Zasebnost
4 min
Tovarna olja Gea: lani z izgubo, kaj pa letos?
19 min
V LTH Castings so bili v minulih dneh tarča kibernetskega napada
34 min
Omejitve pri Airbnbju: ljubljanski župan Janković trenutno ne vidi razlogov za njihovo omilitev
1 ura
Kako visoko je šla na dražbi cena apartmaja v Ankaranu
3 ure
Marcel Fratzscher, DIW: Nemčija naložbeno podhranjena, ECB zamuja z rezi v obrestne mere 1
3 ure
Rzentarzewska, Erste Group: Do konca leta lahko pričakujemo tri reze obrestnih mer
3 ure
Biden močno zvišal carine na "strateške" kitajske izdelke in surovine
3 ure
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
3 ure
Nastaja priročnik tehnologij za precizno kmetijstvo
4 ure
Bayer v prvem četrtletju odpustil 1.500 ljudi 1
4 ure
Kitajski Shein je uspešen pri prodaji poceni oblačil, borznega pristana pa kar ne najde
4 ure
Cene bencina in dizla naj bi se po novem določale na štiri tedne
4 ure
Podjetja lahko pridobijo vavčer za področje intelektualne lastnine
6 ur
Rezultati Telekoma v prvem četrtletju: višji prihodki in krepka rast dobička po lanskem upadu
7 ur
V Portorožu ena največjih evropskih konferenc o Microsoftovih poslovnih aplikacijah (Oglas)
7 ur
Na jubilejnem 20. gourmet večeru na Bledu bomo gostili Aleša Kristančiča in Danila Steyerja
7 ur
Kolumna o vinu: Odraščanje vinske regije
7 ur
Ekonomičen, a športnega videza 8
8 ur
(intervju) Jan Štefe, Eurosender: Vesel sem, da nas je Google prisilil v spremembo poslovnega modela
11 ur
Kakšna bo prihodnost slovenskih letališč? 5

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 18.06.2016 14:42
[FrRoSt]
Cerar: Točno vem, kaj moramo narediti, da bo Slovenija še boljša

Glede na to, da ve točno, in ne natančno, bo to pravi taiming.

*Tudi Soldatka ve, kaj točno bi morali narediti. Soldatko za predsednico!
Njegov točno vem, ne vem kaj je. Vem pa, da je med vedeti in znati razlika. Lep dan.

P.S. Stavek je slika in iz tega njegovega vem, ne vidim slike. Če jo kdo vidi mi jo naj razloži oz. pokaže.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2602164

Strani: 1

anon-333107 sporočil: 8.271
[bigl]
Njegov točno vem, ne vem kaj je. Vem pa, da je med vedeti in znati razlika. Lep dan.

P.S. Stavek je slika in iz tega njegovega vem, ne vidim slike. Če jo kdo vidi mi jo naj razloži oz. pokaže.
Med vedeti in znati je razlika! To nas tepe v Sloveniji.

Saj človek bi pričakoval, takole, da bi celo razpisali (literarni) natečaj, da bi se ta razlika obelodanila in spoznala.

Pa nič !!

*Imam en tak članek, sem ga nekoč shranil. Kako se rešuje zadeve. Morda ga poiščem in objavim. Vedno manj verjamem, da nam je sploh pomoči.

Slike so (zelo) različne. :) Odvisne so od posameznikov. :) Vsake oči imajo svojega malarja. Zato nekako pravim, da bi se morali veliko bolj posvetiti vsakodnevnim banalnim (življenskim) vprašanjem, jih pogledati in prediskutirati, da sploh vidimo, kje smo.

l.p.

Strani: 1