Strani: 1 2 3 4

najobj sporočil: 31.925
[#2683857] 14.11.17 10:42 · odgovor na: anon-207617 (#2683851)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
Alzo kot sem povedal, nimam hujsih problemov s tvojimi mnenji, ampak s slogom - ignoriram te predvsem zato, da ti mene ne vidis in si prisparam tvojo neskoncno natancnost odgovarjanja - in tako ignoriram se kakih 40 rumenih soncec in kakih 20 rdecih zvjezdock, ki so na tem forumu v nekoliko redkejsi zasedbi.

Ampak da te crt ignorira pa je dosezek. Zna biti da si edini.

Si kdaj razmisljal, kako dalec bi te pripeljalo ce bi bil samo malenkost manj nadlezen?
... čuj, ne se sekirat, ker mene - ravnokar sem preveril - trenutno ignorira 158 komadov, tako da vidva s Črtom res nista čisto nič posebnega ... evo, in ker si glih Črta omenil, pa tudi on nima rad, če se kdo ne strinja z njim in mu to argumentirano pove ...

P.S.: če bi se vedno strinjal s tabo, ne bi bil čisto nič nadležen, priznaj ...
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2683860] 14.11.17 10:48 · odgovor na: bc123a (#2683849)
Odgovori   +    2
[bc123a]
> [NemirniTujec]
> "Coastal towns" se temu rece. V starih cajtih so se sli ribicijo, in mestjanarje so s turizmom obirali. Sedaj mestjanarji grejo na morje v Spanijo, ribe pa lovijo v Lidlu. Obalni pas je obubozan ko Maribor, in temu primerno besen na vse po spisku,

Ja, baje ce hoces videti scurke v hotelih moras v Blackpool.

Baje ce ima katerakoli hotelska veriga hotel v Blackpoolu je ta ziher bolj zanikrn od njihovega splosnega standarda :)

Mislim, kdo bi sel sem na dopust, dzizus:

upload.wikimedia.org..._wheel.jpg
Genau. Great British resorts :-) vsako jutro na obali odprejo zabaviscni park, da se drveni konjici lahko sami zase poganjajo v krog. Nekatera vecja mesta so se uspela reinventati - portsmouth, tudi brighton. Juzna obala nekak zivi. Ampak severno... ajme boze, sentilj, gornja radgona, ravne na koroskem. Ampak brez avstrije cez mejo.

Morda bi jih kaksen offshore drilling lahko spasil. V yorkshiru so podzemna nahajalisca za fracking, ampak se je delovno ekolosko ljuctvo dvignilo proti velekapitalu, pustite nam "nase" (vec sto let nazaj privatizirane) travnike in dajte nam naso vsakdanjo socialo.

Slovenija all over. Razlika je to, da so pripeti na London, Manchester, Birmingham, na dodano vrednost in znanje ki se tam ustvarja. In lahko tja migrirajo (in so pol druzbeno zgolj zaostali hribovci, tako kot stajerci v lj, niso pa cefurji).
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2683861] 14.11.17 10:51 · odgovor na: najobj (#2683857)
Odgovori   +    1
[najobj]
> [NemirniTujec]
> Alzo kot sem povedal, nimam hujsih problemov s tvojimi mnenji, ampak s slogom - ignoriram te predvsem zato, da ti mene ne vidis in si prisparam tvojo neskoncno natancnost odgovarjanja - in tako ignoriram se kakih 40 rumenih soncec in kakih 20 rdecih zvjezdock, ki so na tem forumu v nekoliko redkejsi zasedbi.
>
> Ampak da te crt ignorira pa je dosezek. Zna biti da si edini.
>
> Si kdaj razmisljal, kako dalec bi te pripeljalo ce bi bil samo malenkost manj nadlezen?

... čuj, ne se sekirat, ker mene - ravnokar sem preveril - trenutno ignorira 158 komadov, tako da vidva s Črtom res nista čisto nič posebnega ... evo, in ker si glih Črta omenil, pa tudi on nima rad, če se kdo ne strinja z njim in mu to argumentirano pove ...

P.S.: če bi se vedno strinjal s tabo, ne bi bil čisto nič nadležen, priznaj ...
Seveda nisva. Ti si nekaj posebnega, najobj, ti :-)

Ce bi se ti vedno strinjal z menoj, "alzo" bi se jaz s teboj, bi bil en odvec.
najobj sporočil: 31.925
[#2683867] 14.11.17 10:59 · odgovor na: anon-207617 (#2683861)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
> [najobj]
> > [NemirniTujec]
> > Alzo kot sem povedal, nimam hujsih problemov s tvojimi mnenji, ampak s slogom - ignoriram te predvsem zato, da ti mene ne vidis in si prisparam tvojo neskoncno natancnost odgovarjanja - in tako ignoriram se kakih 40 rumenih soncec in kakih 20 rdecih zvjezdock, ki so na tem forumu v nekoliko redkejsi zasedbi.
> >
> > Ampak da te crt ignorira pa je dosezek. Zna biti da si edini.
> >
> > Si kdaj razmisljal, kako dalec bi te pripeljalo ce bi bil samo malenkost manj nadlezen?
> ... čuj, ne se sekirat, ker mene - ravnokar sem preveril - trenutno ignorira 158 komadov, tako da vidva s Črtom res nista čisto nič posebnega ... evo, in ker si glih Črta omenil, pa tudi on nima rad, če se kdo ne strinja z njim in mu to argumentirano pove ...
>
> P.S.: če bi se vedno strinjal s tabo, ne bi bil čisto nič nadležen, priznaj ...
Seveda nisva. Ti si nekaj posebnega, najobj, ti :-)

Ce bi se ti vedno strinjal z menoj, "alzo" bi se jaz s teboj, bi bil en odvec.
... eh, potem pa te sploh ne razumem, da se me s takšno lahkoto odpoveš ...
pobalin sporočil: 14.456
[#2683870] 14.11.17 11:08 · odgovor na: anon-207617 (#2683846)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]
To je zato ker sva z lubeznijo trenutno na enem zadatku na periferiji in si ne upam med ljudi :-)))
Poskusi svoj Marbella outfit zamenjati s čim malo bolj domorodnim pa boš šel lahko ven. :-)
Obalni pas je obubozan ko Maribor, in temu primerno besen na vse po spisku,
Revolucionarni anti-radarski Maribor je tako obubožan, da je pred kratkim poslal menda cca 2500-člansko delegacijo in posebnega dopisnika Večera v Liverpool - kakopak na fuzbal tekmo. Ricchi e poveri pa to. :-)
Forumu bom dal moznost za oddih od mojih ditiramb cez dva dni, ko se vrnem v Middle Earth:
Oh, the magnificent city of great oppulence and a growing underworld.
www.youtube.com/watc...LJ0zZQb9x0

Podzemna rast je včasih želena za vsako ceno in blokirana za vsako ceno. Dobesedno. Krasen dokumentarec o progasti hiši in sosedski vojni med kensingtonskima milijonarjema je žal izginil, našel pa sem enominutni posnetek stanja: www.youtube.com/watc...WfbDmH9t_A
tam v kaficih delajo Poljakinje, avtobuse vozijo Mohamedi, clovek v plascu in srajci pa je expatriat, ne pa immigrant
Ja, teorija o migrantih in expatih si zasluži svojo katedro na uglednih liberalnih univerzah razsvetljenega dela sveta. :-)

BTW, če boš v dolgih zimskih večerih sredi tuje dežele začutil željo po branju, samo da ti ne bi bilo treba pisati na forum, bi te znala razvedriti tale malce ikonoklastična knjiga: en.wikipedia.org/wik...e_of_Anger
pobalin sporočil: 14.456
[#2683871] 14.11.17 11:17 · odgovor na: najobj (#2683867)
Odgovori   +    2
Nahajta, sicer vaju bom oba dal na ignore listo, ki je bila dolga leta prazna. Tako bosta tam prva in edina, združena za vekomaj v svojem objestnem nesoglasju - kot jin in jang. :-)
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2683874] 14.11.17 11:27 · odgovor na: anon-207617 (#2683623)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
mlajse in usposobljene generacije ki v obliki normalne sluzbe z dobro placo kasirajo najvecji davcni harac. Svetujem drznost, pavsalni espe in delo na crno, because when everybody is fucking you, fuck them back.
+10
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2683893] 14.11.17 12:03 · odgovor na: pobalin (#2683870)
Odgovori   +    1
[pobalin]
> [NemirniTujec]
> To je zato ker sva z lubeznijo trenutno na enem zadatku na periferiji in si ne upam med ljudi :-)))

Poskusi svoj Marbella outfit zamenjati s čim malo bolj domorodnim pa boš šel lahko ven. :-)
Ah, se vidi da si amater...

domorodna obleka: "damn polish job taker/benefit seeker be gone already!"

Marbella outfit: "from lands far away cometh this wise ass, thinking he's better than us, fat bastard! Coffe or tea, darling?"

Choose yer destiny :-)

> tam v kaficih delajo Poljakinje, avtobuse vozijo Mohamedi, clovek v plascu in srajci pa je expatriat, ne pa immigrant

Ja, teorija o migrantih in expatih si zasluži svojo katedro na uglednih liberalnih univerzah razsvetljenega dela sveta. :-)
Indeed :-) moras pazit kdaj kaj uporabis - ce gres k avtomehaniku kot expat, bo cena takoj krat dva, pa pridite na check up cez tedn dni. Ce si Poljak pa se ne sme zajebavat, ve da razumes njegovo ambivalenco do obstoja ddv, in da poznas tudi poljske mehanike in njih ceno. (Anglezi so bili balkanci se preden je balkan obstajal...)
BTW, če boš v dolgih zimskih večerih sredi tuje dežele začutil željo po branju, samo da ti ne bi bilo treba pisati na forum, bi te znala razvedriti tale malce ikonoklastična knjiga: en.wikipedia.org/wik...e_of_Anger
Hvala za predlog. Bom pogledal.

Dve zacimbi glede ricchi/poveri: anglija ima res cel kup svojih slovenij, ampak hkrati ima cel kup svojih malih Svic, in to je res fajn. Tvojo knjigo utegnem najti v enem od nestetih charity shopov, kamor folk zastonj da reci, ki jih je brezumno nakupil. In potem se to proda drugic, pa se tretjic, in se s tem futra vse od zapuscenih mack in tepenih zena, pa do lacne dece v afriki. In tega je skor toliko kot frizerajev v sloveniji. In to je lepo.

Pred kratkim je na bbc bila enourna oddaja o morebitni alzheimerjevi bolezni zaradi igre z glavo v nogometu. Vodil jo je kdo drug kot Alan Shearer :-) Da so Ameri za otroke prepovedal igro z glavo, in a cemo tudi mi, in kdo bo raziskavo tega kaj je res in kaj ne, placal. Cisto zares. In potem so leteli okoli argumenti za in proti od raznih teles, dohtarjev, znanstvenikov, fuzbal trenerjev in sindikalistov :-)

Poskusil sem si predstavljati, kako bi taka oddaja zgledala pri nas... ne gre. Nam Cerar sporoca, naj sami vec naredimo za svoje zdravje. Naj ne jamramo, medtem ko njegovi gospodarji carinijo nas zdravstveni proracun :-)

In to obilje moznosti in interesov, ki ga prinasa velikost trga, denar, dolga tradicija - da poleg cerarjev in zemljaricev in ksenofobnih sirotinj obstaja tudi cel kup lepih reci in zgodb, optimizem - za to gre. In to je v sloveniji mozno le v navezavi na dunaj in munchen, na evropo. Angleskim srpokladivarjem pa utegne uspeti celo izven eu. V kanalu megla, evropa odrezana od sveta :-)
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2683911] 14.11.17 13:07 · odgovor na: (#2683897)
Odgovori   +    2
[rename]

Size doesn't matters, remember? :-P
Evo ze spet se bova "kregala". Velikost je pomembna :-)
pobalin sporočil: 14.456
[#2683912] 14.11.17 13:11 · odgovor na: anon-207617 (#2683893)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]
(Anglezi so bili balkanci se preden je balkan obstajal...)
Saj, kako bi drugače lahko posneli Only fools and horses? :-)
Tvojo knjigo utegnem najti v enem od nestetih charity shopov, kamor folk zastonj da reci, ki jih je brezumno nakupil. In potem se to proda drugic, pa se tretjic, in se s tem futra vse od zapuscenih mack in tepenih zena, pa do lacne dece v afriki.
Lepo je že, če lahko take štacunce nafutrajo svoje osebje in pokrijejo lastne stroške.
In to obilje moznosti in interesov, ki ga prinasa velikost trga, denar, dolga tradicija - da poleg cerarjev in zemljaricev in ksenofobnih sirotinj obstaja tudi cel kup lepih reci in zgodb, optimizem - za to gre. In to je v sloveniji mozno le v navezavi na dunaj in munchen, na evropo.
Ja, to, in pa večjezičnost (sploh v EU)!
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2683920] 14.11.17 14:00 · odgovor na: (#2683914)
Odgovori   +    5
[rename]
> [NemirniTujec]
> > [rename]
> >
> > Size doesn't matters, remember? :-P
>
> Evo ze spet se bova "kregala". Velikost je pomembna :-)

Spomni se, da je pred leti, Špelca iz Radia HIT, razbila ta mit.
Pomemben je obseg :-P
Kar svojo vprašaj.
Jaz sem jo.
Svojo namreč ;-)
No, obseg je del tega, da je velik, tudi jaz nisem mislil zgolj dolzine. Dolzina je fajn za kake neobicajne polozaje...

Ampak te stvari so pomembne. Odgovorna urednica medija na katerem midva pamfletkava, "hoce crnca" - pa naj bodo druzbene posledice se tako hude.

Jaz sem se dolgo slepil, da lahko mojega malega kompenziram s tehniko in podobnimi buckami. Pozabi prijatelj. Ce imas malega, moras kupiti velik avto. Jaz bi si rad kupil Ford F-150, pa moja pravi da tako majhnega pa spet nimam, da bo Ford Ranger ali Toyota Hillux cisto primerna. Baje da urednicin dec razmislja o nakupu privat avtobusa, clovek se bo zrtvoval da ubrani slovenijo pred zeninimi zeljami po crnskem navalu...

S temi travmami se ni za zajebavat prjatu... kaj pa ti vozis? Baje da kar traktor, najvecjega na vasi? hm hm...
anon-20668 sporočil: 3.976
[#2683921] 14.11.17 14:01 · odgovor na: anon-207617 (#2683851)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]

Ampak da te crt ignorira pa je dosezek. Zna biti da si edini.
Oooo, počasi. Tudi jaz se lahko pohvalim, da sem očitno na njegovi super šit listi. :)
Zakaj točno - to me pa že preveč vprašaš.
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2683929] 14.11.17 14:24 · odgovor na: pobalin (#2683912)
Odgovori   +    1
[pobalin]

Lepo je že, če lahko take štacunce nafutrajo svoje osebje in pokrijejo lastne stroške.
To je tukaj zelo razvita zadeva. Najprej je pomemben marketing - nek jako spostovani gospod bo senkal cel kup premozenja ali kar poslopje taki fundaciji, da ima noter svoje prostore - in potem je on valuable contributing member of community i tako dalje. V shopu delajo vecinoma volonterji - zastonj. Penzionistke, pa kaka mladina ki isce izkusnje pa da ne dela pizdarij okol, raje omare v charity shopu postavlja. pa umsko prizadet folk, ki sicer pac ne bi sluzbe dobil, pa je tako vkljucen v druzbo in ni odrezan od sveta.

moj favourite je "British Heart Foundation", ima res fantasticno pohistvo in zanimive knjizne police po smesnih cenah. Tricetrt bajte sem opremil iz british heart foundation (v angliji se 90% bajt oddaja brez pohistva). Stacuna je velika ko recimo ena normalna hoffer trgovina - in zaloga se vrti nenormalno hitro - ce komad ne gre po sto, je drug teden po 50, potem pa pac po 25. Ce prides cez dva tedna je velika vecina stvari ze prodanih in so tukaj druge. Folk nonstop kupuje in drug folk nonstop nosi noter (zastonj). Stacuna s pohistvom ima blizu dva jurja dnevnega prometa, furajo pa jo volonterji. Potem so tukaj se manjse stacunce kjer ni pohistva not, je pa vsa ostala sara. (BHF ima 140 milijonov letnega prometa :-))

Kupil sem uglasen mali piano za 60 funtov (in dostava 40 ker ma 200 kil lol). Piano je odlicen stilski kos pohistva za odlaganje poloznic, kljucev, in podobni manjsih predmetov. Ko se selis, ga das nazaj ali pustis v bajti, ker se ga ne splaca trogat, ker jih je povsod dovolj :-)

BHF je tudi zelo balkansko zvit, in je bil za svoje pobalinstvo kaznovan:

"On 6 December 2016, the BHF was fined £18,000 by the UK Information Commissioner's Office which ruled that the charity had breached data protection legislation by employing external bodies to analyse the financial status of supporters in order to appeal to them for further donations, a practice known as 'wealth screening', and by trading the personal details of its donors with other charitable organisations."
dani14 sporočil: 6.657
[#2683932] 14.11.17 14:37 · odgovor na: (#2683894)
Odgovori   +    2
[rename]
> [denac]
> Prosto po nekem twitu: "Šarčevo listo se že omenja kot ZMAGOVALKO na prihodnjih parlamentarnih volitvah!!!!"
>
> Rdeče ozadje je že začelo s sugestijami. Tako kot z "najverjetnejšim mandatarjem" Jankovićem, tako kot s Cerarjevo "stranko" SMC.
> Glede na ti dve izkušnji, je vsak tisti, ki bo volil Šarčevo listo - KRONAN VOSU!!!!
>
> Na nekem forumu pa je uporabnica zapisala:
> Šarec: "... Največji sovražnik in uničevalec slovenskega naroda je neuspešno sodstvo, ki osvobaja tiste, ki so bili že pravnomočno obsojeni in so lahko ponovno poslanci, lahko ponovno zastrupljajo s svojimi idejami narodovo telo, ki je čedalje bolj razcepljeno ..."
>
> NO COMMENT!
>
> Na žalost bodo na parlamentarnih volitvah obstajali tudi kronani vosli!

Pri tem razen Kamničanov, nihče ne pozna njegove "stranke", oziroma članov liste MŠ.
Recept po vzorcu PS in SMC (pa tudi ZL in nekdaj tiste stranke mladih ali kako se je že imenovala stranka šefa turistične agencije za študentske in maturantske izlete v Grčiji...)
Saj stranko SMŠ bodo prodali kot antijanševsko in bo dobila svojih 25%, ne glede na kandidate po volilnih okrajih. Janša je svoj maksimum dosegel 2008 po uničenju konkurence na desni, od takrat vsako leto izgubi par tisoč glasov.

SMC pa čaka usoda PS oz ZAB, katera se bo uvrstila v parlament, ampak bo tam njen edini cilj, kako zagotoviti šoferja in varnostnika za Cerarja, nekaj podobnega kot je poslanstvo Desusa
anon-207617 sporočil: 6.899
[#2683935] 14.11.17 14:55 · odgovor na: dani14 (#2683932)
Odgovori   +    5
[dani14]

SMC pa čaka usoda PS oz ZAB, katera se bo uvrstila v parlament, ampak bo tam njen edini cilj, kako zagotoviti šoferja in varnostnika za Cerarja, nekaj podobnega kot je poslanstvo Desusa
Carska formulacija, ampak mislim da ima desus precej bolj ostre zobe (ceprav umetne), kot vsakokratni lanski novi obrazi.

Kahel je dovolj prebrisan, da ce ne dobi svojega kolacka, gre tudi k "princu teme" mal pofehtat.

Pomoje bi znal biti privat ravno Kahel najbolj zanimiv sogovornik - ker je neverjetno kako dobro fura butlerja, ki pa mu je treba dati njegovo placo in povisico. Razni Ropi, Jankovici, Bratuske in Cvikli in Soltesi in vse ostalo, prezveceno in izpljunjeno v neko zasluzno zakotno pisarno ali zadnjo klop parlamenta... Kahel pa se kav vopota po sceni v phvih bojnih vrstah.
pobalin sporočil: 14.456
[#2683951] 14.11.17 16:20 · odgovor na: anon-207617 (#2683929)
Odgovori   +    0
[NemirniTujec]
V shopu delajo vecinoma volonterji - zastonj. Penzionistke, pa kaka mladina ki isce izkusnje pa da ne dela pizdarij okol, raje omare v charity shopu postavlja.
Veš, da sem se komaj zadržal, da nisem pisal dvojih domnev. A sem se pravočasno spomnil, da je naš vsegliharski britanski dopisnik danes aktiven in ti z veseljem prepustil to delo. :-)
Stacuna s pohistvom ima blizu dva jurja dnevnega prometa, furajo pa jo volonterji.
No, zanimivo. Zdi se mi, da pri nas tistih nekaj štacun plačujejo občine/država/EU ali komunalna podjetja. Me pa zelo zanima, kako svoj posel fura ljubljanski mega-antikvar, ki ima več dauntaun lokacij, po moji laični oceni pa tam s knjigami ne iztrži niti za najemnine in obratovalne stroške...
BHF je tudi zelo balkansko zvit, in je bil za svoje pobalinstvo kaznovan:
Aha, v bistvu jaz pašem v brexitanijski čeriti ekosistem... :-)
siap sporočil: 2.195
[#2683964] 14.11.17 18:01 · odgovor na: (#2683952)
Odgovori   +    0
A še "oni" ležalnik-teak,drži?

Lpscocia
pobalin sporočil: 14.456
[#2683986] 14.11.17 20:10 · odgovor na: (#2683973)
Odgovori   +    2
[rava]
Velika vas je ratal Kamnik, kakih fejst razvpitih škandalov pa tud ni blo, da bi se folk iz ekipe pojavljal. Pa zadnje cajte mav manj po oštarijah hodim in ne slišim tolk moških čenč :)).
A presihajoče kamniško drsališče je šlo čisto mimo Kamničank/-ov?
forum.finance.si/?m=...923&single
crt sporočil: 27.213
[#2683998] 14.11.17 20:47 · odgovor na: pobalin (#2683986)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: crt 14.11.2017 20:53
pobalin, ta stric je marsikje aktiven, pa izkusnje z njim so kot kaze pogosto pestre, v soboti je tudi tako sobotainfo.com/novic...ure/129717

ps. awesome thread title
pobalin sporočil: 14.456
[#2684006] 14.11.17 22:04 · odgovor na: crt (#2683998)
Odgovori   +    2
[crt]
pobalin, ta stric je marsikje aktiven, pa izkusnje z njim so kot kaze pogosto pestre, v soboti je tudi tako sobotainfo.com/novic...ure/129717
Hja, nisem presenečen. Zanimivo, da so Finance 8.11. objavile napoved mega ledenega projekta firme Lucky Luka, niso pa skoraj 4 tedne prej postregle z napovedjo "ledene fantazije", ki bo v okviru decembrskega ljudskega veseljačenja uzurpirala cel park Zvezda. O tem MOLovsko požegnanem ledu, ki ima celo svojo spletno stran, je pisala množica psevdo medijev in tudi kakšen mejnstrimovski.
ledenafantazija.si
www.dnevnik.si/1042787902
www.visitljubljana.c...drsalisce/

Ljubljančani bomo to zimo očitno dvojno nadrsali. :-)
dani14 sporočil: 6.657
[#2684026] 15.11.17 07:25 · odgovor na: anon-207617 (#2683935)
Odgovori   +    2
[NemirniTujec]
> [dani14]
>
> SMC pa čaka usoda PS oz ZAB, katera se bo uvrstila v parlament, ampak bo tam njen edini cilj, kako zagotoviti šoferja in varnostnika za Cerarja, nekaj podobnega kot je poslanstvo Desusa

Carska formulacija, ampak mislim da ima desus precej bolj ostre zobe (ceprav umetne), kot vsakokratni lanski novi obrazi.

Kahel je dovolj prebrisan, da ce ne dobi svojega kolacka, gre tudi k "princu teme" mal pofehtat.

Pomoje bi znal biti privat ravno Kahel najbolj zanimiv sogovornik - ker je neverjetno kako dobro fura butlerja, ki pa mu je treba dati njegovo placo in povisico. Razni Ropi, Jankovici, Bratuske in Cvikli in Soltesi in vse ostalo, prezveceno in izpljunjeno v neko zasluzno zakotno pisarno ali zadnjo klop parlamenta... Kahel pa se kav vopota po sceni v phvih bojnih vrstah.
To se strinjam, Desus bo preživel, SMC bo zamenjal SMŠ, še logotip se lahko skoraj ohrani.

Jaz pa sem izpostavil Cerarjev cilj za naslednje volitve, nato pa se vrača med "ugledne pravnike"
pobalin sporočil: 14.456
[#2933488] 09.06.21 16:02 · odgovor na: crt (#2683998)
Odgovori   +    0
[crt]
pobalin, ta stric je marsikje aktiven, pa izkusnje z njim so kot kaze pogosto pestre, v soboti je tudi tako sobotainfo.com/novic...ure/129717
Črt, res je Lukec marsikje aktiven in še skrbi za pestrost izkušenj. Zdaj tudi v deželi hrabrih in svobodnih.
Ameriško zvezno tožilstvo je obtožilo bančne prevare in kraje identitete nekdanjega slovenskega olimpijskega umetnostnega drsalca Luko Klasinca, ki naj bi skušal s ponarejenimi dokumenti priti do več kot 1,5 milijona ameriških dolarjev pomoči.
www.rtvslo.si/svet/s...lec/583488

Strani: 1 2 3 4