Zasebnost

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.967
[Glavni forum] Tema: Janković porazil Bratuškovo!
[#2378915] 26.04.14 18:48 · odgovor na: (#2378884)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 26.04.2014 18:54
[Petunija1]
> [najobj]

>... poiščeš vsaj en post, kjer sem nekega konkretnega forumaša v nekem konkretnem postu zaradi neke konkretne neumnosti ozmerjal s kretenom ...

forum.finance.si/?m=...324&single

forum.finance.si/?m=...954&single

forum.finance.si/?m=...291&single

forum.finance.si/?m=...976&single

forum.finance.si/?m=...969&single

forum.finance.si/?m=...758&single

forum.finance.si/?m=...843&single

forum.finance.si/?m=...877&single

forum.finance.si/?m=...155&single

forum.finance.si/?m=...903&single

forum.finance.si/?m=...787&single

forum.finance.si/?m=...748&single

forum.finance.si/?m=...579&single
... eh, sam sem si kriv, kaj pa nisem napisal, da z besedo na K nisem ozmerjal nikogar, ki mi ni prvi rekel, da sem jaz gnilo jajce in pezde ... aja, pa časovno omejitev na manj kot tri leta bi tudi lahko dal, ampak zdaj pač je, kar je, jebiga ...

P.S.: ker si ti očitno stručko za minuse kot najenostavnejši in najhitrejši način izražanja nestrinjanja z določenim stališčem, kar je zelo dobrodošlo, ker nihče nima časa, da bi na vsak post, s katerim se ne strinja, posebej odgovarjal in ker ti očitno čas imaš, potem mi boš ziher znala razložit, kaj bi mi dva majstra za minuse v totem forum.finance.si/?m=...947&single "politično" absolutno nevtralnem postu na Črtovem "prepovedanem teritoriju", ki me je pravzaprav v to današnjo pisarijo sprovociral, rada povedala ... khmm, če domnevam, da majstri za minuse minusarijo zgolj "politične" poste in če bi za razliko od tebe oba imela čas in sposobnost artikulirnja svojih misli, se razume ...