12 min
Varnostna tveganja pri uporabi digitalnih identitet
29 min
Izzivi in prelomnice
32 min
Blaž Brodnjak: NLB bo čez pet let delala milijardo evrov čistega dobička na leto 1
3 ure
Vino tedna: Lapor belo 2020, Krapež
3 ure
Povezovanje slovenskih podjetij s poslovnimi priložnostmi v Nemčiji (Oglas)
6 ur
Obiskali smo skladišče visokoradioaktivnih odpadkov: zabojniki prenesejo padec letala
6 ur
FTX Has Billions More Than Needed to Pay Bankruptcy Victims 1
8 ur
Kaj ovira slovenska proizvodna podjetja pri uvedbi umetne inteligence
8 ur
Pred SMK: "Tiktokfikacija sveta naj bo lekcija vsakemu, ki bo zdaj postavljal digitalno strategijo"
8 ur
Kako razbohoteni državni gozdar žaga lesno industrijo 5
8 ur
(intervju) Tomaž Gornik, Better: Uspehe nizamo od Grčije do Walesa
8 ur
Kako se sladoledni prvak ščiti pred kibernetskimi napadi? (PRO)
13 ur
Siemens Energy čisti izgubarsko vetrno podružnico Gamesa in izboljšuje napovedi dobička
15 ur
Najbolj brani članki danes
17 ur
NLB z rekordnim rednim četrtletnim dobičkom, je pa na ravni zadnjega lanskega četrtletja 7
18 ur
Nove omejitve za Airbnb na Dunaju: kakšne so v primerjavi z načrtovanimi prepovedmi pri nas 1
20 ur
V ZDA preklicali izvozna dovoljenja za dobavo čipov kitajskemu Huaweiju 2
21 ur
BMW M4 CS prihaja z motorjem, ki izvira iz serije DTM 2
21 ur
Sistemska in interesna ksenofobija do tujih lastnikov ubija vrednost Slovenije 12
22 ur
Protiinflacijski boj: Korejci so dali fokus na skrčflacijo, Nemci na kebabflacijo 4

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.230
Zadnja sprememba: crt 03.10.2017 08:38
[zupancuros]
OK, razumem.
Hvala za razlago. Verjamem, da se toliko časa nazaj težko spomniš vsakega, ki te je "napadal" ali ti imel kaj za povedat. Teh je bilo najbrž veliko.
da.
Sem pa pomisli, da se mogoče vseeno spomniš, ker si tako vestno odgovorjal na moje komentarje
moj pristop je, da zelim biti s komerkoli na prvo zogo prijazen. i just don't take any bullshit. tako da dokler se te res ne navelicam, se lahko kar dolgo vestno in lepo pogovarjam.
poleg tega pa sedel pred teboj leta 2003 v tedanjih prostorih časnika Financ na Bavarcu...
...in odgovarjal na tvoja vprašanja v stilu... Kaj je Chaebol:)
e vidis... to po moje pri novih kadrih dandanes zelo manjka... :)
Na koncu današnjega odgovora si sicer zaključil oziroma opozoril, da naj pazim glede možnosti ponovitve zgodbe...in potem človek dobi občutek, da se je spomniš oziroma bi lahko brez težav pogledal v zgodovino foruma:)
to sem zapisal zato, ker se mi zdi nenavadno, da se kdo tako ukvarja s tremi besedami "in other news". in ker ob tem sam poves, kaj da si pocel v preteklosti, seveda ob tvoji sedanji zagretosti pomislim "hm, da ne gremo slucajno spet tja".
Kakorkoli, se opravičujem za tale (verjetno nepotreben) history backcheck in hkrati umikam request tebi osebno na business networku, ki se mi "penda" več dni.
ok.

zelim tebi in projektu, katerega zetone imas, uspesno pot.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2676569

Strani: 1

anon-448374 sporočil: 7
Hvala. Tudi tvojim zetonom in projektom, ki jih podpiras zelim enako.

Strani: 1