Strani: 1 2

anon-39858 sporočil: 3
[#2559184] 27.10.15 11:26 · odgovor na: anon-362454 (#2559182)
Odgovori   +    5
Nikjer nisem zasledila, zakaj naj bi povzročale raka. po mojem laičnem vedenju medicine je temu verjetno tako, kot je moja predhodnica napisala, ker vsebujejo vsemogoče aditive in sintetične konzervanse.
Verjetno je bolj zdravo dobiti res domače mesnine in to ne uživati vsak dan. Zmernost je lepa čednost.
grekom1 sporočil: 349
[#2559187] 27.10.15 11:52
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: grekom1 27.10.2015 11:56
No ja, smo si pa tudi sami malo krivi če hočemo meso za ceno malo boljšega kruha.

Kupite poceni kos vratovine ali kotleta v LeCleru in nato kos svinje ki jo je kmet na prikolici ali pa v prtljažniku pripeljal v klavnico v Račah in jih primerjajte.

To da pa so kure in masovno gojena živina polne steroidov in ostale kemije pa je itak že dolgo znano.


Žal tudi pri mesu velja ---> malo gnara malo muzike.


Sem pa pričakoval večji naval fundamentalističnih veganov. Mogoče pa ta cajtng še zmeraj ni dovolj levičarski?



EDIT

Kdor zna nemško...

www.spiegel.de/gesun...59645.html
anon-291910 sporočil: 27
[#2559196] 27.10.15 12:08 · odgovor na: (#2559181)
Odgovori   +    3
čas vnosa: 27.10.15 11:36
[kajulci]
>Počasi bo padla tudi fama o zdravem mesu in mleku. Ne samo, da sta rizična za naše zdravje

Jaz sem dolgo časa temu verjela. V realnosti pa to zgleda takole: moja stara mama je letos dopolnila 89 let, celo življenje je njen standardni zajtrk bela kava, pa sirove štruklje ima tudi rada. Nima osteoporoze, nikoli v življenju ni bila pri zdravniku, potem jo je pa pred par leti naš novi sosed dohtar prepričal, da mora iti v bolnico, kjer so ji naredili vse žive preiskave. Rezultat je bil, da je dohtar zatrdil, da on osebno v svoji praksi še nikoli ni videl človeka toliko starega s tako ohranjenim in mladim organizmom. Na splošno je tudi dolgo časa veljalo, da imamo mi kao srečo, ker imamo "tako dobre gene". No, ti dobri geni pa niso prav nič pomagali moji mami in teti, ki sta obedve na tabletih zaradi osteoporoze (nikoli nista marali mleka in mlečnih izdelkov in jih nikoli nista uživali), pred par leti si je moja gospa mati zlomila kolk, tako da ima zdaj umetnega, moja mama in teta sta tudi obedve na tabletah za pritisk in holesterol (za horesterol najbrž kot posledica tablet za pritisk). Aja še to, stara mama je, mislim da je bilo to pred tremi leti, zgrmela čez škarpo cca. 1 meter v globino in se tko treščila v roko in ramo, da ima še danes probleme z bolečino, ampak zlomila si ni nič. Glede na razvoj dogodkov v moji familiji v zadnjih letih se je moja vera v škodljivost mleka in mesa zaključila.
A Low Carb Diet Meal Plan

What foods you should eat depends on a few things, including how healthy you are, how much you exercise and how much weight you have to lose.

Consider all of this as a general guideline, not something written in stone.


RES JE!!! Ko sem se držal prehrane z malo maščob sem dobil pri teku škripajoča kolena, poškodbe... ko jem dosti maščob, sem pa ok. Sladkor je strup. Še vedno pa pojem preveč kruha, ampak dokler se dost miga, je ok.

The Basics

Eat: Meat, fish, eggs, vegetables, fruit, nuts, seeds, high-fat dairy, fats, healthy oils and maybe even some tubers and non-gluten grains.

Don’t Eat: Sugar, HFCS, wheat, seed oils, trans fats, “diet” and low-fat products and highly processed foods.
pomurski sporočil: 1.856
[#2559198] 27.10.15 12:09 · odgovor na: depersin (#2559176)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: pomurski 27.10.2015 12:11
[depersin]
> [pomurski]
> Argumentov proti mesu je enostavno preveč, od okoljskih in zdravstvenih do etičnih in ekonomskih, in ne vem, zakaj bi se nek vegi zdaj spuščal na nivo gostilniškega prepucavanja samo zato, da bo tebi zabavno.

To pravite vegiji, sicer pa marsikaj ni res. Meso so jedli naši predniki in mesojedost je pripeljala do razvoja možganov.
To so te gostilniške legende, ja.
yourveganfallacyis.c...s-ate-meat
depersin sporočil: 10.224
[#2559200] 27.10.15 12:19 · odgovor na: pomurski (#2559198)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: depersin 27.10.2015 12:21
[pomurski]
To so te gostilniške legende, ja.
yourveganfallacyis.c...s-ate-meat
To pravijo evolucionisti. Poglej si kakšno oddajo o evoluciji in o tem, kako naj bi se na kakšnem planetu razvila inteligentna bitja kot ljudje - vedno so mesojede živali, ki rabijo več pameti.

In potem mi serviraš eno vegansko stran.
pomurski sporočil: 1.856
[#2559206] 27.10.15 12:28 · odgovor na: depersin (#2559200)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [pomurski]
> To so te gostilniške legende, ja.
> yourveganfallacyis.c...s-ate-meat

To pravijo evolucionisti. Poglej si kakšno oddajo o evoluciji in o tem, kako naj bi se na kakšnem planetu razvila inteligentna bitja kot ljudje - vedno so mesojede živali, ki rabijo več pameti.

In potem mi serviraš eno vegansko stran.
nevermind.
grekom1 sporočil: 349
[#2559210] 27.10.15 12:37
Odgovori   +    11
Znanstveno je dokazano da poslušati vegana 2 minuti na dan povzroča tumor na možganih.

*/Koncno nekaj pametnega na 24ur.com :)
depersin sporočil: 10.224
[#2559217] 27.10.15 13:15 · odgovor na: (#2559215)
Odgovori   +    2
[denac]
V prevelikih količinah je zares škodljiv le alkohol.
Cigarete so tudi škodljive - v prevelikih količinah.
anon-302297 sporočil: 339
[#2559218] 27.10.15 13:17 · odgovor na: depersin (#2559146)
Odgovori   +    1
Življenje na farmi v boksu ni življenje, da o mlečni industriji raje ne razpravljamo o vseh teličkih in njihovi življenski poti, ker so bili spočeti le za voljo mleka. In ne biti tako zagamano pavšalen pri ocenjevanju iz kavča.
anon-20464 sporočil: 8
[#2559219] 27.10.15 13:18 · odgovor na: (#2559169)
Odgovori   +    3
[denac]
> [5-RA]
> Počasi bo padla tudi fama o zdravem mesu in mleku. Ne samo, da sta rizična za naše zdravje, s seboj nosita vso trpljenje in bedo na miljone rejnih živali.
> Mogoče ne bi bilo slabo, da bi si vsak vsaj enkart v življenju prebral npr.: Kitajsko študijo, potem, pa naj je kar hoče.

Ja, kako trpi žival, ki jo raztrga volk, da se nahrani in da preživi.
In kako trpi solata na vrtu, ki jo naberemo, da jemo in posledično živimo.

PS
Pa kaj, a ste čist utrgani???? Tak je naravni red. A bi vi kaj radi proti naravi in proti naravnim stvarem in zadevam?
Lahko upoštevaš svojo filozofijo, ampak ob upoštevanju take filozofije te čaka smrt v nekaj dneh. Prtegnjeni, "moderni" človek je izgubil vse kompase.
Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
grekom1 sporočil: 349
[#2559223] 27.10.15 13:35 · odgovor na: anon-20464 (#2559219)
Odgovori   +    4
[svejk]
> [denac]
> > [5-RA]
> > Počasi bo padla tudi fama o zdravem mesu in mleku. Ne samo, da sta rizična za naše zdravje, s seboj nosita vso trpljenje in bedo na miljone rejnih živali.
> > Mogoče ne bi bilo slabo, da bi si vsak vsaj enkart v življenju prebral npr.: Kitajsko študijo, potem, pa naj je kar hoče.
>
> Ja, kako trpi žival, ki jo raztrga volk, da se nahrani in da preživi.
> In kako trpi solata na vrtu, ki jo naberemo, da jemo in posledično živimo.
>
> PS
> Pa kaj, a ste čist utrgani???? Tak je naravni red. A bi vi kaj radi proti naravi in proti naravnim stvarem in zadevam?
> Lahko upoštevaš svojo filozofijo, ampak ob upoštevanju take filozofije te čaka smrt v nekaj dneh. Prtegnjeni, "moderni" človek je izgubil vse kompase.

Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.

Ja saj tako smo se razvili. Nasi predniki so s kamni in palcami lovili pa z lomljenim kamnom meso trgali.

A si v osnovni soli travco in rastlince gojil namesto da bi pri pouku poslusal?


P.S.:
Sem se zmoto in ti po nerodnosti stisno plus. Oprosti. Ni bilo namerno. Ga z veseljem vzamem nazaj!!!!
pomurski sporočil: 1.856
[#2559224] 27.10.15 13:38 · odgovor na: anon-20464 (#2559219)
Odgovori   +    2
[svejk]
Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
Tako ja, in potem naj jo raztrga z lastnimi kremplji in porine svoj podaljšani karnivorski gobec v njeno toplo okrvavljeno drobovje, če je to res tako naravno.

Eh, res so hudi mesožeri. Bi pričakoval, da se jim bodo sline cedile, ko jim pokažeš kak filmček iz klavnice, pa se jim praktično vedno želodec upre.
anon-302297 sporočil: 339
[#2559226] 27.10.15 13:45 · odgovor na: (#2559169)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: anon-302297 27.10.2015 13:46
[denac]
> [5-RA]
> Počasi bo padla tudi fama o zdravem mesu in mleku. Ne samo, da sta rizična za naše zdravje, s seboj nosita vso trpljenje in bedo na miljone rejnih živali.
> Mogoče ne bi bilo slabo, da bi si vsak vsaj enkart v življenju prebral npr.: Kitajsko študijo, potem, pa naj je kar hoče.

Ja, kako trpi žival, ki jo raztrga volk, da se nahrani in da preživi.
In kako trpi solata na vrtu, ki jo naberemo, da jemo in posledično živimo.

PS
Pa kaj, a ste čist utrgani???? Tak je naravni red. A bi vi kaj radi proti naravi in proti naravnim stvarem in zadevam?
Lahko upoštevaš svojo filozofijo, ampak ob upoštevanju take filozofije te čaka smrt v nekaj dneh. Prtegnjeni, "moderni" človek je izgubil vse kompase.
Deanc, zakaj je potrebno prehajati v skarjnosti (solata)? Biti rojen in rejen za zakol ni nobeno življenje to so sodobna taborišča smrti. Te živali ne vidijo sonca, nimajo socjalnega življenja, se ne razmnožujejo, ničesar nimajo, eno samo trpljenje. In ne mi rečt, da žival ni sposobna čutenja, bolečine, depresije, da mlekarica ne žaluije za teličkom, ki so ga odvlekli stran itd...Tudi jaz jem meso....res da že več let ne uživam sesalcev, jem perutnino in ribe, 1x ali 2x na teden in se ne slepim, da se imajo ti piščanci, ki jih pojem fino in nikakor si ne zatiskam oči, da je to naraven zakon... pazim pa iz kakšne reje kupujem meso...sem pripravljena plačati več, če bodo ti piščanci tekali po travi in se družili :-).
O Kazeinu v mleku pa si le preberite kakšno strokovno literaturo.
BTW pijem kavo s smetano/mlekom in rada imam sir in jogurt zato se včasih pregrešim pa pojem kakšen lonček oz. si odrežem kakšen košček :-)
BTW imam dva mulca, ki sta totalna mesojedca in pivca mleka...oba pa dobro vesta, da zrezki ne rastejo na drevesu in da pujsa Pepa konča v pečici in da ni obroka brez zelenjave...mogoče bosta v odrasli dobi zmanjšala meso na minimum.
grekom1 sporočil: 349
[#2559227] 27.10.15 13:50 · odgovor na: pomurski (#2559224)
Odgovori   +    7
[pomurski]
> [svejk]
> Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.

Tako ja, in potem naj jo raztrga z lastnimi kremplji in porine svoj podaljšani karnivorski gobec v njeno toplo okrvavljeno drobovje, če je to res tako naravno.

Eh, res so hudi mesožeri. Bi pričakoval, da se jim bodo sline cedile, ko jim pokažeš kak filmček iz klavnice, pa se jim praktično vedno želodec upre.
Pa si začel z vašim opevanim veganskim fundamentalizmom in nasiljem. Isti si kot IS ali pa oni smotani Jehovci ko bi mi radi na vratih prodali verovanje v neko idejo.

Pa preden mi Leonarda v glavo zabrišeš...

arthistory.about.com...tarian.htm
najobj sporočil: 31.920
[#2559230] 27.10.15 14:02
Odgovori   +    10
... So klobase res tako škodljive kot azbest in čiki? ...

... jebiga, od nečesa je treba škripnit in boljše je škripnit od klobas kot pa od azbesta in čikov, če mene kdo kaj vpraša ...
pomurski sporočil: 1.856
[#2559234] 27.10.15 14:16 · odgovor na: grekom1 (#2559227)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: pomurski 27.10.2015 14:25
[grekom1]
> [pomurski]
> > [svejk]
> > Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
>
> Tako ja, in potem naj jo raztrga z lastnimi kremplji in porine svoj podaljšani karnivorski gobec v njeno toplo okrvavljeno drobovje, če je to res tako naravno.
>
> Eh, res so hudi mesožeri. Bi pričakoval, da se jim bodo sline cedile, ko jim pokažeš kak filmček iz klavnice, pa se jim praktično vedno želodec upre.

Pa si začel z vašim opevanim veganskim fundamentalizmom in nasiljem. Isti si kot IS ali pa oni smotani Jehovci ko bi mi radi na vratih prodali verovanje v neko idejo.
Za marsikoga je resnica pač nasilje, kaj čmo. Važno, da si ti nenasilen. Pa da verjameš v to.
1
grekom1 sporočil: 349
[#2559236] 27.10.15 14:21 · odgovor na: pomurski (#2559234)
Odgovori   +    1
[pomurski]
> [grekom1]
> > [pomurski]
> > > [svejk]
> > > Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
> >
> > Tako ja, in potem naj jo raztrga z lastnimi kremplji in porine svoj podaljšani karnivorski gobec v njeno toplo okrvavljeno drobovje, če je to res tako naravno.
> >
> > Eh, res so hudi mesožeri. Bi pričakoval, da se jim bodo sline cedile, ko jim pokažeš kak filmček iz klavnice, pa se jim praktično vedno želodec upre.
>
> Pa si začel z vašim opevanim veganskim fundamentalizmom in nasiljem. Isti si kot IS ali pa oni smotani Jehovci ko bi mi radi na vratih prodali verovanje v neko idejo.

Za marsikoga je resnica pač nasilje, kaj čmo. Važno, da si ti nenasilen. Pa da verjameš v to.
Ce me citiras, prosim vse, si pozabil:
Pa preden mi Leonarda v glavo zabrišeš...
arthistory.about.com...tarian.htm
pomurski sporočil: 1.856
[#2559243] 27.10.15 14:35 · odgovor na: grekom1 (#2559236)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: pomurski 27.10.2015 14:43
[grekom1]
> [pomurski]
> > [grekom1]
> > > [pomurski]
> > > > [svejk]
> > > > Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
> > >
> > > Tako ja, in potem naj jo raztrga z lastnimi kremplji in porine svoj podaljšani karnivorski gobec v njeno toplo okrvavljeno drobovje, če je to res tako naravno.
> > >
> > > Eh, res so hudi mesožeri. Bi pričakoval, da se jim bodo sline cedile, ko jim pokažeš kak filmček iz klavnice, pa se jim praktično vedno želodec upre.
> >
> > Pa si začel z vašim opevanim veganskim fundamentalizmom in nasiljem. Isti si kot IS ali pa oni smotani Jehovci ko bi mi radi na vratih prodali verovanje v neko idejo.
>
> Za marsikoga je resnica pač nasilje, kaj čmo. Važno, da si ti nenasilen. Pa da verjameš v to.

Ce me citiras, prosim vse, si pozabil:

> Pa preden mi Leonarda v glavo zabrišeš...

> arthistory.about.com...tarian.htm
Ah, na slippery slope pa ne bom odgovarjal, ne želim tekmovati v trolanju.
Dovolj je zdravstvenih, etičnih, okoljskih in ekonomskih argumentov, ki ne govorijo v prid prehranskih razvad človeka v 21.st, ki jih vsi dobro poznate in kdor ima vsaj malo rad sebe in svet okoli sebe, bo dal nekaj na to, simple as that.
anon-106232 sporočil: 561
[#2559248] 27.10.15 15:00 · odgovor na: depersin (#2559200)
Odgovori   +    4
[depersin]
> [pomurski]
> To so te gostilniške legende, ja.
> yourveganfallacyis.c...s-ate-meat

To pravijo evolucionisti. Poglej si kakšno oddajo o evoluciji in o tem, kako naj bi se na kakšnem planetu razvila inteligentna bitja kot ljudje - vedno so mesojede živali, ki rabijo več pameti.

In potem mi serviraš eno vegansko stran.
To je res. Možgani morajo pri mirovanju dobiti 25% energije in to je možno samo z mesom. Primerjajte šimpanze in še bolj gorile, da niso mogli možgane bolj razviti, saj jedo predvsem rastlinsko hrano. Znanstveni imajo dve hipotezi:

1.)Hominidi so uspeli razbijati velike kosti živali, ki so jih jedle zveri, s kamni. Tako so lahko prišli do mozga, ki so zelo pomembni za razvoj možganov.

2)Ob spremembi podnebja pred okrog pred 150.000 leti je ostalo v Afriki samo od 5000 do 10.000 Homo sapiens-ev in živeli ob velikih jezerih v velikem Rift-u. V glavnem so jedli školjke, katerih meso z veliko omega-3 maščob zelo omogočajo razvoj možganov.

Kakor koli, ljudje ne bi nastali ljudje, če bi bili jedli samo rastline.
depersin sporočil: 10.224
[#2559250] 27.10.15 15:07 · odgovor na: anon-302297 (#2559218)
Odgovori   +    5
[5-RA]
Življenje na farmi v boksu ni življenje, da o mlečni industriji raje ne razpravljamo o vseh teličkih in njihovi življenski poti, ker so bili spočeti le za voljo mleka. In ne biti tako zagamano pavšalen pri ocenjevanju iz kavča.
Lej ga še en agresiven vegan.

Trpljenje je del življenja - ali je to v naravi ali pa v štali.
depersin sporočil: 10.224
[#2559251] 27.10.15 15:08 · odgovor na: anon-20464 (#2559219)
Odgovori   +    3
[svejk]
Če je tak naravni red potem pojdi v gozd, ujemi žival in si jo pripravi brez uporabe tehnologije (kovinski in leseni pripomočki - orodja, orožja) in ognja.
Slab izgovor. Evolucija je omogočila, da uporabljamo orodja.
depersin sporočil: 10.224
[#2559256] 27.10.15 15:27 · odgovor na: pomurski (#2559234)
Odgovori   +    4
[pomurski]
Za marsikoga je resnica pač nasilje, kaj čmo. Važno, da si ti nenasilen. Pa da verjameš v to.
Nisi nasilen zaradi domnevne resnice, ampak zaradi vsiljevanja svojega mnenja.
depersin sporočil: 10.224
[#2559258] 27.10.15 15:28 · odgovor na: anon-302297 (#2559226)
Odgovori   +    4
[5-RA]
Te živali ne vidijo sonca, nimajo socjalnega življenja, se ne razmnožujejo, ničesar nimajo, eno samo trpljenje.
Kako se ne razmnožujejo? Kako pa misliš, da nastajajo nove?
anon-302297 sporočil: 339
[#2559282] 27.10.15 16:21 · odgovor na: depersin (#2559258)
Odgovori   +    0
[depersin]
> [5-RA]
> Te živali ne vidijo sonca, nimajo socjalnega življenja, se ne razmnožujejo, ničesar nimajo, eno samo trpljenje.

Kako se ne razmnožujejo? Kako pa misliš, da nastajajo nove?
Ni vsaka žival plemenska in očitno si res ne znaš predstavljati kakšna industrij je to - širina znanja ti manjka...o gobini tvojega zavedanja in razumevnanja pa raje sploh ne debatiram. Bom poiskusila napisati takole, da boš razumel (glede na prejšnje poste kako meso vpliva na razvoj možganov) bi rekla, da so vsi tvoji predniki strogi vegani (tudi ta pojem nimaš razčiščen saj si mene vtaknil med vegane pa čeprav sem rekla, da ne jem mesa sesalcev (pa ne tistih na elektriko).
Ne bodi tako navdušen nad svojimi klišejskimi izjavami, ker iz posta v post razgaljaš svojo neumnost.
depersin sporočil: 10.224
[#2559288] 27.10.15 17:10 · odgovor na: anon-302297 (#2559282)
Odgovori   +    2
[5-RA]
Ni vsaka žival plemenska in očitno si res ne znaš predstavljati kakšna industrij je to - širina znanja ti manjka...
Meni nič ne manjka širina znanja. Te domače živali se razmnožujejo.

Enostavno si zagrizena veganka, to je to.
Bom poiskusila napisati takole, da boš razumel (glede na prejšnje poste kako meso vpliva na razvoj možganov) bi rekla, da so vsi tvoji predniki strogi vegani
Ne, niso bili. So bili pametnejši od tebe, kot sem tudi jaz pametnejši od tebe.
Ne bodi tako navdušen nad svojimi klišejskimi izjavami, ker iz posta v post razgaljaš svojo neumnost.
Tvojo neumnost razgaljaš ti. V resnici si ti samo arogantna in nadvse navdušena nad tvojimi klišejskimi veganskimi izjavami.
pomurski sporočil: 1.856
[#2559314] 27.10.15 19:56 · odgovor na: anon-302297 (#2559282)
Odgovori   +    1
[5-RA]
> [depersin]
> > [5-RA]
> > Te živali ne vidijo sonca, nimajo socjalnega življenja, se ne razmnožujejo, ničesar nimajo, eno samo trpljenje.
>
> Kako se ne razmnožujejo? Kako pa misliš, da nastajajo nove?

Ni vsaka žival plemenska in očitno si res ne znaš predstavljati kakšna industrij je to - širina znanja ti manjka...o gobini tvojega zavedanja in razumevnanja pa raje sploh ne debatiram. Bom poiskusila napisati takole, da boš razumel (glede na prejšnje poste kako meso vpliva na razvoj možganov) bi rekla, da so vsi tvoji predniki strogi vegani (tudi ta pojem nimaš razčiščen saj si mene vtaknil med vegane pa čeprav sem rekla, da ne jem mesa sesalcev (pa ne tistih na elektriko).
Ne bodi tako navdušen nad svojimi klišejskimi izjavami, ker iz posta v post razgaljaš svojo neumnost.
No ja, "peteršiljček" je sicer znan trol, ki mu od vsega humanega najbolj manjka ravno empatije, to pa je verjetno tudi razlog, zakaj je po svetovnem nazoru zadrt fašist.
depersin sporočil: 10.224
[#2559320] 27.10.15 21:27 · odgovor na: pomurski (#2559314)
Odgovori   +    2
[pomurski]
No ja, "peteršiljček" je sicer znan trol, ki mu od vsega humanega najbolj manjka ravno empatije, to pa je verjetno tudi razlog, zakaj je po svetovnem nazoru zadrt fašist.
Temule pomurskemu je že zmanjkalo argumentov, zato pa je ratal tak trol in po nazoru zadrt fašist. Temu pomurskemu manjka empatije.

Ni čudno, da je vegan. Taki so najhujši.
crt sporočil: 27.196
[#2559686] 29.10.15 08:39
Odgovori   +    1

Strani: 1 2