasprotno stranjo - s ponujanjem povezovanja, ker v sili pač še Janša muhe žre ...
najobj sporočil: 31.922
[#2720044] 25.06.18 19:44 · odgovor na: anon-204390 (#2719768)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 25.06.2018 19:45
[vickibedi]
> [najobj]
> > [Petunija1]
> > Pa ne da je Tonin dejansko tako glup, da bo NSI popeljal v levo koalicijo in tako na naslednjih(definitivno predčasnih) volitvah porinil stranko na rob ali celo izven parlamenta? Vauuu.
> ... evo, kako včasih mimogrede poveš, kar sploh nočeš povedat ...
>
> P.S.: če v SDS-u famozno Janšatovo povezovanje razumete - povezovanje je iz in v obe smeri - kot takojšnjo izključevanje "izdajalca" na prvih naslednjih volitvah, potem nikoli ne boste vodili vlade, ker sami čez 50% ne boste dobili nikoli ... khmm, pa čeprav ste tokrat dobili tudi moj glas, ker pač nisem šel volit in na totem forumu vsi dobro vemo, da če ne voliš, voliš za zmagovalca ...
Pha, pa takšen levičar, ki voli za Janšo.
Aja, saj on ej tudi en levičar, torej si volil za tapravega :)
... čuj, saj če malo pomislim, sem jaz pravzaprav levičar desno na sredini, zato sploh nisem imel problemov, da nisem šel volit in sem tako volil za Janšatove desničarje levo na sredini ...
najobj sporočil: 31.922
[#2720082] 26.06.18 10:45 · odgovor na: (#2720056)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 26.06.2018 10:46
[Petunija1]
> [najobj]

> ... OK, se opravičujem, da sem en več premalo napisal, ker bi seveda moral napisat "potem nikoli VEČ ne boste vodili vlade" ...
>
> P.S.: moja poanta ni bila v spominu na SDS-ove vlade v preteklosti - BTW, na vodenje EU si pozabila - ampak je bila v pripravljenosti na povezovanje zaradi nove vlade v prihodnosti, česar kao iskrenost si zdaj še enkrat potrdila s "trojanskim konjem" in preštevanjem na naslednjih volitvah kaznovanih "izdajalcev", ki so se danes pripravljeni povezovati z nasprotno stranjo ... khmm, kar je seveda vaša pravica, ampak ne blefirat z neko zaigrano dobro voljo, kar počne Janša - s kom točno se bo on povezoval, če ne enako kot Tonin z nasprotno stranjo - s ponujanjem povezovanja, ker v sili pač še Janša muhe žre ...
Tukaj ne gre za nikakršno preštevanje izdajalcev, jaz z onimi, ki so skovali verz "Kučan nima sina, ima pa Tonina", nimam nobene veze, nasprotno, Matej se mi je vedno zdel simpatičen in sposoben, ampak za preprosto ugotavljanje dejstev in ta so naslednja: vsaka desna stranka, ki je vstopila v levo koalicijo je bila na naslednjih volitvah kaznovana, četudi je imela bistevno boljši položaj in večji vpliv kot ga prinaša 7 poslancev. In eno je koalicija 6 strank, kjer bi bile vse ostale leve, nekaj povsem drugega pa tista, ki bi jo lahko sestavila NSI v navezi z SDS.
... čuj, ko govoriš - BTW, kako si upaš SDS postaviti izza NSi - o navezi med SDS in NSi, me zanima, če si se ti kdaj vprašala, zakaj je vsaka desna stranka, ki je vstopila v levo koalicijo, bila na naslednjih volitvah kaznovana ? ... khmm, ker bi preprosto ugotavljanje dejstev pokazalo glih to, na kar sem te opozoril, in sicer da se zaradi butaste destruktivne kontraproduktivne propagande SDS-a nekaj desnih volivcev od "izdajalcev" res preseli k njim, še več pa jih ne gre več na volitve ali grejo k žlahtnim novim obrazom in je saldo na desnem polu vedno nižji in se je od Demosovih cajtov dobesedno prepolovil ... evo, in ker Janša tega ne razume ali noče razumeti, bo pač ostal - drugega razen njega v SDS-u očitno nočejo - večni kralj opozicije, za desne - jebiga, ni drugega izraza - budale pa bo murgelski hudobec s svojo udbomafijo za vse njihove (osebne) probleme kriv še dolgo po tem, ko ga sploh ne bo več ...
anon-204390 sporočil: 13.528
[#2720109] 26.06.18 13:46 · odgovor na: najobj (#2720044)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > > [Petunija1]
> > > Pa ne da je Tonin dejansko tako glup, da bo NSI popeljal v levo koalicijo in tako na naslednjih(definitivno predčasnih) volitvah porinil stranko na rob ali celo izven parlamenta? Vauuu.

> > ... evo, kako včasih mimogrede poveš, kar sploh nočeš povedat ...
> >
> > P.S.: če v SDS-u famozno Janšatovo povezovanje razumete - povezovanje je iz in v obe smeri - kot takojšnjo izključevanje "izdajalca" na prvih naslednjih volitvah, potem nikoli ne boste vodili vlade, ker sami čez 50% ne boste dobili nikoli ... khmm, pa čeprav ste tokrat dobili tudi moj glas, ker pač nisem šel volit in na totem forumu vsi dobro vemo, da če ne voliš, voliš za zmagovalca ...

> Pha, pa takšen levičar, ki voli za Janšo.
> Aja, saj on ej tudi en levičar, torej si volil za tapravega :)

... čuj, saj če malo pomislim, sem jaz pravzaprav levičar desno na sredini, zato sploh nisem imel problemov, da nisem šel volit in sem tako volil za Janšatove desničarje levo na sredini ...
V bistvu imamo sreco da si sploh lahko dovolimo da ne gremo na volitve. Oziroma da se ti sploh lahko gres salonskega levo desnega levicarja ...
najobj sporočil: 31.922
[#2720128] 26.06.18 15:52 · odgovor na: anon-204390 (#2720109)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > > [Petunija1]
> > > > Pa ne da je Tonin dejansko tako glup, da bo NSI popeljal v levo koalicijo in tako na naslednjih(definitivno predčasnih) volitvah porinil stranko na rob ali celo izven parlamenta? Vauuu.
> > > ... evo, kako včasih mimogrede poveš, kar sploh nočeš povedat ...
> > >
> > > P.S.: če v SDS-u famozno Janšatovo povezovanje razumete - povezovanje je iz in v obe smeri - kot takojšnjo izključevanje "izdajalca" na prvih naslednjih volitvah, potem nikoli ne boste vodili vlade, ker sami čez 50% ne boste dobili nikoli ... khmm, pa čeprav ste tokrat dobili tudi moj glas, ker pač nisem šel volit in na totem forumu vsi dobro vemo, da če ne voliš, voliš za zmagovalca ...
> > Pha, pa takšen levičar, ki voli za Janšo.
> > Aja, saj on ej tudi en levičar, torej si volil za tapravega :)
> ... čuj, saj če malo pomislim, sem jaz pravzaprav levičar desno na sredini, zato sploh nisem imel problemov, da nisem šel volit in sem tako volil za Janšatove desničarje levo na sredini ...
V bistvu imamo sreco da si sploh lahko dovolimo da ne gremo na volitve. Oziroma da se ti sploh lahko gres salonskega levo desnega levicarja ...
... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, bi me bilo treba strpat v čuzo, ker imam pun kurac polpismenih v svoj žep zagledanih budal, ki sami sebi pravijo, da so politiki ... eh, jebiga ...

P.S.: če se ne motim, so v Belgiji volitve obvezne in so kljub temu ali pa prav zato svetovni rekorderji z verjetno nedosegljivimi 540 dnevi brez vlade manager.finance.si/338901 , pa rahlo dvomim, da so v tistem letu in pol Belgijci kaj slabše živeli ...

Strani: 1 2 3