Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Narat, Veselinovič in Vičič oproščeni

Strani: 1 2 3

mimoidoci sporočil: 6.001
[#2600859] 10.06.16 17:06 · odgovor na: najobj (#2600821)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: mimoidoci 10.06.2016 17:12
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [najobj]
> > > [mimoidoci]
> > > > [najobj]
> > > > > [mimoidoci]
> > > > > > [najobj]
> > > > > > > [mimoidoci]
> > > > > >
> > > > > > > > > > > Daj enkrat za spremembo ti nekaj pojasni. Torej kako je s tem naklepom? Gre morda le za pravno finto, kako reševati ugledne državljane in vrhunske strokovnjake za vaš denar? Je bil Janši dokazan naklep da prejme obljubo? Je Krkovič sestrelil helikopter z naklepom? Evo priznam, pojma nimam. Vem samo to, da se pri protežirancih naše levosučne politike hitro kaj pravno zaplete, ko zaidejo v težave. Je vsaj to naklepno? Evo piši, piši ko nekad dva, tri reda, znam da je gužva i da nečeš stiči...
> > > > > > > > > > >
> > > > > > > > > > > P.S.: Ej, če ti tega ne štekaš, kako naj potem to šteka sodnik okrožnega.....


> > > > > > > > > > ... eh, kaj bi jaz brez Wikipedie ... evo, kolikor jaz to sl.wikipedia.org/wiki/Naklep razumem, je kaznivo dejanje (= kredit, ki se ne vrne) storjeno z naklepom, če se je storilec (= uprava in nadzorni svet, če mora zaradi višine kredit potrditi) zavedal svojega dejanja (= kredit, ki se ne vrne) in ga je hotel storiti; ali če se je zavedal, da lahko zaradi njegovega ravnanja (= dajanje kredita, ki se ne vrne) nastane prepovedana posledica (= kredit, ki se ne vrne), pa je privolil, da takšna posledica (= kredit, ki se ne vrne) nastane ...
> > > > > > > > > >
> > > > > > > > > >
> > > > > > > > > > P.S.: če sodnica ljubljanskega okrožnega sodišča Barbara Trebec Debeljak razume naklep drugače, naj se javi na toti forum ... khmm, čeprav rahlo dvomim, da se bo javila, ker je točno zaradi tega včeraj še toliko lažje (= kredit se še vrača) odločila, da so nekdanji predsednik uprave Draško Veselinovič ter člana uprave Matej Narat in Miran Vičič oproščeni ...

> > > > > > > > > Odlično, v bankah mrgoli kreditov, ki se nikdar niso vračali. Torej je tisto, da pri corporate kreditih ne bo težav z obtožnico, res.
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > Čuj, kaj pa kazniva dejanja brez naklepa? Ker zaradi prometnih nesreč in zaradi taistega kazenskega zakonika ljudje res sedijo.

> > > > > > > > ... eh, pri prometnih nesrečah sodniki alkohol očitno po defaultu jemljejo, kot da je nesrečnik preveč popil samo zato, ker se je namerno hotel zaleteti in nekoga ubiti, pa jim naklepa ni težko "dokazati", sploh ker jim celotna slovenska publika ob takšni sodbi aplavdira ... khmm, medtem ko uprave bank in Kordež res niso mogli vedeti, da bi Merkur moral v Sloveniji in mogoče še kje na Balkanu prodati več kot po celi Evropi vsi evropski trgovci skupaj, da bi s profitom iz prometa lahko vrnil kredite, ki jih je najel za prevzem Merkurja ... jebiga, v njihove glave pa jim niti zdaj, ko se krediti ne odplačujejo, niti za nazaj, ko so se krediti odobravali, ni mogoče pogledati, da bi videli, kaj so uprave bank in Kordež res mislili ...
> > > > > > > >
> > > > > > > > P.S.: ko si glih omenil prometne nesreče, niti policiji niti sodnikom na kraj pameti ne pade, da bi za vzroke prometnih nesreč okrivili telefoniranje, ker telefoniranja med vožnjo ni mogoče zelo preprosto dokazati z odvzemom krvi ...

> > > > > > > Eh saj sem vedel, tvoji nezmožnosti logične argumentacije res lahko pomaga samo še alkohol.

> > > > > > ... OK, in kaj točno ti zdaj spet ne paše ? ... khmm, ali pa bi se rad samo malo kregal, ker si pač navajen ...
> > > > > >
> > > > > > P.S.: če ti lahko dokažeš, da uprave bank in Kordež niso mogli verjeti(!), da Merkur v Sloveniji in mogoče še kje na Balkanu ni mogel prodati več kot po celi Evropi vsi evropski trgovci skupaj, da bi s profitom iz prometa lahko vrnil kredite, ki jih je najel za prevzem Merkurja, potem mi povej, ker to me pa res zanima, kako lahko dokažeš, kaj je kdo kdaj verjel(!), da je na osnovi tega sprejemal take ali drugačne odločitve ... khmm, ker v tem je finta nezmožnosti(!) dokazovanja naklepa, ne pa v višini in pogojih kreditov ali pa mogoče celo v - samo ti veš, kaj si hotel s tem povedati - logiki argumentacije, s katero so vrli poslanci z nedokazljivim naklepom sprejeli varovalko(!), da v skladu z zakonom ni mogoče - če ga nočeš - nobenega kaznovati ... aja, če pa sem te razjezil, ker rad telefoniraš za volanom, pa to lepo povej in tudi povej, kje se voziš, da se ti izognem, ne pa da se greš brezvezne skrivalnice, ker skoraj ne morem verjeti, da tega tukaj zgoraj ne razumeš ... khmm, ali pač ? ...

> > > > > Evo, rezime skozi mojo prizmo, ki dokazuje, da se pogovarjam resno.
> > > > >
> > > > > Po tvoje je za vsa kazniva dejanja potrebno dokazati naklep. Vprašal sem te v stilu, kaj je z dokazom naklepa pri vozniku, ki je pri rdeči luči do smrti povozil pešca. Odgovoril si mi v stilu, da alkohol prejudicira naklep, oba pa veva, da sem mislil na povsem treznega voznika, ki je v delčku sekunde odločanja napravil napako in sedaj sedi na Dobu. Kako dokažeš njegov naklep, za katerega praviš, da ga KZ nujno potrebuje. Prosim izvoli.

> > > > ... evo, v linku iz Wikipedie tukaj zgoraj piše, da je naklep opredeljen www.uradni-list.si/1...d=20082296 v 17.členu KZ Slovenije, kako pa ga dokažeš v primeru kreditov upravam bank in Kordežu, pa nič ne piše ... khmm, po mojem nič ne piše zato, ker ga - kot sem zgoraj napisal - ne moreš dokazat ...
> > > >
> > > > P.S.: rdečo luč si zdaj dodal, tako da ne s takimi ... aja, in seveda don't shoot the messenger ...

> > > Aha, ker sem rdečo luš dodal naknadno, za kar se opravičujem, na izhodiščno vprašanje ne boš odgovoril.
> > >
> > > OK. Ker nujno potrebujem odgovor, začenjam torej ponovno. Resetiram prejšnjo debato in sprašujem povsem na novo: Kako treznemu vozniku, ki je do smrti zbil pešca pri rdeči luči po KZ dokažeš naklep.

> > ... čuj, kot je za toti forum običajno, sva midva zdaj malo zašla, ker sva začela z dokazovanjem dobrih želja uprave bank in Kordeža ... no, ampak sem zdaj prebral še 17.člen KZ, kjer tudi o alkoholu in rdeči luči vse piše ... alzo, preberi ga še ti, pa ti bo vse jasno, ker za to res ni treba biti pravnik ...

> Je ta ignoranca posledica tega, da drugi tebi skoraj vedno naklonijo odgovore na tvoja neskončna vprašanja in si ti pač drugačen. Ali pa imaš morda le težave s problemi.
>
> Ker odgovor že imaš, ga prosim samo še prilepi. Prosil sem te zanj. Samo tisto o naklepu pri rdeči luči. To da rad lepiš in linkaš in se nasploh angažiraš vemo vsi. Hvala tudi tokrat. Vnaprej.

... čuj, kurc gleda tvojo lenobo, da veš ... evo, v 17.členu KZ Slovenije piše ...

Način storitve kaznivega dejanja

17. člen

(1) Kaznivo dejanje je lahko storjeno s storitvijo ali opustitvijo.

(2) Kaznivo dejanje je lahko storjeno z opustitvijo samo, če je storilec opustil dejanje, ki bi ga moral storiti (= voznik pri rdeči luči ni ustavil, pa bi moral oziroma voznik ni upošteval, da ne sme vozit pijan) ...

(3) Z opustitvijo je lahko storjeno tudi kaznivo dejanje, ki ga zakon ne določa kot opustitveno kaznivo dejanje, če storilec ne prepreči prepovedane posledice. V takem primeru se storilec kaznuje za opustitev samo, če je moral preprečiti nastanek prepovedane posledice in če je opustitev za nastanek take posledice enakega pomena kot storitev.


P.S.: v nobenem zakonu ni predpisano, da uprave bank in Kordež ne smejo imeti dobrih želja in velikih oči, zato jim ob sklepanju (prevelikih) kreditov ni mogoče dokazati opustitve predpisanega ... alzo, če ti zdaj še vedno nič ni jasno, potem ti jaz pač ne morem pomagati, jebiga ... aja, in ker je danes petek in sem zato dobre volje, ti tisto ignoranco oprostim, čeprav si storil kaznivo dejanje s storitvijo in opustitvijo, ti pa mi oprosti za zamudo, ker s svojimi željami pač nisi edini na tem svetu ...
au contraire mon ami....veselinovič in kompanija so opustili skoraj vsa potrebna dejanja. Opustili so navodila iz vseh pomembnih bančnih aktov, opustili so interna pravila, procesna pravila in pravila dobrega gospodarjenja. Opustili so celo common sense, kar je tudi lahko oteževalna okoliščina. Del škode so povzročili takoj, del pa se bo z veliko verjetnostjo še zgodil.

Tej opustitvi v žargonu rečemo malomarnost. Tako poznamo umore iz malomarnosti, malomarnost ob operacijski mizi, malomarnost pri poslovanju, malomarnost pri instalaciji smejalnega plina, poznamo še širše znane malomarnost v Černobilu, malomarnost v Bophalu, kjer so s strupeno kemikalijo pobili 30.000 ljudi.....

P.S.: Ne gre toliko za mojo lenobo, kot za mojo pomoč tvojemu osveščanju. Malomarnost mi leži na jeziku že odkar je case Dimic padel na prvi stopnji. Samo do nje sem te skušal pripeljati. Nič hudega, ker vidim, da je še nisi povsem osvojil, ampak počasi napreduješ. Predvsem sem ti iz glave izbil dogmo naklepnega dejanja in dogmo dokazovanja naklepa. Evo ti piškotka za sodelovanje. Priden.
najobj sporočil: 31.920
[#2601163] 13.06.16 13:39 · odgovor na: mimoidoci (#2600859)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 13.06.2016 13:42
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > > [mimoidoci]
> > > > > [najobj]
> > > > > > [mimoidoci]
> > > > > > > [najobj]
> > > > > > > > [mimoidoci]
> > > > > > >
> > > > > > > > > > > > Daj enkrat za spremembo ti nekaj pojasni. Torej kako je s tem naklepom? Gre morda le za pravno finto, kako reševati ugledne državljane in vrhunske strokovnjake za vaš denar? Je bil Janši dokazan naklep da prejme obljubo? Je Krkovič sestrelil helikopter z naklepom? Evo priznam, pojma nimam. Vem samo to, da se pri protežirancih naše levosučne politike hitro kaj pravno zaplete, ko zaidejo v težave. Je vsaj to naklepno? Evo piši, piši ko nekad dva, tri reda, znam da je gužva i da nečeš stiči...
> > > > > > > > > > > >
> > > > > > > > > > > > P.S.: Ej, če ti tega ne štekaš, kako naj potem to šteka sodnik okrožnega.....

>
> > > > > > > > > > > ... eh, kaj bi jaz brez Wikipedie ... evo, kolikor jaz to sl.wikipedia.org/wiki/Naklep razumem, je kaznivo dejanje (= kredit, ki se ne vrne) storjeno z naklepom, če se je storilec (= uprava in nadzorni svet, če mora zaradi višine kredit potrditi) zavedal svojega dejanja (= kredit, ki se ne vrne) in ga je hotel storiti; ali če se je zavedal, da lahko zaradi njegovega ravnanja (= dajanje kredita, ki se ne vrne) nastane prepovedana posledica (= kredit, ki se ne vrne), pa je privolil, da takšna posledica (= kredit, ki se ne vrne) nastane ...
> > > > > > > > > > >
> > > > > > > > > > >
> > > > > > > > > > > P.S.: če sodnica ljubljanskega okrožnega sodišča Barbara Trebec Debeljak razume naklep drugače, naj se javi na toti forum ... khmm, čeprav rahlo dvomim, da se bo javila, ker je točno zaradi tega včeraj še toliko lažje (= kredit se še vrača) odločila, da so nekdanji predsednik uprave Draško Veselinovič ter člana uprave Matej Narat in Miran Vičič oproščeni ...
> > > > > > > > > > Odlično, v bankah mrgoli kreditov, ki se nikdar niso vračali. Torej je tisto, da pri corporate kreditih ne bo težav z obtožnico, res.
> > > > > > > > > >
> > > > > > > > > > Čuj, kaj pa kazniva dejanja brez naklepa? Ker zaradi prometnih nesreč in zaradi taistega kazenskega zakonika ljudje res sedijo.
> > > > > > > > > ... eh, pri prometnih nesrečah sodniki alkohol očitno po defaultu jemljejo, kot da je nesrečnik preveč popil samo zato, ker se je namerno hotel zaleteti in nekoga ubiti, pa jim naklepa ni težko "dokazati", sploh ker jim celotna slovenska publika ob takšni sodbi aplavdira ... khmm, medtem ko uprave bank in Kordež res niso mogli vedeti, da bi Merkur moral v Sloveniji in mogoče še kje na Balkanu prodati več kot po celi Evropi vsi evropski trgovci skupaj, da bi s profitom iz prometa lahko vrnil kredite, ki jih je najel za prevzem Merkurja ... jebiga, v njihove glave pa jim niti zdaj, ko se krediti ne odplačujejo, niti za nazaj, ko so se krediti odobravali, ni mogoče pogledati, da bi videli, kaj so uprave bank in Kordež res mislili ...
> > > > > > > > >
> > > > > > > > > P.S.: ko si glih omenil prometne nesreče, niti policiji niti sodnikom na kraj pameti ne pade, da bi za vzroke prometnih nesreč okrivili telefoniranje, ker telefoniranja med vožnjo ni mogoče zelo preprosto dokazati z odvzemom krvi ...
> > > > > > > > Eh saj sem vedel, tvoji nezmožnosti logične argumentacije res lahko pomaga samo še alkohol.
> > > > > > > ... OK, in kaj točno ti zdaj spet ne paše ? ... khmm, ali pa bi se rad samo malo kregal, ker si pač navajen ...
> > > > > > >
> > > > > > > P.S.: če ti lahko dokažeš, da uprave bank in Kordež niso mogli verjeti(!), da Merkur v Sloveniji in mogoče še kje na Balkanu ni mogel prodati več kot po celi Evropi vsi evropski trgovci skupaj, da bi s profitom iz prometa lahko vrnil kredite, ki jih je najel za prevzem Merkurja, potem mi povej, ker to me pa res zanima, kako lahko dokažeš, kaj je kdo kdaj verjel(!), da je na osnovi tega sprejemal take ali drugačne odločitve ... khmm, ker v tem je finta nezmožnosti(!) dokazovanja naklepa, ne pa v višini in pogojih kreditov ali pa mogoče celo v - samo ti veš, kaj si hotel s tem povedati - logiki argumentacije, s katero so vrli poslanci z nedokazljivim naklepom sprejeli varovalko(!), da v skladu z zakonom ni mogoče - če ga nočeš - nobenega kaznovati ... aja, če pa sem te razjezil, ker rad telefoniraš za volanom, pa to lepo povej in tudi povej, kje se voziš, da se ti izognem, ne pa da se greš brezvezne skrivalnice, ker skoraj ne morem verjeti, da tega tukaj zgoraj ne razumeš ... khmm, ali pač ? ...
> > > > > > Evo, rezime skozi mojo prizmo, ki dokazuje, da se pogovarjam resno.
> > > > > >
> > > > > > Po tvoje je za vsa kazniva dejanja potrebno dokazati naklep. Vprašal sem te v stilu, kaj je z dokazom naklepa pri vozniku, ki je pri rdeči luči do smrti povozil pešca. Odgovoril si mi v stilu, da alkohol prejudicira naklep, oba pa veva, da sem mislil na povsem treznega voznika, ki je v delčku sekunde odločanja napravil napako in sedaj sedi na Dobu. Kako dokažeš njegov naklep, za katerega praviš, da ga KZ nujno potrebuje. Prosim izvoli.
>
> > > > > ... evo, v linku iz Wikipedie tukaj zgoraj piše, da je naklep opredeljen www.uradni-list.si/1...d=20082296 v 17.členu KZ Slovenije, kako pa ga dokažeš v primeru kreditov upravam bank in Kordežu, pa nič ne piše ... khmm, po mojem nič ne piše zato, ker ga - kot sem zgoraj napisal - ne moreš dokazat ...
> > > > >
> > > > > P.S.: rdečo luč si zdaj dodal, tako da ne s takimi ... aja, in seveda don't shoot the messenger ...
> > > > Aha, ker sem rdečo luš dodal naknadno, za kar se opravičujem, na izhodiščno vprašanje ne boš odgovoril.
> > > >
> > > > OK. Ker nujno potrebujem odgovor, začenjam torej ponovno. Resetiram prejšnjo debato in sprašujem povsem na novo: Kako treznemu vozniku, ki je do smrti zbil pešca pri rdeči luči po KZ dokažeš naklep.
> > > ... čuj, kot je za toti forum običajno, sva midva zdaj malo zašla, ker sva začela z dokazovanjem dobrih želja uprave bank in Kordeža ... no, ampak sem zdaj prebral še 17.člen KZ, kjer tudi o alkoholu in rdeči luči vse piše ... alzo, preberi ga še ti, pa ti bo vse jasno, ker za to res ni treba biti pravnik ...
> > Je ta ignoranca posledica tega, da drugi tebi skoraj vedno naklonijo odgovore na tvoja neskončna vprašanja in si ti pač drugačen. Ali pa imaš morda le težave s problemi.
> >
> > Ker odgovor že imaš, ga prosim samo še prilepi. Prosil sem te zanj. Samo tisto o naklepu pri rdeči luči. To da rad lepiš in linkaš in se nasploh angažiraš vemo vsi. Hvala tudi tokrat. Vnaprej.
> ... čuj, kurc gleda tvojo lenobo, da veš ... evo, v 17.členu KZ Slovenije piše ...
>
> Način storitve kaznivega dejanja
>
> 17. člen
>
> (1) Kaznivo dejanje je lahko storjeno s storitvijo ali opustitvijo.
>
> (2) Kaznivo dejanje je lahko storjeno z opustitvijo samo, če je storilec opustil dejanje, ki bi ga moral storiti (= voznik pri rdeči luči ni ustavil, pa bi moral oziroma voznik ni upošteval, da ne sme vozit pijan) ...
>
> (3) Z opustitvijo je lahko storjeno tudi kaznivo dejanje, ki ga zakon ne določa kot opustitveno kaznivo dejanje, če storilec ne prepreči prepovedane posledice. V takem primeru se storilec kaznuje za opustitev samo, če je moral preprečiti nastanek prepovedane posledice in če je opustitev za nastanek take posledice enakega pomena kot storitev.

>
> P.S.: v nobenem zakonu ni predpisano, da uprave bank in Kordež ne smejo imeti dobrih želja in velikih oči, zato jim ob sklepanju (prevelikih) kreditov ni mogoče dokazati opustitve predpisanega ... alzo, če ti zdaj še vedno nič ni jasno, potem ti jaz pač ne morem pomagati, jebiga ... aja, in ker je danes petek in sem zato dobre volje, ti tisto ignoranco oprostim, čeprav si storil kaznivo dejanje s storitvijo in opustitvijo, ti pa mi oprosti za zamudo, ker s svojimi željami pač nisi edini na tem svetu ...
au contraire mon ami....veselinovič in kompanija so opustili skoraj vsa potrebna dejanja. Opustili so navodila iz vseh pomembnih bančnih aktov, opustili so interna pravila, procesna pravila in pravila dobrega gospodarjenja. Opustili so celo common sense, kar je tudi lahko oteževalna okoliščina. Del škode so povzročili takoj, del pa se bo z veliko verjetnostjo še zgodil.

Tej opustitvi v žargonu rečemo malomarnost. Tako poznamo umore iz malomarnosti, malomarnost ob operacijski mizi, malomarnost pri poslovanju, malomarnost pri instalaciji smejalnega plina, poznamo še širše znane malomarnost v Černobilu, malomarnost v Bophalu, kjer so s strupeno kemikalijo pobili 30.000 ljudi.....

P.S.: Ne gre toliko za mojo lenobo, kot za mojo pomoč tvojemu osveščanju. Malomarnost mi leži na jeziku že odkar je case Dimic padel na prvi stopnji. Samo do nje sem te skušal pripeljati. Nič hudega, ker vidim, da je še nisi povsem osvojil, ampak počasi napreduješ. Predvsem sem ti iz glave izbil dogmo naklepnega dejanja in dogmo dokazovanja naklepa. Evo ti piškotka za sodelovanje. Priden.
... čuj, mimoidoči ... evo, ker imaš ti očitno neizmerno veselje, da se počutiš vzvišenega in ti jaz tega veselja nočem jemati, na toti piškotek ne bom reagiral, čeprav ti priporočam, da če že moraš, svojo vzvišenost kažeš in ponižuješ koga drugega, ker boš imel z mano težave ...

P.S.: nobene dogme naklepnega dejanja in nobene dogme dokazovanja naklepa mi nisi izbil iz glave, ker nobene dogme ni, razen če je diskrecijska pravica sodnika za tebe dogma ...
mimoidoci sporočil: 6.001
[#2601225] 13.06.16 17:39 · odgovor na: najobj (#2601163)
Odgovori   +    1
[najobj]

... čuj, mimoidoči ... evo, ker imaš ti očitno neizmerno veselje, da se počutiš vzvišenega in ti jaz tega veselja nočem jemati, na toti piškotek ne bom reagiral, čeprav ti priporočam, da če že moraš, svojo vzvišenost kažeš in ponižuješ koga drugega, ker boš imel z mano težave ...

Evo, da ne bom samo vzvišen, ti precej skromno priznam, da imam s teboj težave že sedaj. Če boš še naprej vztrajal pri invalidnih argumentih, ti jaz tega pač ne morem preprečiti, zato ti bom še naprej v skromno oporo in pomoč pri korekciji le teh, če mi bo le čas to dopuščal.

Sem pa počaščen, da ti mojo vzvišenost pogosto potrebuješ kar sam, jo nagovoriš, jo citiraš drugim in se pritožuješ, ko nimam časa in volje, da bi ti odgovoril. Zgodilo se je tudi že, da si me tako pogrešal, da ti je ušlo naj pogosteje pridem naokoli.

P.S.: Majketi, poglej sedaj še, kdo je šel pri tej temi -iz čistega miru- drkat z naklepom in kdo je šel "skromnega direktorja multinacionalk" gobima prostovoljno branit pred mano - v debati o Venezueli. Pri debati o kreditu Simoni Dimic in debati o venezuelskih gospodarskih dosežkih jaz tebe prav nič ne potrebujem.
anon-333107 sporočil: 8.271
[#2601239] 13.06.16 19:42 · odgovor na: (#2600819)
Odgovori   +    1
[arhe1]
A veš, kaj je čudno. Mislim da sem v eni od oddaj Na rubu znanosti (svetovna oddaja na HRT) zasledil, da človek samo tri minute na dan res kaj naredi. Sicer smo pa pasivni izvrševalci želja okolja. Samo misel ob tem naklpu ali nenaklepu...
Na avtopilotu. :)
najobj sporočil: 31.920
[#2601313] 14.06.16 09:27 · odgovor na: mimoidoci (#2601225)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 14.06.2016 09:33
[mimoidoci]
> [najobj]
>
> ... čuj, mimoidoči ... evo, ker imaš ti očitno neizmerno veselje, da se počutiš vzvišenega in ti jaz tega veselja nočem jemati, na toti piškotek ne bom reagiral, čeprav ti priporočam, da če že moraš, svojo vzvišenost kažeš in ponižuješ koga drugega, ker boš imel z mano težave ...
Evo, da ne bom samo vzvišen, ti precej skromno priznam, da imam s teboj težave že sedaj. Če boš še naprej vztrajal pri invalidnih argumentih, ti jaz tega pač ne morem preprečiti, zato ti bom še naprej v skromno oporo in pomoč pri korekciji le teh, če mi bo le čas to dopuščal.

Sem pa počaščen, da ti mojo vzvišenost pogosto potrebuješ kar sam, jo nagovoriš, jo citiraš drugim in se pritožuješ, ko nimam časa in volje, da bi ti odgovoril. Zgodilo se je tudi že, da si me tako pogrešal, da ti je ušlo naj pogosteje pridem naokoli.

P.S.: Majketi, poglej sedaj še, kdo je šel pri tej temi -iz čistega miru- drkat z naklepom in kdo je šel "skromnega direktorja multinacionalk" gobima prostovoljno branit pred mano - v debati o Venezueli. Pri debati o kreditu Simoni Dimic in debati o venezuelskih gospodarskih dosežkih jaz tebe prav nič ne potrebujem.

... čuj, enkrat sem ti že napisal, da sem se javil samo zato, ker očitno ne poznaš od vrlih poslancev naklepno dodanega dodatka o potrebnem naklepu v zakonu, ki v praksi pomeni, da za oškodovanje - če nočeš - ne rabiš obsodit nikogar, sploh pa sem ti napisal, don't shoot the messenger (= moja malenkost) ... evo, in tukaj www.reporter.si/slov...imic/61848 lahko v stavku "Po mnenju sodnice ni bil dokazan naklep." prebereš, kdo je v konkretni sodbi naklepno drkal z nedokazanim nedokazljivim naklepom ...

P.S.: vsegliharsko uravnovešeno so tukaj www.primorske.si/Kro...kazan.aspx o nedokazanem nedokazljivem naklepu drkali že v naslovu "Senat: naklep ni bil dokazan", več pa ne bom limal, ker je to za poanto vmešavanja (= bistvo foruma, če še nisi opazil) v debato po mojem skromnem mnenju več kot dovolj ... aja, kdo pa je na totem forumu od naju dveh prvi zviška štartal na drugega in kdo to že skoraj osem let dela takorekoč vedno, pa raje ne bom, ker bi bilo drkanje o tem rahlo otročje ... khmm, čeprav tudi lahko, če boš izrazil željo, ker s forumskim guglom res ni težko najti dovolj zadetkov, če v oba iskalna polja vpišeš mimoidoci in najobj ...
anon-360327 sporočil: 66
[#2636396] 16.01.17 22:10 · odgovor na: mimoidoci (#2600671)
Odgovori   +    0
čas vnosa: 16.01.17 20:58
Serbus Mimoidoči,

Evo, preveril sem! Kage za nevoule? Nemrem naprej iti, ker ga ni prostega dostopa za shamane. So me napotili v nekšno čakalnico™. Tam pa nea mislim čakat. Ker je to žaljivo in pod nivojem.

Lahko pa debatiramo na twiterji: @shamantheshaman

LP shaman
mimoidoci sporočil: 6.001
[#2636450] 17.01.17 09:58 · odgovor na: anon-360327 (#2636396)
Odgovori   +    1
[shamanvonufiladelfija]
Serbus Mimoidoči,

Evo, preveril sem! Kage za nevoule? Nemrem naprej iti, ker ga ni prostega dostopa za shamane. So me napotili v nekšno čakalnico™. Tam pa nea mislim čakat. Ker je to žaljivo in pod nivojem.

Lahko pa debatiramo na twiterji: @shamantheshaman

LP shaman
Hehe shaman, berem in spremljam tvoj twiter (u kompletu), samo eno pripombico imam. Glede na tvojo predhodno forumsko dejavnost mi izkušnje pravijo, da se tvoj razkošni talent prične zares razvijati šele po 140 znaku.

P.S.: To nikakor ne omalovažuje tvojega twiterja, gre le za globino in estetiko popolnega doživetja. Kar tako naprej, se pa res morda kaj javim.
anon-360327 sporočil: 66
[#2636482] 17.01.17 12:35 · odgovor na: mimoidoci (#2636450)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-360327 17.01.2017 12:41
Na twitterju trpim ko svija, ma čakalniški gulag is not an option.
LP shaman

Strani: 1 2 3