Strani: 1 2 3

robi2107 sporočil: 4.272
[#2718362] 13.06.18 13:32 · odgovor na: anon-61428 (#2718326)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 13.06.2018 13:38
[Inside]
Carine so ravno revizija starih ugodnosti ki so nepravičen do ZDA. A je res svet mislil da bo večno trajalo?
Jaz jih ukinem tebi, ti meni. Trgujemo brez carin. So simple. Ukinitev carin ni nikakršno enostransko podeljevanje ugodnosti ampak vzajemen ukrep.
Zgodovinski premik v jerusalem je nagrada za Izrael Palestinci so pa teroristi.
Nagrada za okupacijo, ko se židi tam širijo kot plesen in poseljujejo okupirano ozemlje navkljub mednarodnemu pravu, ki to izrecno prepoveduje??? Pa ti nisi gladek. In več kot očitno nimaš najmanjšega pojma, kaj se tam dol dogaja, drugače ne bi pisal takih bedarij. Malo si poglej statistike, koliko je bilo od okupacije zahodnega brega mrtvih na eni in na drugi strani pa potem klobasaj o terorizmu. Kako se je krčila Palestinska zemlja, koliko njihovih hiš je bilo v tem času podrtih.... Da ne govorim o 700.000 pregnanih Palestincih z ozemlja, ki je bilo leta 48 dodeljeno židom, da tam ustanovijo svojo državo. Kaj, židi naj bi jim vsak dan kradli zemljo, Palestinci naj bi pa to mirno gledali???? Ne me jebat. S tem si res šel čez vse meje in s tabo sploh več ne bom zabijal časa.Čao.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2718365] 13.06.18 13:44 · odgovor na: najobj (#2718294)
Odgovori   +    3
Morda, toda ti drzis prvo mesto z nadosegljivo prednostjo. BRAVO! Cestitke za enkraten dosezek!!!
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2718369] 13.06.18 13:55 · odgovor na: robi2107 (#2718362)
Odgovori   +    2
Evo še dve stvari Izrael ima zgodovinsko pravico de je njihova prestolnica Jeruzalem, Palestina pa ne. Iz Gaze od kamor so se Judje povsem umaknili so ustvarili teroristično meko. Zakaj ni Singapur če so tako sposobni.
PyotrNovak sporočil: 5.775
[#2718373] 13.06.18 14:03 · odgovor na: macon (#2718257)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: PyotrNovak 13.06.2018 14:16
Mislim da bo treba omejit komentiranje. Proti argumentom, podprtimi z linki dobim decibele.
Glede na vse kar poznam, bodo iz naslednje krize prisli dalec najbolje v US. Like it or not. Lahko navedem 1000 linkov, pa za povprecnega levaka tule ne bo prijelo. Spadamo med ene najvecjih US haterjev na svetu. Kljub obilni pomoc po 2 sv vojni. Talk about biting the hand that feeds you: 415miljonov TAKRATNI dolarjev do l.1947! Malo manj ko 5 miljard danes. Lahko se je Titek preseraval s tujim denarjem

books.google.si/book...ia&f=false

Tudi novinarji niso nic boljsi. Avto sekcija je "Cerkev Sv. Deutschland Blech". Mu napises stevike da Tesla proda vec modela X v EU kot Mercedes svojega LM, pa nabija da naj najprej sestavijo vec kot 5 avtomobilov. Instalira POLOVICO vseh akumulatorjev na svetu, pa ....

Nekaj tule vas je normalnih, ki veste kam peljejo stvari. Ostali pa so verniki Sv Socializma, ki ima VEDNO enak konec.

Ce dobim veljaven protiargument razmislim in prilagodim stalisce. Toda da bo US lahko dobila po picki od NK je navijanje za Ronalda VS Messija. Pure enotions.

Imam dobrega prijatelja, ki je levo usmerjen. Toda na koncu, se vedno nekako strinjava, ko pogledava zadeve iz vseh kotov. TULE je to popolnoma nemogoce.

Ne da se mi nategovat z nekom, ki ne pozna osnove debate in prinese nasprotni argument povlecen iz riti, ki je tudi popolnoma off topic.

Ce se ne motim ima samo slovenija pregovor: Pametnejsi popusca. Jebat ga, to je nasa realnost. Racun bo visok. Zelo.
Sicer je pa zadnjih par let to uvidelo ze cca 50.000 mladih in so ukrepali z nogami.
najobj sporočil: 31.930
[#2718407] 13.06.18 15:24 · odgovor na: PyotrNovak (#2718365)
Odgovori   +    0
[PyotrNovak]
Morda, toda ti drzis prvo mesto z nadosegljivo prednostjo. BRAVO! Cestitke za enkraten dosezek!!!
... ja, in to v tako hudi konkurenci ...

P.S.: že spet ti ni ratalo, ampak ker me očitno pridno bereš, lahko še kdaj probaš, da si boš še kakšen plus prislužil ...
macon sporočil: 12.861
[#2718447] 13.06.18 19:11 · odgovor na: anon-61428 (#2718369)
Odgovori   +    2
[Inside]
Evo še dve stvari Izrael ima zgodovinsko pravico de je njihova prestolnica Jeruzalem, Palestina pa ne. Iz Gaze od kamor so se Judje povsem umaknili so ustvarili teroristično meko. Zakaj ni Singapur če so tako sposobni.
Arabci niso tako sposobni, vendar jim Izraelci tudi kar naprej blokirajo ves uvoz in izvoz iz Gaze. Potem EU daje pomoč, da kaj zgradijo, Izraelci rušijo s topovi in letali, Hamas poskuša vračati in tako dalje in dalje v spirali vračanja ("A šta su nama radili!") na isto točko.

Izvirni greh je po mojem vseeno v prilastitvi arabske zemlje po drugi svetovni in je dejstvo, da so Alahovci za nas marsovci, Izraelci so nam pa kulturno blizu.
anon-61428 sporočil: 4.493
[#2718449] 13.06.18 19:52 · odgovor na: macon (#2718447)
Odgovori   +    0
[macon]
> [Inside]
> Evo še dve stvari Izrael ima zgodovinsko pravico de je njihova prestolnica Jeruzalem, Palestina pa ne. Iz Gaze od kamor so se Judje povsem umaknili so ustvarili teroristično meko. Zakaj ni Singapur če so tako sposobni.

Arabci niso tako sposobni, vendar jim Izraelci tudi kar naprej blokirajo ves uvoz in izvoz iz Gaze. Potem EU daje pomoč, da kaj zgradijo, Izraelci rušijo s topovi in letali, Hamas poskuša vračati in tako dalje in dalje v spirali vračanja ("A šta su nama radili!") na isto točko.

Izvirni greh je po mojem vseeno v prilastitvi arabske zemlje po drugi svetovni in je dejstvo, da so Alahovci za nas marsovci, Izraelci so nam pa kulturno blizu.
Izvirni greh? Vemo zakaj je Izrael to dobil po vojni ali smo ze pozabili kaj se je dogajalo z židi? ZDA rabi enega močnega zaveznika tam poleg tega jim židi držijo finance, kjer so najboljsi na svetu. Problem je ker si vse tri vere lastijo Jeruzalem kot sveto deželo. Hamas mora nehat izvajat teroristične akcije potem je možen dogovor med Palestino in Izraelom prej pa ne. Je pa to težko ker vsi od tega spora živijo.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2718466] 13.06.18 21:02 · odgovor na: macon (#2718447)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: robi2107 13.06.2018 21:11
[macon]
Arabci niso tako sposobni, vendar jim Izraelci tudi kar naprej blokirajo ves uvoz in izvoz iz Gaze. Potem EU daje pomoč, da kaj zgradijo, Izraelci rušijo s topovi in letali, Hamas poskuša vračati in tako dalje in dalje v spirali vračanja ("A šta su nama radili!") na isto točko.

Izvirni greh je po mojem vseeno v prilastitvi arabske zemlje po drugi svetovni in je dejstvo, da so Alahovci za nas marsovci, Izraelci so nam pa kulturno blizu.
Pohvalno, da kar dobro razumeš bistvo konflikta tam doli. Samo to bi te popravil, da niso vsi Palestinci muslimani. 6% jih je kristijanov, kar niti ni tako malo. Kar pa se tiče trditve, da so nam židi kulturno blizu, se pa ne s tabo ne bi strinjal. V bistvu nam niso podobni ne eni ne drugi, je pa precej podobnosti med njimi. Oboji pišejo v hieroglifih, od desne proti levi. Oboji imajo obrezane tiče. Pri obojih imajo ženske pokrite glave. Pri obojih najdemo verske fanatike. Pojdi si enkrat pogledat tja dol, kaj židi zganjajo na tisti svoj šabat. Bezljajo naokoli v tistih svojih smešnih cunjah z nekimi bizarnimi pokrivali na glavi, potem pa glumijo headbangerje tam pred tistim zidom. Ženske seveda ločeno od moških. Potem pa skoči še v Mea Šearim in se boš premaknil tja nekam v srednji vek. Boš potem povedal, če so nam podobni. Govorim iz prve roke. Bil sem dol in sem videl na svoje oči, kako gre to.
macon sporočil: 12.861
[#2718470] 13.06.18 21:24 · odgovor na: anon-61428 (#2718449)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: macon 13.06.2018 21:26
[Inside]
> [macon]
> > [Inside]
> > Evo še dve stvari Izrael ima zgodovinsko pravico de je njihova prestolnica Jeruzalem, Palestina pa ne. Iz Gaze od kamor so se Judje povsem umaknili so ustvarili teroristično meko. Zakaj ni Singapur če so tako sposobni.
>
> Arabci niso tako sposobni, vendar jim Izraelci tudi kar naprej blokirajo ves uvoz in izvoz iz Gaze. Potem EU daje pomoč, da kaj zgradijo, Izraelci rušijo s topovi in letali, Hamas poskuša vračati in tako dalje in dalje v spirali vračanja ("A šta su nama radili!") na isto točko.
>
> Izvirni greh je po mojem vseeno v prilastitvi arabske zemlje po drugi svetovni in je dejstvo, da so Alahovci za nas marsovci, Izraelci so nam pa kulturno blizu.

Izvirni greh? Vemo zakaj je Izrael to dobil po vojni ali smo ze pozabili kaj se je dogajalo z židi? ZDA rabi enega močnega zaveznika tam poleg tega jim židi držijo finance, kjer so najboljsi na svetu. Problem je ker si vse tri vere lastijo Jeruzalem kot sveto deželo. Hamas mora nehat izvajat teroristične akcije potem je možen dogovor med Palestino in Izraelom prej pa ne. Je pa to težko ker vsi od tega spora živijo.
Ja, grde stvari so se jim zgodile in bi bilo torej primerno, da bi zavezniki dali Judom deželo Saško.

Arabci nekako niso bili krivi za to in ne zanimajo me biblijske zgodbice izpred dva tisoč in več let. Po tem kriteriju bi moralo biti pol Evrope do Baltika po naravnem pravu slovenske (Vendi in Veneti).
macon sporočil: 12.861
[#2718471] 13.06.18 21:26 · odgovor na: robi2107 (#2718466)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: macon 13.06.2018 21:26
[robi2107]
> [macon]
> Arabci niso tako sposobni, vendar jim Izraelci tudi kar naprej blokirajo ves uvoz in izvoz iz Gaze. Potem EU daje pomoč, da kaj zgradijo, Izraelci rušijo s topovi in letali, Hamas poskuša vračati in tako dalje in dalje v spirali vračanja ("A šta su nama radili!") na isto točko.
>
> Izvirni greh je po mojem vseeno v prilastitvi arabske zemlje po drugi svetovni in je dejstvo, da so Alahovci za nas marsovci, Izraelci so nam pa kulturno blizu.

Pohvalno, da kar dobro razumeš bistvo konflikta tam doli. Samo to bi te popravil, da niso vsi Palestinci muslimani. 6% jih je kristijanov, kar niti ni tako malo. Kar pa se tiče trditve, da so nam židi kulturno blizu, se pa ne s tabo ne bi strinjal. V bistvu nam niso podobni ne eni ne drugi, je pa precej podobnosti med njimi. Oboji pišejo v hieroglifih, od desne proti levi. Oboji imajo obrezane tiče. Pri obojih imajo ženske pokrite glave. Pri obojih najdemo verske fanatike. Pojdi si enkrat pogledat tja dol, kaj židi zganjajo na tisti svoj šabat. Bezljajo naokoli v tistih svojih smešnih cunjah z nekimi bizarnimi pokrivali na glavi, potem pa glumijo headbangerje tam pred tistim zidom. Ženske seveda ločeno od moških. Potem pa skoči še v Mea Šearim in se boš premaknil tja nekam v srednji vek. Boš potem povedal, če so nam podobni. Govorim iz prve roke. Bil sem dol in sem videl na svoje oči, kako gre to.
Ja, tistih 10% bradatih verskih ubrisancev z zalizci v črnih cotah so marsovci. Ostali so nam po mojem kulturno bližje kot muslimanski Arabci.
robi2107 sporočil: 4.272
[#2718475] 13.06.18 22:00 · odgovor na: macon (#2718470)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: robi2107 13.06.2018 22:09
[macon]
Ja, grde stvari so se jim zgodile in bi bilo torej primerno, da bi zavezniki dali Judom deželo Saško.

Arabci nekako niso bili krivi za to in ne zanimajo me biblijske zgodbice izpred dva tisoč in več let. Po tem kriteriju bi moralo biti pol Evrope do Baltika po naravnem pravu slovenske (Vendi in Veneti).
Ne samo to, Angleži so Arabcem obljubili svojo državo na območju Palestine, če bodo med 1. sv. vojno rovarili proti Turkom, hkrati pa so to isto zemljo obljubili tudi židom. Arabci so svojo obljubo izpolnili, Angleži so jih pa gladko zajebali. V nasprotju z razširjenim prepričanjem, da so židi dobili državo zaradi slabe vesti zahoda v zvezi z dogajanjem med 2. vojno, je židom to bilo obljubljeno že med 1. sv. vojno. Poguglaj Balfour Decleration. No, Angleži potem tudi židom niso kar tako dali države in so se še nekaj časa šli tam dol Mandatno Palestino. Takšno stanje je potem trajalo vse do konca 2. vojne, potem pa so židi začeli zganjati terorizem. Poguglaj King David bombing. Toliko o terorizmu.
macon sporočil: 12.861
[#2718476] 13.06.18 22:02 · odgovor na: robi2107 (#2718475)
Odgovori   +    1
[robi2107]
> [macon]
> Ja, grde stvari so se jim zgodile in bi bilo torej primerno, da bi zavezniki dali Judom deželo Saško.
>
> Arabci nekako niso bili krivi za to in ne zanimajo me biblijske zgodbice izpred dva tisoč in več let. Po tem kriteriju bi moralo biti pol Evrope do Baltika po naravnem pravu slovenske (Vendi in Veneti).

Ne samo to, Angleži so Arabcem obljubili svojo državo na območju Palestine, če bodo med 1. sv. vojno rovarili proti Turkom, hkrati pa so to isto zemljo obljubili tudi židom. Arabci so svojo obljubo izpolnili, Angleži so jih pa gladko zajebali. V nasprotju z razširjenim prepričanjem, da so židi dobili državo zaradi slabe vesti zahoda v zvezi z dogajanjem med 2, je židom to bilo obljubljeno že med 1. sv. vojno. Poguglaj Balfour Decleration. No, Angleži potem tudi židom niso kar tako dali države in so se še nekaj časa šli tam dol Mandatno Palestino. Takšno stanje je potem trajalo vse do konca 2. vojne, potem pa so židi začeli zganjati terorizem. Poguglaj King David bombing. Toliko o terorizmu.
Poznam, poznam. Hvala. Angleži so bili vedno prvaki v dajanju tistega, kar ni bilo njihovo.
shevchenko sporočil: 21.898
[#2718486] 14.06.18 05:18 · odgovor na: macon (#2718471)
Odgovori   +    1
Ja, tistih 10% bradatih verskih ubrisancev z zalizci v črnih cotah so marsovci. Ostali so nam po mojem kulturno bližje kot muslimanski Arabci.
od turisticnih delavcev sem slisal precej zgodbic o izraelcih... kako kradejo brisace, se cenkajo za vsak cent, serjejo kar sredi sobe ipd. zdej koliko tega je res in koliko gre za nek fasistoidni prikriti antisemitizem, tega ne vem. pozdravljam pa zamisel, da bi zidje raje dobili kako nemsko pokrajino. ne pa da se imamo 70 let po vojni zdaj spet za ukvarjati z nemsko ekspanzijo, zavito v celofan eu in evra.

Strani: 1 2 3